Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja od poniedziałku czekam na sygnał do mobilizacji.

 

Ile zakładasz, że zajmie Ci cała wyprawa, tzn ile możesz poświęcić czasu na moto?

 

No to rruszamyyyyyyy.

Znaczy się shipp a ja dołączę :D :banghead:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja od poniedziałku czekam na sygnał do mobilizacji.

 

Ile zakładasz, że zajmie Ci cała wyprawa, tzn ile możesz poświęcić czasu na moto?

 

No to rruszamyyyyyyy.

Znaczy się shipp a ja dołączę :icon_mrgreen: :icon_razz:

Jestem twardy i zamierzam dziennie przesiedzieć w siodle jakieś 5 godzin. Średnia prędkość 50-60 to by dało około 250km dziennie /no może 300/.

Myślę że w poniedziałek będę, najdalej we wtorek w Jędrzejowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam ................. było mineło ;) :)

Czas pomyslec o czyms nowym ................ moze Mariolka nas znowu zaskoczy .......... albo Belgu ;) ( to chyba maja rodzinne dlatego tak do siebie pasuja )

He? ze co? nic nie skumalem z tego co napisales...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, tym razem we wlasciwym temacie ..............GRATULACJE kolego :P

Wielkiej odwagi, samozaparcia i wytrwałosci na trasie :icon_mrgreen:

Fajnie ze miales kompanow: Dersu i Luca :bigrazz: ;)

Czekamy na foty i dokladna relacje.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, tym razem we wlasciwym temacie ..............GRATULACJE kolego :lalag:

Wielkiej odwagi, samozaparcia i wytrwałosci na trasie :biggrin:

Fajnie ze miales kompanow: Dersu i Luca :P :lalag:

Czekamy na foty i dokladna relacje.

Foty umieszczam w postaci prezentacji.

W opisie mam linka pt "moje filmy" i tam możesz ściągnąć.

Miłego oglądania i zabawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie będzie tam kogo w najbliższy łykend (17-19.08)..? choćby na wspólne piffko na wieczornym postoju ;>

jsz

W tym czasie prawie cała południowa strona wybiera sie na Zemplinską Siravę,na zlot..Możesz zajechać, to od granicy ok 100km. Na Słowacji oczywiscie. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie prawie cała południowa strona wybiera sie na Zemplinską Siravę,na zlot..Możesz zajechać, to od granicy ok 100km. Na Słowacji oczywiscie. :)

foty zapodaję na chomiku /patrz: "moje filmy" w opisie mojego probilu/ możesz stamtąd ściągnąć.

Nie wiem, czy w tym tygodniu coś wyciągnę, bo mi się rodzina burzy.

Tydzień w Karkonoszach, Świętokrzyskich i Bieszczadach. Teraz ten łikend byłem na zlocie w Żarach.

Żona uparła się jechać do Białej Podlaskiej /okolice/ i muszę ulec, niestety... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty umieszczam w postaci prezentacji.

W opisie mam linka pt "moje filmy" i tam możesz ściągnąć.

Miłego oglądania i zabawy. :flesje:

 

Super shipp :clap: :icon_rolleyes:

Bardzo fajne zdjecia, ciekawe opisy ( zamek ) i oczywiscie najlepsiejsza muza z Harleyem :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień w Karkonoszach, Świętokrzyskich i Bieszczadach.

 

Of kors zdajesz sobie sprawę, że na Karkonosze to jest tylko jeden politycznie itd. poprawny przewodnik i meta? :biggrin: :biggrin:

 

Mam nadzieję że ci się dobrze jeździ. Ja tu (zagramanicą) się nudze jak mops. Ale za to łańcuch i irydowe świece to za PÓŁ CENY!!! dostałem. Hameryka panie, hameryka....

 

Powodzenia!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of kors zdajesz sobie sprawę, że na Karkonosze to jest tylko jeden politycznie itd. poprawny przewodnik i meta? :crossy: :)

 

Mam nadzieję że ci się dobrze jeździ. Ja tu (zagramanicą) się nudze jak mops. Ale za to łańcuch i irydowe świece to za PÓŁ CENY!!! dostałem. Hameryka panie, hameryka....

 

Powodzenia!

Chcesz mnie obrazić czy cóś?

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że skoro tak się postarałeś, to teraz będziesz mnie mieć na głowie, ilekroć będę w Karkonoszach? :lalag: Drugiego takiego przewodnika i mety ze świecą nie znajdę. :lalag:

 

No Panie, co Hameryka to Hameryka...

 

Mam jednak nadzieję, że znajdziesz jakieś ciekawe zajęcie i będziesz dobrze się bawił.

 

Pozdrawiam, Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...