Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honorowy patronat proponuję powierzyć dla Dersu :icon_mrgreen:

Tylko, że Krzysiek najprawdopodobniej nie będzie miał z Wami na czym "śmignąć", a to z tego względu że jego motocykl zmienia właściciela :wink:

 

Pozdrawiam i się wpraszam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Krzysiek najprawdopodobniej nie będzie miał z Wami na czym "śmignąć", a to z tego względu że jego motocykl zmienia właściciela :)

 

Pozdrawiam i się wpraszam :icon_razz:

Jeszcze jeden chętny do wycieczki? Łelkam jak najbardziej :P

Krzysiek pogania Wildka do ludzi, ale jak go znam, nie wytrzyma bez sprzęta :) A do kolejnych wakacji jeszcze oooooo albo dłużej, napewno coś znajdzie i to takiego, że nam kaski pospadają z wrażenia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Krzysiek najprawdopodobniej nie będzie miał z Wami na czym "śmignąć", a to z tego względu że jego motocykl zmienia właściciela :)

 

 

To jak dobrze pojdzie to nas z jUKeja dwoch przybedzie :)

I wtedy nie tylko jego motocykl zmieni wlasciciela :) :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się impreza rozkręca, byle by tylko nie wyszło tak jak w tym roku, że z dziesięciu zostało trzech. :bigrazz:

 

To będzie pierszy zlot chińskich motocykli w Polce! :buttrock:

Honorowy patronat proponuję powierzyć dla Dersu :flesje:

Nie mogę :icon_question: dobreee :lalag: Dersu został patronem wyprawy na chińszczyźnie :wink:

Już widze jego mine jak się o tym dowie :eek:

Jak przyjedzie z UK z pustymi ręcami to trzeba będzie ufundować patronowi jakiegoś chińczyka :biggrin:

Taki 150cc wystarczy by za bardzo po Bieszczadach nie szalał :icon_razz:

 

O nie moge, popłakałem się do łez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorowy patronat proponuję powierzyć dla Dersu :flesje:

Ożżżżzzzw mordę jeża,,,ja easy rider,patronat dobry dla Luc-y :icon_razz:

 

Taki 150cc wystarczy by za bardzo po Bieszczadach nie szalał :icon_razz:

O nie moge, popłakałem się do łez :icon_mrgreen:

Masz racje :clap: też się usmiałem :biggrin: Ale ja wystawiłem Twoją kandydaturę :icon_razz:

 

Krzysiek pogania Wildka do ludzi, ale jak go znam, nie wytrzyma bez sprzęta :crossy: A do kolejnych wakacji jeszcze oooooo albo dłużejwrażenia :biggrin:

Organizujcie trasę i spotkania ,sądzę że za każdym razem będzie więcej chętnych do przejażdżki :buttrock: .Jeśli nie dam rady przyjechać to sporo dobrych przejazdów w Bieszczadach zna Bodman. :lalag: Jedno jest pewne,jeśli będę miał wolny czas w trakcie kolejnej wyprawy Shipp&Luca to zjawię się na 99%,a sprzęt to żaden problem :icon_razz: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...