Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luca, powstala konkurencja do Waszej podrozy w Bieszczady i zastanawiam sie czy sie nie skusic ....

Chyba ze Wy tez tam zawitacie :icon_rolleyes: ;)

Daj jakieś bliższe informacje, gdzie? kiedy?

Ponieważ w lipcu śmigam do Budapesztu /21-27.07.2008/ to start do górskiej pętli robimy na początku sierpnia.

 

Wystarczy zgrać terminy i można pośmigać razem. Bieszczady... piękna sprawa... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca, powstala konkurencja do Waszej podrozy w Bieszczady i zastanawiam sie czy sie nie skusic ....

Konkurencja to bardzo dobra rzecz i nie koliduje jedno z drugim :P

Nie powiem, bo na wschód też mnie ciągnie ale w tym roku chyba nie dam rady.

 

Panowie......, zapraszam Was na zapoznanie się z TYM wątkiem. :crossy: :crossy: :)

Gratulacje :clap: i obowiązkowo widzimy Cię na wyprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abu111 dzięki :biggrin:

 

Może się skusimy na tę Waszą przejażdżkę południową stroną, ale to taka ogromna podróż jak dla mnie początkującej motocyklistki ... Shipp obejrzeliśmy z mężem kilka Twoich relacji z podróży i zlotów. Miodzio! :clap: Czy dobrze widziałam tam Twoją żonę i córkę? Rodzinny bakcyl? :buttrock:

P.s. Nie mogę się doczekać nowego prawka, mam odebrać lada dzień :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abu111 dzięki :icon_biggrin:

 

Może się skusimy na tę Waszą przejażdżkę południową stroną, ale to taka ogromna podróż jak dla mnie początkującej motocyklistki ... Shipp obejrzeliśmy z mężem kilka Twoich relacji z podróży i zlotów. Miodzio! :clap: Czy dobrze widziałam tam Twoją żonę i córkę? Rodzinny bakcyl? :icon_exclaim:

P.s. Nie mogę się doczekać nowego prawka, mam odebrać lada dzień :icon_exclaim:

Nie taka podróż straszna, jak się wydaje a wspomnienia-bezcenne :lalag:

Tak, moja rodzinka chętnie mi towarzyszy w różnych imprezach czy zlotach. Moje dziewczyny lubią te klimaty :wink: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to wszystko zależy od nas wszystkich, jak komu będzie pasować, ale myślę że początek sierpnia będzie najlepszym terminem.

 

 

ABU111. Jeśli chłopaki z Gdańska nie będą chcieli jechać, to ja przyjadę do Giżycka i pojedziemy razem. Co ty na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp jak będzie orjentacyjna trasa i termin (sierpień) to podaj na forum.

Ja to tak bardziej na żywioł preferuję, ale jeśli są jakieś konkretne propozycje, to zapodawajcie jak najbardziej, może uda się skręcić jakąś konkretną marszrutę... Ja osobiście jestem za :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy masz pomysł na noclegi (namiot, domki kempingowe), jedzenie (bary,grile,jadłodajnie) itp. Dopytuje bo syn (13l) się ze mną wybiera i muszę pomyśleć o logistyce wcześniej.

A co do trasy to chodziło mi o punkt spotkania, a dalej to jedziemy tam gdzie jest coś ciekawego do zobaczenia.

Edytowane przez abu111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy masz pomysł na noclegi (namiot, domki kempingowe), jedzenie (bary,grile,jadłodajnie) itp. Dopytuje bo syn (13l) się ze mną wybiera i muszę pomyśleć o logistyce wcześniej.

A co do trasy to chodziło mi o punkt spotkania, a dalej to jedziemy tam gdzie jest coś ciekawego do zobaczenia.

Sądzę, że co do noclegów to będzie sprawa dowolna, ja nastawiam się na namiot co nie znaczy, że inne metody nocowania będą niemożliwe.

Namiocik jednak dobrze mieć w razie co, no chyba, że ktoś jest twardziel i lubi pod gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...