Skocz do zawartości

Tłok do SHL i WSK -jaki??


Rekomendowane odpowiedzi

Dośc dobrą opinię mają tłoki z Almotu lecz lepiej niech wypowiedzą się ich użytkownicy. Sklep AG-MOT z Rzeszowa ma je także w swojej ofercie. To są tylko namiary na punkty gdzie można tłoki kupić a nie żadne sugestie z mojej strony pozdrawiam Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłoki z Al Motu sie sprawdzaja. Mam takie tłoki w Dnieprze. Zrobilem luz pasowania na 0,09 mm i teraz wiem ze za luzno. Oryginaly Ukrainskie przy takim pasowaniu przycieraja sie.Tutaj zadnych problemow z przycieraniem nawet w gorace dni na dlugich trasach. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam SHL M 11 1962 i WSK 125 obydwa sprawne sam wszystko robiłem.Nie pomogę ci z producentem tłoków bo shl składałem 3lata temu i wszystkie brakujące elementy zastąpiłem tylko orginałami pozyskanymi z innych m11.Ale za to trzeci sezon bez awarji.Największy problem miałem z oponami bo moja jest na 19 a te które kupiłem [nowe]są gówniane przestrzegam przed kupnem MADE IN MALESJA.powodzenia..........krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to dorwać oryginalne tłoki WSK Gorzyce nieraz mozna skubnąć taki na allegro :)

 

 

w pełni popieram, tylko orginały...

 

 

Do WSK 175 można kupić orginał tutaj: www.skuterdebica.hg.pl być może do WSK 125 również, sami sprawdźcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

 

jaki producent tłoków do shl i wsk wytwarza je godne polecenia?

 

kolega zamierza odbudować kilka swoich dwusuwów i byłby wdzięczny za pomoc .

Tutaj akurat możesz kupić obojętny tłok ale zalecane oryginały nie raz mozna spotakć na allegro lub bazarach motocyklowych ale te silniki są wolno obrotowe wiec nie wymagaja aż tak dopbrej jakości niż wyczynówki.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie ja nie tak dawno kupiłem do 2 cylindrów od SHL175M11 tłoki w Warszawie robią tam do średnicy 63mm czyli praktycznie ostatni wymiar. Co do jakości to sie okaże jak odpale na wiosne po kapitalny odrestaurowaniu. www.arimot.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tutaj akurat możesz kupić obojętny tłok ale zalecane oryginały nie raz mozna spotakć na allegro lub bazarach motocyklowych ale te silniki są wolno obrotowe wiec nie wymagaja aż tak dopbrej jakości niż wyczynówki.Pozdr

 

aż tak dobrej jakości ?? to że stary motocykl nie znaczy że części mogą być gówniane, dlatego że potem taki tłok puchnie i to nawet 0,5 mm!! i możesz sobie z nigo zrobic popielniczke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja miałem rzemieślniczy tłok 2 tygodnie potem mi spuchł i nadawał się tylko na popielniczkę kase wywaliłem na darmo

teraz zakłądam TYLKO oryginały szukam tloków do shl m11,

ale mam na wymianę lub do sprzedania do wfm średnica ta sama co w wsk tylko na sforzeń 12mm a w wsk jest 13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...