Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 600 SRAD


Rekomendowane odpowiedzi

a to nie przypadkiem ty pisales ostatnio ze cos ci "rzęcholi" w silniku? bo ktos pisal na tym forum cos takiego, ale nie pamietam kto

 

otóż nie ja :!: :!:

 

a chodziło o wadliwy napinacz łańcuszka rozrządu :!: -ale to choroba wieku dziecięcego więc się nie liczy :twisted: -hmm jak dobrze pamiętam to usuwali ją nawet na gwarancji - a pożniej montowali już poprawione napinacze.

 

pees. Darekc ----> to do wiosny :twisted: :twisted: - jakoś sie zgadamy :D

 

Pozdrawiam Turek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie przypadkiem ty pisales ostatnio ze cos ci "rzęcholi" w silniku? bo ktos pisal na tym forum cos takiego, ale nie pamietam kto

 

otóż nie ja :!: :!:

 

a chodziło o wadliwy napinacz łańcuszka rozrządu :!: -ale to choroba wieku dziecięcego więc się nie liczy :twisted: -hmm jak dobrze pamiętam to usuwali ją nawet na gwarancji - a pożniej montowali już poprawione napinacze.

 

pees. Darekc ----> to do wiosny :twisted: :twisted: - jakoś sie zgadamy :D

 

Pozdrawiam Turek :D

 

no chyba zartujesz, ze w polsce cos robili za darmo.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupujesz nowy motocykl z salonu to dlaczego nie :roll:

 

W tamtym sezonie Kawasaki oglosilo jakąs wade przedniego kola o ile dobrze pamietam. W ktoryms z modeli Zx6 i takze wymieniali w tych motocklach tą wadliwą czesc za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o tym napinaczu i okazało sie to prawdą, zawiozłem maszyną do serwisu do Niemiec, miałem wadliwy napinacz, który wg danych serwisu miał być wymieniony we wszytskich modelach w ramach gwarancji ale jakoś w tym tego nie wymieniono bo to było w roku 1999 a wtedy w Polsce była dżungla wcale nie lepsza niz teraz.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napinacza łańcucha rozrządu to radzę go wymienić jeszcze przed sezonem. Kolega kupił 600 i od razu wymienił - trwało ok. 1,5 m-ca, bo czekał na części, a serwis (SUZUKI) nie wiedział, że są aż 3 rodzaje napinaczy do 600. Ten prawidłowy "przyszedł" jako ostatni i od razu po nim było widać, że to poprawiona solidnie część - ma napawane wzmocnienia i wygląda na dużo sztywniejszy.

 

Z kolei drugi kolega ma 750, motocykl był z salonu tiptop, ale na autostradzie poznańskiej wybuchł silnik, bo tłoki spotkały się z zaworami.

 

Na szczęście Suzuki Motor Polska zachowało się OK i pokryli koszta nowego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei drugi kolega ma 750, motocykl był z salonu tiptop, ale na autostradzie poznańskiej wybuchł silnik, bo tłoki spotkały się z zaworami.  

 

 

He he he, u kolegi dokładnie do samo na wycieczce do Czech:D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei drugi kolega ma 750' date=' motocykl był z salonu tiptop, ale na autostradzie poznańskiej wybuchł silnik, bo tłoki spotkały się z zaworami.

[/quote']

 

 

He he he, u kolegi dokładnie do samo na wycieczce do Czech:D

A nie chodzi moze o Arka z Mikolowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...