Skocz do zawartości

KTM sx85


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jesetem nowy na forum.

Mam pytanie, mam zamiar kupić na mój pierwszy motocykl ktm sx85. Mam 15 lat i 180cm wzrostu. Ten motocykl chciałbym mieć do 18stki,m a potem coś mocniejszeg. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat motocykla?? czy on ma 32KM??

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 80 jeżdżą ludzie do 15 r życia tak naprawdę, od 15 przesiadają się na 125 2T/250 4T . Przy 180 cm będziesz wyglądał jak na motorynce albo gorzej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że nie mam funduszy na młodą 125tke. A ten ktm jest na większych kołach i kosztuje 3000zł. jest z 98rok. Opłaca się i czy ktoś odpowie czy ten moto ma 32KM??

Bardzo dziwna cena, chyba że chodzi Ci o to http://moto.allegro.pl/item144031519_ktm_85_sx_idealny_.html

Problem w tym, że to chamski wałek bo ten motocykl jest z 92 roku. Możesz poznać chociażby po tym, że z tyłu ma bęben. Miałem taki sam. Nawet mam od niego ramę jeszcze w garażu.

Koni wg katalogu z 93 roku miało 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i strzałku wg tego co pisze na tej aukcji co dałeś linka, to ma przejechane 10mh więc czas na zmianę tłoka :icon_mrgreen: pzdr

 

No wiesz, ale tłok jest tani i na pewno łatwo dostępny. A po zmianie masz moto jak nówkę :rolleyes: .

P.S.

Niestety ludzie u nas uwielbiają być oszukiwani. Jeśli przy sprzedaży szczerze powiesz, że np motocykl używałeś w terenie to mało kto kupi. Większość pójdzie do handlarza, który za taką samą cenę wciśnie komuś złom, ale zapewniając że jest zadbany jak prosto z salonu :bigrazz: Takie życie

 

Ale takiego przekrętu to dawno nie widziałem, ale prosze wstępnie klient się znalazł.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 nie jest dużo mocniejsza od 85, na dodatek na 85 jeździ sie gorzej bo jest bardziej "nerwowa" i trudniej pokonuje dziury, nierówności i koleiny. Ponadto oprócz TM 85 nie ma motocykla w tek klasie produkowanego seryjnie na kołach 21/18 a te przeróbki to ściema i nie radze kombinować. Jak już to widziałem patent że wkładali do ramy od 125 silnik 85, taka przeróbka ma jakiś sens.

Jeżeli ten koleś nie latał jako pros to te 10mth ujdzie w toku i jeszcze kilka przejedziesz. Żeby wykręcać 85 w 100% na torze trzeba być kozakiem takim samym jak na 125. Miałem okazje jeździć naprawde i 85 i 125, wiem że różnicy na torze w mocy sie tak bardzo nie odczuwa (ze względu na małą mase 85) tylko jeźdizło mi sie mało komfortowo bo jak na motorynie. Chociasz sama sie w zakręty kładła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to chamski wałek bo ten motocykl jest z 92 roku.

 

Toć to już jest kur** przegięcie!! Za takie rzeczy powinni dawac bana z allegro.. Jak by był z moich okolic to bym się do kolesia przejechał i za tą ściemę ^^#! .

 

Sorry za mało wnoszącą odp.ale to już przechodzi ludzkie pojęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...