Skocz do zawartości

Dobra odwazylem sie FILM


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze dawalem nasze filmy w dziale Motorowery.To teraz daje to gdzie naprawde powinien byc. :P Kmx 125 i skuter po tuningu w akcji.Moj pierwszy trening tym moto.tu postawilismy na Wheelie.pozdrawiam

 

http://www.sendspace.com/file/uxoo17 <---LINK jak cos niezatrybi to dam jeszcze raz (PS dla tych co widzieli to film byl juz w dziale motorowery)Czekam na opinie starszych foromowiczow pozdraiwam:PNIE JECHAC MNIE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam filmik ściągnołęm już wcześniej ale nie skomentowałem bo zapomniałem ;) dosyć fajny, co to jest za muzyczka ?? fajne brzmienie czekam na dalsze części :cool:

pzdr

 

no witam filmik ściągnołęm już wcześniej ale nie skomentowałem bo zapomniałem :banghead: dosyć fajny, co to jest za muzyczka ?? fajne brzmienie czekam na dalsze części :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie rośnie nam młody narybek :)

Brawo młodzieży :(

Teraz musicie pokazać się na jakiejś większej imprezie, może znajdzie się sponsor, który doceni Wasz talent. Lepszy sprzęt, trochę treningu i z przyjemnością człowiek popatrzy wreszcie, że Polak też potrafi. Tylko tak dalej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziekuje za takie slowa uznania:)Jezeli chodzi o film to kolega na skuterze jezdzi wiele lepiej.Bez problemu kreci np cyrkle.Tylko w tym filmie stanol na poziomie ze mną aby nie dzielila nas przepasc.Enduro jest troszke ciezej.To byl nasz pierwszy trening po dluzszej przerwie(moj szczegolnie gdyz wczesniej mialem sciga 125cmm a przed tym skuter zablokowany)przed skuterem jezdzilem mtx80 ktorym tez fajnie sie latalo na gumie.Za jakis miesiac dwa postaramy sie nakrecic film ktory bedzie juz naprawde na poziomie:)Dzieki jeszcze raz i pzodrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tu jest szkopul.(dalem juz temat w 2T) Mam niemilosiernie dowalony tlok.i pora najwyzsza to zminic.Przelozenia mam na moc.(na normalnych byla by tragedia) mam 4,5-5 atm.sprezania w cylindrze....Na tych przelozeniach moto buuja sie(solownie) do 120kmh.a na filmach tak jak widac z 2 stawia na kolo acz kolwiek to akurat dizie bez problemu bo wazna jest technika poderwania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tu jest szkopul.(dalem juz temat w 2T) Mam niemilosiernie dowalony tlok.i pora najwyzsza to zminic.Przelozenia mam na moc.(na normalnych byla by tragedia) mam 4,5-5 atm.sprezania w cylindrze....Na tych przelozeniach moto buuja sie(solownie) do 120kmh.a na filmach tak jak widac z 2 stawia na kolo acz kolwiek to akurat dizie bez problemu bo wazna jest technika poderwania:)

 

bo u mnie też jest na moc bo ktoś założył sobie napęd na moc od KX pewno bo mam 13 i 50 to pewno za dużo(dlatego idzie tylko 110km/h) a planowałem założyć 16 z przodu od Kmx ale jest inny łańcuch i nie wyda,musze zmienić tylą też, najlep. 13 i 48 bo wiecej nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...