Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wy/my sie na sobote zmawiamy a w programie wyraznie napisane ( http://tiny.comm.pl/?0b ) ze najwiecej do ogladania bedzie w niedziele o 15.

eee... te misski takie slabe... w zeszlym roku tez byly... takie laleczki barbie...

motora to przynajmniej dotkniesz i dosiadziesz...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knajpa jak knajpa ale uwaga - rachunki mogą spowodować ciężką chorobę serca lub rozstrój nerwowy albo obie dolegliwości łącznie :buttrock: . Nowy coś wie na ten temat.

hewhe Igor .. No fucktycznie troche drogawo przy wiekszej ilości alko hehe ale cużżż wesoło było zajeboscie grunt ze sie udała impreza w iście zajebistym gronie EKGowców plus tzw. ,,narybek"

 

Ja to na chwile obecną to chyab podjade koło niedzieli..w sobotę mam wolne w pracy ( a pracuje średnio 6 dni w tygodniu :P ) i mam przewidziane inne sprawy domowe.,..

a zakładam że jak sie bym spotkał z wami w sobotę to znowu ,,popłynę :crossy: " i teraz nawet kwiatki dla kobiety nie pomogą...

 

ktos się szykuje na niedzielne zwiedzanie? zeszym roku tiżżż byłem w niedziele i było jakoś luzniej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zapiję w piątek, to pewnie na MBS zjawię się w sobotę wczesnym popołudniem; w przeciwnym razie wybiorę się dopiero w niedzielę. Po raz kolejny będę rozglądał się za kaskiem w jedynie słusznym kolorze, nowymi spodniami przeciwdeszczowymi (stare zdążyły się już wyświechtać) i może czymś jeszcze. Do ewentualnego zobaczenia.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z tych co spotkaja sie z nami na MBS w sobote zostaje do niedzieli ?

Pytam sie aby wiedziec kto przyjdzie wieczorem na jakies pifko-spotkanie?

 

Kto z tych co spotkaja sie z nami na MBS w sobote zostaje do niedzieli ?

Pytam sie aby wiedziec kto przyjdzie wieczorem na jakies pifko-spotkanie?

 

Widze, ze echo na moj apel od szanownych forumowiczow....

Wiec ja mowie tak...

 

1. Spotkanie o godz. 10.00 przed glowna hala wystawowa Torwaru.

Czekam (-y) do 20 min (bedzie zimno). Kto sie nie pojawi niech szuka mnie (nas) w srodku.

 

2. Bede mial ze soba wzor naszywki (do wgladu) abyscie mogli ocenic robocizne goscia, ktory zlozyl

oferte produkcji naszywek dla polskiej grupy VROC.

 

3. Kto chce moj namiar na kom (abysmy mogli sie w tlumie odnalezc) to prosze o informacje na PW.

Odpowiadam tylko do piatku do godz. 16.30 (potem nie bede miec neta).

 

4. Skoro nikt nie zglosil sie w kwestii pojscia na impreze wieczorna w sobote to proponuje pojsc

na pifo, kawe/herbate, lunch po zwiedzaniu Targow... mysle, ze godz. 15.00 bedzie ok.

5 godzin na obslinienie i obmacanie wszystkiego na targach powinno wystarczec.

Miejsce wybierzemy widzac sie na Targach... kto bedzie chcial sam dolaczyc to bedzie musial

sie z nami kontaktowac...

 

Jak nie po dobroci to lomem... ech...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było kiepsko... Najfajniejsze chyba dwa lata temu było (można było siąść na każdym sprzęcie, poprzymierzać się...) i jakoś tak nie za duże pomieszczenie a moto dużo upchneli...

 

Jednak teraz też mam zamiar się pojawić... I może się uda spotkać z Forumowiczami (zależy na któą godzinę dotrę...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było kiepsko... Najfajniejsze chyba dwa lata temu było (można było siąść na każdym sprzęcie, poprzymierzać się...) i jakoś tak nie za duże pomieszczenie a moto dużo upchneli...

 

W zeszłym też można było się przysiaść. na wiekszosci motyckli..

Tylko mi jakiś kolo zwrócił uwagę żebym sie siadał na jakims chińsko mongolskim wyznalazku . To mu grzecznie powiedziałem ,,że z ciekowości chciałem............bo takiego gówna to jeszcze moje oczy nie widziały , a za spawanie ramy nie chce płacić" ------ nastała napięta cisza...... :icon_rolleyes:

 

no i na Goldasie siedziałem. znaczy sie .. ,,fortepian jest duży" ale jak zobaczyłem krteczkę z cena stwierdziłem że ktos chyba ostetnie zero dopisał 115 000 złociszy :bigrazz:

Ktm .... można było siadac.. ehhhhh fajnusie,,,,,

Suzukii tiżżżż były.. fajniusieeeeeeee

 

Qr..a wszystko fajniusie jak nowe..

 

tylko kasa............

jakby co melduje sie 10 rano w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co melduje sie 10 rano w niedziele...

 

A my się na sobotę umawiamy. Czy coś ci się z oczami porobiło albo nie funkcjonujesz w czasie rzeczywistym :icon_rolleyes: ?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakiej ulicy są te hale ? szukam i nie mogę znaleźć :P

i w jakich godzinach jest otwarte, tego też nie widzę, wszystko co wpisze w google wyszukuje na 2006 rok :)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...