Skocz do zawartości

Wszyscy sie chwalą, no to i ja...


michal750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie na gwiazdke rowerek. Dlugo szukalem wlasnie takiego.

Czemu zalezalo mi wlasnie na tym rowerze? Poniewaz jego kolorystyka strasznie przypomina malowanie mojej CBRki :D

Zobaczcie sami:

http://images11.fotosik.pl/7/b0de5ebfff681820.jpg

Moze teraz powinienem swoje auto przemalowac w te barwy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal gratuluje rowerka bo rower fajny a scott to jedna z najlepszych firm produkujacych rowery na calym swiecie :icon_biggrin: Mam nadzieje ze kiedys sobie kupie jakiegos scotta bo narazie mam meride,na kole tez sie da jezdzic :icon_twisted: Probowales cos szalec na tym rowerze?Jak idzie na kole? A co do malowania to naprawde jest bardzo podobne i fajnie to wyglada :bigrazz: Ale CBR 600 to jest wlasnie to naprawde chcial bym miec :icon_mrgreen: A ten scott to jest calkiem nowy z salonu?Napisz cos o nim wiecej i przyznaj sie,ile mikolaj musial wydac abys go mial :bigrazz:

 

Pozdrawiam i zycze udanego sezonu w roku 2007 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem milosnikiem Hondy. Mam auto i motocykl Honda, ale rower tej marki to juz mysle, ze za duzy wydatek.

Jeszcze nie jezdzilem nim na dluzszej trasie, bo przygotowuje go do sezonu. Ale ciesze sie nim jak dziecko :icon_twisted: Oczywiscie na wiosne bede nim ujezdzal chyba czesciej niz CBRka , a guma to podstawa :icon_biggrin:

 

Ten rower nie jest nowy. Kupilem go na allegro za 700 zl. Na fotce nie widac, ale jest na ramie sporo rys i zadrapan, ale mechanicznie jest bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownierz jestem milosnikiem Hondy :icon_twisted: Jaka masz honde(samochód)? Na trasy to on sie srednio nadaje ale do lasu czy po miescie pojezdzic to jak najbardziej.Ja mam taki sam typ roweru i jak zrobie ponad 40 km dziennie to juz mi sie pozniej nic nie chce :icon_mrgreen: Cena nie jest wysoka ale nowka to tez nie jest.Na mojej meridzie tez jest sporo rys i zadrapan ale chodzi prawie dobrze,jednak musialbym ja troche podreperowac bo nie chodzi tak jak powinna.

To zycze przedewszystkim duzo fajnych tras,abys dobrze smigał na gumie i zebys rzadko lapal gume :icon_biggrin: Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest ten nowszy model który mi sie bardzo podoba :wink: A jaki masz silniczek? Mała przeróbka furki i wyglada super a i bez tego tez sie obedzie :icon_mrgreen:

Zeby nie bylo offtopa to jak tam sie spisuje rowerek?Jezdzisz? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam rower za 300 zl kupilem jakies 7 lat temu , nie serwisoowany i nic sie nie zepsulo...

rower jak kazdy inny

Co za bluźnierstwo :) Dzieki mojemu rowerkowi Kupilem moto pierwsze. A mialem przepiekny rowerek Na XTku cały crossmaxy ceramiki amorek marzocchi Bomber wszsystko pieknie kolorystycznie dobrane no i ramka Treka 8500, caigle za nim tesknie... pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...