Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do misia...oj...sorki "Słonia" z Sochaczewa-...-coś taki agresywny kolżko? Swiecę Ci zalało? Moto nie pali?

Widzę gostkowie że 14-latek macie, a już do gardełek (pewnie ledwo meszkiem obrośnięte) sobie skaczecie... No i koniecznie ku*wa w słowniku (tekście) musi się pojawić..."trza się pokazać"... Oj jak się mama dowie...!!!

 

Troszkę kultury...Oj, bikerzy, bikerzy...Troszkę kultury na pewno nie zawadzi..,a macie dopiero po 14-lat...zdążycie jeszcze się naklnąć i powkurzać na tym świecie...!!! Dajcie lekko "na hamulec"... Wstyd!

 

Pozdrówka Adam.

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja śmigam Civiciem 1.5iLS na VTEC'u z 1997r. ;)

 

W porównaniu do 95% innych Civów (75- i 90-konnych 1.4) mam pare koni więcej ;) Zwłaszcza na wolnym wydechu ;) I lata się tym bardzo przyjemnie.

 

Przy jeździe autostradowej, czyli nie schodzenie poniżej 120 i dosyć płynna jazda, to pali mi 6.7 litra, natomiast przy grzecznym poruszaniu się po kraju (90-110) udało mi się zejść nawet do 5.1 ! :)

 

Taki mały ekonomik, bo zrobiłem już 30.000 (kupiona we Włoszech z przebiegiem niecalem 100k z oryginalną książką serwisową), a nic się w niej nie dzieje. Żadnych sztucznych kosztów, a to dobre jest, to jest wtedy kasa na wache do Suzi ;)

 

I o to chodzi ! :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skszynia" mi "poszła" :notworthy: , nie, po prostu nie lubie jak ktoś sie nie stosuje do pewnych zasad, nie czyta tematów, a później pisze nie na temat. itp. dobra koniec spamu... zanabyłem nową furę :biggrin: tym razem.... MALUCH, na spółe z kolegą, za 250 z papierami i na chodzie ;)

Edytowane przez Sloniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crasch i Adamsuzuki czemu jezdzidzie takimi cipkowatymi moturkami jak na budżet waszych starych?? Z naciskiem na Adama bo dt jest spoko.

;) :icon_biggrin: :buttrock:

 

Ja opchnąłem Skodę, którą dziadek mi dał - 120 L :wink: Stwierdziłem, że do czasu mojej 18stki rozleci się na tym parkingu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też pochwale bo zmieniłem. Po cytrynie Ax udało się nabyć Golfa II 1.8 zaduszone gazem :biggrin: Kupione za swoje ciężko zarobione pieniądze. Czasem tylko rodziców nim przewioze, bo niemają prawka wiec jest tylko mój :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8daf539cb7931496.html

 

Ps. to stara rejestracja teraz mam WSK63.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crasch i Adamsuzuki czemu jezdzidzie takimi cipkowatymi moturkami jak na budżet waszych starych?? :icon_rolleyes: .Z naciskiem na Adama :icon_razz: bo dt jest spoko.

 

Bez przesadyzmu :) mi w 100% moja DT starcza i w teren i na asfalt, mocy mi również nie brakuje, do tego podoba mi sie z wyglądu (chociaż już 'troszke' w mniej zmieniłem). Moim zdaniem nie jest to zły motor jak na pierwszy sprzęt w życiu! Nie miałem nawet komarka, czy ogara hehe :))), nie licząc skuterka ale skuterek to skuterek...

 

Jeżeli już jesteśmy w tym temacie to powiem Ci tylko, że niedługo robie B i A, to nie będe jeździł tylko DT ale i H2 :) a dla siebie na wyłączność planuje BMW serii 7 (coś takiego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3008223).

pozdro :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...