Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja sie chwale....3 dni temu przywiozłęm sobie Forda Mondeo , rocznik 2003, TDCi 130 KM, kombi, Ghia(w pełnej opcji). Jestem bardziej niz zadowolony!

Masz już syndrom "sprężynki"? :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kontrolke od świec? Jak nie jak tak :D haha! to ponoc nagminne w tych autach.U mnie wskazuje na zabrudzony przepływomierz. Teraz wariuje jeszcze bardziej, bo wymienione filtry, ciagnie wiecej powietrza i sie czesciej włancza. Podobno wystraczy w wiekszosci przypadków wyczyscic. Znasz jeszcze jakies ciekawostki o tej furze? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim byłem na komputerze i pełnej diagnostyce, iwtryski sa ok. Tylko ten przepływomierz trzeba wyczyscić. Jezdziłem beznyna 2.0 150 KM i bardzo ładnie to idzie ;) Ale momentem mimo wszytsko nie dorównuje do TDCi :D

Miejmy nadzieje ze bedzie chodził długo i bezawaryjnie ;) Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim byłem na komputerze i pełnej diagnostyce, iwtryski sa ok. Tylko ten przepływomierz trzeba wyczyscić

Bajki na dobranoc :D wtryski tylko czekają żeby Cię zostawić w trasie. Nie wierz w tą przepływkę bo pewnie sprzedający taki kit wcisnął.

Też wolałbym diesla ale w sumie spalanie mi wisi a ford porządnego diesla jeszcze długo nie zrobi.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedający. Jak go tu przywiozłem to sam dla siebie zrobiłem sobie w seriwsie forda diagnostyke. Komputer wskazuje na przepływomierz tak jak pisałem. Zobaczymy, wyczysci sie go i bedzie wiadomo czy to rzeczywiscie to.

A jak by prawie - jeden wtrysk to 600 zł, jeszcze nie taki majatek :] A w dieslach leci przewaznie tylko pierwszy jezeli juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura żony to Aygo Platinum..

 

http://i244.photobucket.com/albums/gg19/Mo...ej/HPIM4547.jpg

 

Moja fura to Astra SXi 1.6 16V, którą juz sprzedałem żeby zastapić ją na wiosnę tej samej generacji Astrą tyle że GSI 2.0 Turbo

 

http://i244.photobucket.com/albums/gg19/Mo.../HPIM3219-1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja odkad zdobylem kat B w 2000r to jezdzilem rodzicow Tico, zawsze wazniejszy byl dla mnie zakup motocykla,

teraz gdy osiagnalem w tym temacie niemal wszystko co chcialem to pod koniec lutego stalem sie posiadaczem BMW E39 530dA sedan 2002, cudownie to jezdzi... :buttrock: auta (konkretnie sedany) BMW podobnie jak motocykle to moja choroba od dziecka

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...