Skocz do zawartości

suzki sv650s na poczatek dla kobitki?


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za wszystkie rady, zwlaszcza, ze z niektorych rzeczy swiezak nie zdaje sobie sprawy... :cool:

faktycznie musze sie przejsc po salonach i poprzymiarzac

czesc z Was namawia mnie na SV, Sligier proponuje GS-ke i nie uktywam, ze sie zastanawiam :rolleyes:

 

znalazlam cos co mnie zaciekawilo, czy moge poprosic o zerkniecie na ogloszenie? bede wdzieczna :crossy:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M336508

 

na co powinnam zwracac szczegolna uwage przy zakupie moto, mam na mysli jakie pytania powinnam zadawac sprzedajacemu?

 

dziekuje

bp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak tak czytam wasze rady jaki to wspaniały jest SV dla początkującej kobiety to sobie przypominam swoją drogę WSK, JUNAK, JAWA TS 350, GSX 750, FJ 1200. Dotychczas myślałem że to jest właściwa kolejność. Ale z tego wynika że po prostu jestem dupa nie motocyklista. Z waszych rad wynika że po zrobieniu prawka kobita niech siada na SV a facet to pewnie od razu na GSXR . Chyba se kupię jakąś DR to w lesie może nie rozjedzie mnie jakiś DOŚWIADCZONY motocyklista. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na co powinnam zwracac szczegolna uwage przy zakupie moto, mam na mysli jakie pytania powinnam zadawac sprzedajacemu?

 

dziekuje

bp

 

 

Jako swiezak to powinnas wziac kogos doswiadczonego i stac z boku nie otwierajac buzi. Na pewno masz kolegów motocyklistów ???

Jak sprzedajacy kapnie sie zes zielona, to moze Ci kitów nawciskac. :D

Sama nie podchodz do tego tematu. ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako swiezak to powinnas wziac kogos doswiadczonego i stac z boku nie otwierajac buzi. Na pewno masz kolegów motocyklistów ???

Jak sprzedajacy kapnie sie zes zielona, to moze Ci kitów nawciskac. :flesje:

Sama nie podchodz do tego tematu. ;)

Moto stoi w Warszawie wiec moze ktos sie znajdzie na forum kto zechce sie z toba wybrac...

Sprzedajacy to osoba prywatna, to juz jest plus. Mysle ze moto warte zainteresowania

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sligier ma racje, jak kogos nie stac na zmienianie moto co sezon to trzeba brac na zapas a marudzenie o mz na poczatek to bez sensu, jak ktos ma jezdzic to bedzie a jak ma sie rozwalic to i tak sie rozwali, ja zaczalem od sv i po 2 tygodniach po pierwszych gumowaniach juz wiedzialem ze moglem brac sporta 600 jakiegos ktorego balem sie kupic wlasnie przez takie gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, Lime - sugestia bardzo prawdziwa hehe :icon_mrgreen:

spodziewam sie wlasnie, ze jak sprzedajacy zobaczy blond kobitke i jeszcze swiezaka, to przepadlam hehe

juz poprosilam jednego z forumowiczow o pomoc, podjedzie go obejrzec i pogadac :)

 

pozdarwiam

bp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koniecznie musi byc SV?

Nie lepiej odkupic od kogos znajomego troche ciekawszy sprzet niz ryzem pedzona Sv-ka.

Ze swej strony proponuje Monster 62o i, lub Monster 900- chlopaki z forum takie sprzety maja i niektorzy chca sie przesiasc na wieksze Duc-y moze im to ulatwisz?

Jesli chodzi o szczegolowe dane tech, i inne to prosze z wlascicelami, lub ze mna w dziale Ducati. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak tak czytam wasze rady jaki to wspaniały jest SV dla początkującej kobiety to sobie przypominam swoją drogę WSK, JUNAK, JAWA TS 350, GSX 750, FJ 1200. Dotychczas myślałem że to jest właściwa kolejność.

 

1. kasa - jak mam to kupuje lepszego i nowszego sprzeta jak nie to cos starszego

2. czasy - teraz sie juz mało Jawek sprzedaje/kupuje

 

 

hmmm czysbys sugerował ze koleznaka ma kupic jawke albo jakąś panonie, ktora nie dozyje sezonu, a jak dozyje to bedzie sie psuła co 100 km.Kolezanka bedize zadowolona ze ho ho i bedize czuła ze ma motocykli.Lepisza hierarhia to 250,500,600,900,1000.

Troche sie zmienilo od kiedy jezdziłeś Jawą.Takie czasy, dawniej sie zaczynalo od jawek a teraz od GS/banditów/SV. Zgadzam sie z toba ze nie mozna zaczynać od mega sprzetu, ale SV jest dobry na poczatek dla kobiety jak i dla męszczyzny (to nie ma wielkiego znacznia). Wiadomo ze doświadczenia sie nie kupi i ze najlepiej by bylo jakby kazdy zaczynał od motorynki, ale nawazniejsze jest trześwe myslenie.

 

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynanie od WSK i Jaw to chyba ciezko- bo sprzety te ze sfery popularnych przeszly do sfery weteranow, a nie kazdy chce, czy umie sie z nimi uzerac- szczegolnie jak cos padnie.

Ja tez zaczynalem kiedys od Wsk- i to wcale nie znaczy ze nie umiem jezdzic- chociaz dla mnie osobiscie jazda jest caly czas nauką...

Podalem wczesniej ze Monster 620 i - jest dobrym sprzetem na 1 i nie tylko moto:

-lekki,

-nisko polozone siedzenie

-nisko polozony srodek ciezkosci

-niezle osiagi (190km/h, 60KM)

-nieszablonowy wyglad i sound(szczegolnie na Termignioni)

-spalanie

-nieryzoped

-620 I- na wtrysku nie do ukradzenia- nie ma speca na rozgryzienie fabrycznego immobilajzera.

Sam jezdzilem i Sv(650 i 1000) i Monsterem 620 I i naprawde nic ciekawego nie widze w Sv-kach ot kolejny japonski perfekcyjny az do znudzenia sprzet- "... nuda nic sie nie dzieje... wiec wstaje i wychodze..."

Pozdr.Janek-Klekotek 748 S- Ducati Forever!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...