Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tyle, że Tommo z nim nie współpracuje tylko łyka 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tommo napisał:

Silnik zrobiony z gownolitu. Co chcesz więcej wiedzieć? 

 

 

27 minut temu, Quanti86 napisał:

Przecież to wszystko to specjalnie dla fejmu i wyświetleń. Tommo obejrzał, wstawił na forum i oglądalność dalej leci.
Miał już z początku plan na swap czegoś nowoczesnego to przecież igły by nie kupował. Mądry z niego chłop to wie jak kombinować w internetach.
Trochę refleksji, nie wszystko co w tv czy yt to prawda objawiona.

Ogladnalem to o tej 6 - cio cylindrowej W 124 i powiem tak, nie wiem kto to auto sprzedal i kiedy ale w 15 lat to jezdzac tylko do kosciola sie te 100 000 nakreci. W moim W 201 z roku 1996 sylne siedzenia maja taka sama tapicerke i wyglada identycznie mimo, ze auto troche starsze ( Przebieg mam udokumentowyny do 200 000 km, potem laska w dwa lata jeszcze 50 000 mu dokrecila, 57 000 nakrecilem ja z zona, pozniej auto stalo. Pali po pol sekundy.

Przed wojskiem w 1988 roku pracowalem w firmie ktora czyscila i picowala auta i gdybym nie widzial w jakim stanie przychodzily i w jakim stanie wychodzily, to moze bym w pewne rzeczy uwierzyl 🤣

 

A to, ze sie psuje, no coz, kluczowe jest prawidlowe dotarcie i to jak sie o sprzet dba, ten tym sie pozniej odplaca !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Quanti86 napisał:

Przecież to wszystko to specjalnie dla fejmu i wyświetleń. Tommo obejrzał, wstawił na forum i oglądalność dalej leci.
Miał już z początku plan na swap czegoś nowoczesnego to przecież igły by nie kupował. Mądry z niego chłop to wie jak kombinować w internetach.
Trochę refleksji, nie wszystko co w tv czy yt to prawda objawiona.

Oczywiście twoja prawda jest objawiona 😄 chociaż też internetowa. 

47 minut temu, konrad1f napisał:

napisz jeszcze, że ruscy w ładzie, wołdze i uazie stosowali top materiały z przemysłu kosmicznego 😄 mercedes przy tym to szmelc

Takich pierdół nie powielam chociaż pewnie byś chciał. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy idiotyzmów, które już powielasz 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ks-rider napisał:

 

Gdybym kilku nie mial to moze bym laknal jak mlody pelikan !  NO ale zawsze mozesz mi wytlumaczyc, dlaczego te inne jezdza a jest ich calkiem niemalo ? Mimo, ze silniki z goownolitu byly ! 

Na samym mobile do sorzedania masz ...............

Mercedes-Benz | Auto kaufen bei mobile.de

 

.

Co to ma dowodzić bo nie wiem. Wpisz sobie w wyszukiwarkę Opla, BMW czy VW i będziesz miał tak samo dziesiątki ofert. 

Merce jeszcze gniją na potęgę żeby dodać pikanterii dyskusji. 

Taki Datsun z tamtego okresu był nieporownywalnie solidniejszy mechanicznie. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tommo napisał:

 

Merce jeszcze gniją na potęgę żeby dodać pikanterii dyskusji. 

 

ja pie.dolę. a ten koło na nowo wymyśla 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommo napisał:

Co to ma dowodzić bo nie wiem. Wpisz sobie w wyszukiwarkę Opla, BMW czy VW i będziesz miał tak samo dziesiątki ofert. 

Merce jeszcze gniją na potęgę żeby dodać pikanterii dyskusji. 

Taki Datsun z tamtego okresu był nieporownywalnie solidniejszy mechanicznie. 

No wlasnie ? Czego to ma dowodzic ? Obecnie gnije wszystko !


W moim 34 latku jakos wszystko zdrowe dlaczego ? Jakim cudem ?

Tomek, Ile Mesiow miales przez dluzszy okres czasu ? 

Generalnie zmienialem co 2 - 3 lata ale przedostatniego ( W 210 ) kupilem 1,5 rocznego i 10 lat nim jezdzilem. Poza  rdza w okol przycisku klapy bagaznika nic sie nie dzialo, ale pompa paliwowa zaczynala juz schodzic na psy.

W 124 to normalnie plakalem jak sprzedawalem  🤣

 

Merole do 2005 byly OK potem juz rownia pochyla. S-Klassa jeszcze trzyma jakis poziom, nie wiem jak obecne E czy C - Klasse'y.

Ja przesiadlem sie na japonce i nie zaluje ! 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ks-rider napisał:

 

Tomek, Ile Mesiow miales przez dluzszy okres czasu? 

500sec W126 przez 5 lat, 

W124 230E 4 lata

Obecnie Sprinter 316 CDi od 2 lat.

Z każdym kupę problemów. 

1 godzinę temu, ks-rider napisał:

 

Ja przesiadlem sie na japonce i nie zaluje ! 

Dziękuję za szczerość, to dużo tłumaczy. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tommo napisał:

500sec W126 przez 5 lat, 

W124 230E 4 lata

jak miałeś przez tyle lat to chyba zadowolony byłeś 😉

Gdyby było inaczej to byś szybko sprzedał 😉

 

2 godziny temu, ks-rider napisał:

Ja przesiadlem sie na japonce i nie zaluje ! 

Ale często się rozbijają 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kiler napisał:

jak miałeś przez tyle lat to chyba zadowolony byłeś 😉

Gdyby było inaczej to byś szybko sprzedał 😉

 

 

wtedy oglądał innych specjalistów na jutubie 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - wtedy autorytetami dla niego byli inni "eksperci" 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tommo napisał:

500sec W126 przez 5 lat, 

W124 230E 4 lata

Obecnie Sprinter 316 CDi od 2 lat.

Z każdym kupę problemów. 

Dziękuję za szczerość, to dużo tłumaczy. 

Tommo, wez mi powiedz co dzialo sie w SEC ? Mialem W 126 ale w 280 i nie bylo jakichkolwiek problemow, poza tym, ze troche chlal, bo ciezka noge mialem !  Auto bylo genialne ! 

Troche to zle zinterpretowales. Gdybym nie uzywal auta zawodowo dalej z pewnoscia jezdzil bym MB. Tyle, ze u mnie auto musi byc tanie w zakupie ! W przeciwnym razie zarabiam mniej wiec na japonce przesiadlem sie z czastej kalkulacji finansowej. Al efakt, faktem, ze Taki Acord przez 6 lat padla jedynie kostka kierunkowskazow a tak to tylko olej, filtry, klocki i tarcze !

 

W Mazdzie bylo juz ciut wiecej. Przy 14 500 poszlo pierwszy raz sprzeglo, drugie po bodajrze 120 000 km, jakis zawor ( Rücklaufventil ) ale auto 4 lata na nauce jazdy a 4 lata uzywala zona. 

Teraz zastanawiam sie nad Hyundai Tucson lub Mazda CX 30 

Mialem ochote na Honda lub Toyota ale obydwie marki zaprzestyly produkcji diesel'a ! wiec odpadly !

 

8 godzin temu, kiler napisał:

Ale często się rozbijają 😉

 

Fakt, ale dzieki temu stan konta sie powieksza. 🤣

Jak do tej pory nigdy stratny nie bylem !  🤣

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 22:06, kiler napisał:

jak miałeś przez tyle lat to chyba zadowolony byłeś 😉

Gdyby było inaczej to byś szybko sprzedał 😉

Ale ja nie dyskwalifikuje tych aut całkowicie. To nadal świetne samochody, komfortowe i bezpieczne.

W dniu 20.12.2020 o 06:35, ks-rider napisał:

Tommo, wez mi powiedz co dzialo sie w SEC ? Mialem W 126 ale w 280 i nie bylo jakichkolwiek problemow, poza tym, ze troche chlal, bo ciezka noge mialem !  Auto bylo genialne ! 

.

Psuł się po prostu 😁. Prawy wałek się wytarł i hałasował. Napęd (plastikowe zębatki) podajnika pasów w końcu przestał działać etc. W mercu jest tak że niektóre rzeczy są mego trwałe i przewymiarowane a inne nie. To trochę bez sensu. W ogóle całą swą "trwałość zawdzięcza głównie przewymiarowaniu przez co zawsze był ciężki i mułowaty.

W dniu 20.12.2020 o 06:35, ks-rider napisał:

Troche to zle zinterpretowales. Gdybym nie uzywal auta zawodowo dalej z pewnoscia jezdzil bym MB. Tyle, ze u mnie auto musi byc tanie w zakupie !

Wciskasz mi tu jakis kit. Masz A160 w cenie Mazdy czy Hondy, nikt nie każe ci eSy kupować.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tommo napisał:

Wciskasz mi tu jakis kit. Masz A160 w cenie Mazdy czy Hondy, nikt nie każe ci eSy kupować.

Tommo,

 

jaki mam interes aby wciskac Ci kit ?  Auto to moj warsztat pracy w ktorym spedzam lwia czesc zycia. Ciezko sobie wypobrzic,ze chce miec w pracy jakis komfort ? 

Dla mnie MB zaczyna sie od C -Klassa'y. Nie wiem jak obecnie nowe CLA ale kosztuja chore pieniadze, za ich cene kupisz C - Klasse - wiec jaki jest sens kupowac czy to a czy to CLA ? 

Na A-Klasse szkolilem juz w 2007 roku i jest to po prostu syf, B-Klassa niewiele lepsza ! 


Dlatego nie mam zamiaru kupowac MB do szkolenia, bo to jest rownoznaczne z wrzuceniem kasy do pieca !

Auto ma zarabiac a nie abym do niego doplacal ! 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...