Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby np. Dacia była taka dobra to też bym sie o niej tak wypowiedział ,

 

święte słowa Rudy...

nie liczy się marka i szpan tylko to żeby auto było wytrzymałe i jechało jak trzeba... w tym wypadku zgadzam się ze merol taki jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święte słowa Rudy...

nie liczy się marka i szpan tylko to żeby auto było wytrzymałe i jechało jak trzeba... w tym wypadku zgadzam się ze merol taki jest...

Hoo-hooo , to Panienka Monika na starych autach też się zna ?? No prosze ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoo-hooo , to Panienka Monika na starych autach też się zna ?? No prosze ...

a co??? coś nie pasuje??? ja lubie duże, wytrzymałe i szybkie dość autka... takie BMW5 np... albo merol jakiś... cos wspaniałego... choć o nowszym tez myślałam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może za to nie prowadzi na forum wykładów z techniki i kultury jazdy, a potem obrandowanym Ducato/Boxerem/Jumperem na trasie na Sochaczew/Łowicz nie jedzie lewymi kołami przez cały czas prawie po linii rozdzielającej pasy zasłaniając skutecznie widoczność do przodu i uniemożliwiając bezpieczny manwer wyprzedzenia przez dłuugi odcinek drogi.

Zakładając, ze ty prowadziles, to parafrazując twoje słowa - moralizator na forum, a na drodze gamoń :notworthy:

Napisz skargę na: [email protected]

Napisz: kiedy widziałeś buraka, o której godzinie (orientacyjnie), będę wiedział kogo opierd**ć.

Nie jeżdżę tym autem poza Bemowo (paliwo, wulkanizacja).

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie skarg mnie nie pasjonuje :evil:

co do konkretów - zeszły czwartek,5 lipca, godzina ok 13-14 (nie pamietam juz dokladnie ale z grubsza taka), droga na Poznań, odcinek między Błoniem a Sochaczewem. Potem odbił gdzieś w prawo. Samochód to Ducato/Boxer/Jumper (wszystkie takie same :icon_razz: ), z CB na dachu. Kierowca praktycznie najeżdzał lewymi kołami na pas rozdzielający kierunki ruchu, w związku z tym wyprzedzić go dało się tylko "na ślepo", a mi się nie śpieszy do plastikowego worka :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co??? coś nie pasuje??? ja lubie duże, wytrzymałe i szybkie dość autka... takie BMW5 np... albo merol jakiś... cos wspaniałego... choć o nowszym tez myślałam... :flesje:

 

:bigrazz: a calibra po tuningu??? też zajebista ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest mocny w klawiaturze, przez net, bo stojąc oko w oko chyba nie bardzo :notworthy:

Gamoń nieudolny...

 

 

 

a ty moze miales ze mna doczynienia ze taki pewny jestes?? nie sądze gamoniu nieudolny.

poza tym, nikomu nie zabraniam kochać mercedesów - wyrazam tylko swoj poglad na temat tych..hnnn...niech bedzie ze samochodow.

Edytowane przez codrusldn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze samochody bez wyrazu, dobre dla emerytow...

 

mnie tez kiedys to auto kojarzyło sie z badylarzami/dorobkiewiczami.. ale w koncu sam zaczalem takim jezdzic i teraz uwazam ze to po prostu przyjemne autko, a takie skojarzenia sa po prostu smieszne..

za inne poglady nie bede Cie linczował, mimo ze zaliczam sie do miłosników tych aut :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie twierdze ze merce to zle samochody, wrecz przeciwnie - uwazam ze sa bardzo trwale i dobrze zrobione. chodzi tylko o to, zeby samochod mial to "cos" a wg mnie merc tego nie ma.

to tak jakby ubierac sie w szare ciuchy ale za to zrobione przez guciego.

szpan? hmm sa milosnicy tego "sportu" jednak samochod ma sluzyc do jezdzenia a nie do stania pod domem, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpan? hmm sa milosnicy tego "sportu" jednak samochod ma sluzyc do jezdzenia a nie do stania pod domem, prawda?

 

no tak... ale jak się trafi taki co mu zależy na tym zeby się pokazać przed jakąś dziewczyną bądź kolegami jaki to on ma samochód, to nic nie poradzimy... głupota... merce są ogólnie rozchwytywanymi samochodami bo na prawdę warto takiego mieć. dobrze się prowadzi, jedzie jak trza i wygląd ma niczego sobie (prostota) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...