Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby

 

no wez nie przesadzaj !

 

Twoja jedna wyplata !

 

Ja co Prawda za ta cene oczekiwal bym juz SL 500 ale to Auto nie jest dla mnie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak..,

 

W latach 80-90 wszystko bylo proste. Auta byly drogie, liczyla sie ich trwalosc, a za kazda opcje trzeba bylo slono doplacac.

A dzis, poza okresem gwarancyjnym auta chyba nie warto trzymac.

Spojrz na to z tej str, ze te 5dych bulisz za jakosc wykonania, solidna konstrukcje - a nie za 22latke.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, znajomy, możne nawet jest na FM sprzedaje swoje 124 coupe.

http://allegro.pl/show_item.php?item=7123226654#thumb/10

Naprawdę lalka.

I to jest wlasnie to.. 124 coupe.. buty spadaja..

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na to z tej str, ze te 5dych bulisz za jakosc wykonania, solidna konstrukcje - a nie za 22latke.

 

I myślisz, że po 22 latach te auto jest solidniejsze, lepiej wykonane i będzie mnie awaryjne niż nówka z salonu? To jest staroć i na bezawaryjność, solidność itp. nie ma co liczyć - zawsze coś będzie nie działać. Miałem doświadczenie z takimi autami i moim zdaniem - szkoda pieniędzy jeśli ma jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I myślisz, że po 22 latach te auto jest solidniejsze, lepiej wykonane i będzie mnie awaryjne niż nówka z salonu? To jest staroć i na bezawaryjność, solidność itp. nie ma co liczyć - zawsze coś będzie nie działać. Miałem doświadczenie z takimi autami i moim zdaniem - szkoda pieniędzy jeśli ma jeździć.

Bedzie solidniejsze jak madrze kupisz

Jak miales Peugoeta z tamtych lat i na dodatek zjezdzonego jak cala europa, po dotyku roznych kowali lub domoroslych mechanikow na jego drodze zycia to nie dziwie sie twego zdania, tylko spalic takie scierwo.

Idz teraz do salonu i kup nowe Coupe za +/- 50/70 tys zl co kupisz? wspomnianego Pezo czy inny zlom? taki Mercedes Sl z lat 90+ jesli kupi w idelnym stanie z niewielkim przebiegiem a takich jest calkiem sporo, przejezdzi na 100% nowe w tych pieniadzach, ee tam malo mysle ze i za 140 tys zl tez nie masz czym startowac z jakoscia i wytrzymaloscia.

 

To nie tak..,

 

W latach 80-90 wszystko bylo proste. Auta byly drogie, liczyla sie ich trwalosc, a za kazda opcje trzeba bylo slono doplacac.

A dzis, poza okresem gwarancyjnym auta chyba nie warto trzymac.

Spojrz na to z tej str, ze te 5dych bulisz za jakosc wykonania, solidna konstrukcje - a nie za 22latke.

tak to prawda, moze nie wszystkie ale te tansze komercyjne na 100%

 

Yuby gdybys postawil obok siebie te dwa z ogloszen W124 Coupe i SL, to W124 (nie umniejszajac mu) jest jak woz drabiniasty przy tym SL nie masz co porownywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek też swoje robi. Jak stał sporo na słońcu, uszczelki szyb parcieją. Pojawiają się wycieki z różnych miejsc. Padają podajniki od pasów. Pasy też się z czasem przecierają i frendzelkują. Tuleje gumowe tylnego wózka parcieją co generuje stuki przy gwałtownym dodawaniu/odpuszczaniu gazu. Takie wiekowe auto, nie wiem jak solidne, wymaga opieki i częstych przeglądów.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejezdzi na 100% nowe w tych pieniadzach

 

Te nowe przejeździ co najmniej 15 lat. Pojeździj sobie używanym 22 letnim samochodem następne 15 lat użytkując je jako normalne auto. Tak jak pisze tommo wiek robi swoje i na bezawaryjność nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I myślisz, że po 22 latach te auto jest solidniejsze, lepiej wykonane i będzie mnie awaryjne niż nówka z salonu? To jest staroć i na bezawaryjność, solidność itp. nie ma co liczyć - zawsze coś będzie nie działać. Miałem doświadczenie z takimi autami i moim zdaniem - szkoda pieniędzy jeśli ma jeździć.

A mi szkoda byloby wepchac zlotowke w jakiekolwiek wspolczesna mydelniczke.., ale rozumiem ze kazdy sport ma swoich milosnikow.

Dzis marka zarabia na serwisie, sprzedaz jest drugorzedna kwestia.

Starczy spojrzec z ktorej fabryki zjechala najwieksza ilosc tego samego modelu.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, tak czytam i czytam i generalnie sie zastanawiam, ze ludzie wola Mustanga z '69 roku a W 129 po 22 latach to smiec, :biggrin:

 

Normalnie rozwalacie mnie :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...