Skocz do zawartości

Piękny pokaz jazdy Gixerem 1000 K5 po torze


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było ........................................ na TVN TURBO :icon_twisted:
Nie mam TVN Turbo więc czuję się rozgrzeszony :)

 

ładniutki filmik ale pojedynek wydaje mi się nierówny, czysto torwe autko ( szpera , sliki , spoijlery itd.)
To auto to Westfield XTR4 i ma homologację na ulicę, kosztuje 29tys funtów, przynajmniej ta lala tak mówi na tym filmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna GSX-R :D Jest na górze mojej listy ulubionych motocykli :D Ale kiedy taka bedzie stala w garazu to nie wiadomo :icon_twisted: A koles naprawde niezle nia jezdzi,fajny pokaz i ladny film,oby wiecej takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 sek. szybsze było auto od Suzuki to nie jest tak dużo ani mało,ale i tak podobała mi się jazda tym GSX-R'em prawdziwa klasa :buttrock:
Gwoli ścisłości czas motocykla był 49,10 sec. a samochodu 48,00 sec. a więc o ile jescze pamiętam odejmowanie to moto przegrało z samochodem o 1,10 sec. Ale faktycznie nie to jest najważniejsze, a to jak ten koleś latał tymi powerslajdami po tych winklach ;) :)

 

Nie ma co się napinać, samochód zawsze na zakrętach będzie szybszy od moto - 4 punkty styku zawsze zapewnią lepszą przyczepność niż dwa. Nawet na naszym podwórku (czyt. tor Poznań) najlepszy czas okrążenia należy do puchy :bigrazz: http://www.aw.poznan.pl/tor/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości czas motocykla był 49,10 sec. a samochodu 48,00 sec. a więc o ile jescze pamiętam odejmowanie to moto przegrało z samochodem o 1,10 sec. Ale faktycznie nie to jest najważniejsze, a to jak ten koleś latał tymi powerslajdami po tych winklach ;) ;)

 

Nie ma co się napinać, samochód zawsze na zakrętach będzie szybszy od moto - 4 punkty styku zawsze zapewnią lepszą przyczepność niż dwa. Nawet na naszym podwórku (czyt. tor Poznań) najlepszy czas okrążenia należy do puchy :) http://www.aw.poznan.pl/tor/index.htm

 

 

Faktycznie obejrzalem jeszcze raz film i autko było o 1,10sec. lepsze od moto Soeey za tą pomyłke nie dopatrzyłem wyników :]

 

 

Pozdrawiam Jonek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia bym obejżał pojedynek F1 z MotoGP :) może ktos ma dojście do takiego filmiku ??:D nom a jeśli chodzi o tego seryjnego GSXR .... wiadomo, że to seryjna wersja i z typowo torowym samochodem mógł mieć leciutki problem... nom ale cóż :) ogulnie filmik fajny :) TVN TURBO RULEZZZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN turbo był już pojedynek F1 vs Superbike vs Sportowa motorówka. Trzy wyścigi: odpowiednio 2:1:0. Wyścig odbywał się na pasie startowym lotniska - prosty odcinek.

 

Co do filmiku z linka: wejście poślizgiem w zakręt i ten pisk opon... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia bym obejżał pojedynek F1 z MotoGP :icon_mrgreen: może ktos ma dojście do takiego filmiku ??:)

 

Taki filmik nie miał by sensu ponieważ nic co jeździ po ziemi nie ma najmniejszych szans z bolidem F1 na torze...

Przykłady rekordów torów na których odbywają się wyścigi F1 i Moto GP

 

Jerez

F1 1.18.387 Moto GP 1.39.064

Catalunya

F1 1.14.648 MotoGp 1.41.855

Donington Park

F1 1.10.458 MotoGP 1.27.676

 

Jak widać przepaść, średnio na 3 okrążeniu motocykl był by już zdublowany !!!

 

tutaj mały przykład

http://www.youtube.com/watch?v=NVFtDxTNPEg

a tutaj co F1 robi z bikem na prostej

http://video.google.com/videoplay?docid=-1914692207624681889

 

Co do filmiku to moim zdaniem jazda tego gościa nie miała zbyt wiele wspólnego z szybką jazdą a więcej z jazdą na pokaz, mimo wszystko nawet gdyby się postarał nie ślizgać a do bolidu posadzili by jakiegoś lepszego kierowcę wyścigowego a nie tą pannę prowadzącą to też by przegrał.

Edytowane przez Tifosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...