Skocz do zawartości

Wracam do Was :)


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno się obudzilam po popoludniowej przejazdzce :icon_question:

 

Przyznam, że mnie to troszke wykonczylo :biggrin: ale same przyjemnosci ...

 

Dobrze sie jezdzilo - a nawet super :P nawet sloneczko sie pokazalo.

 

W kazdym razie jestemnaprawde zadowolona - i tak jak ktos wczesniej napisal - mam sprzecik od nowego i faktycznie co by sie nie dzialo to wiem co mam.

 

A mocy az tak bardzo nie brakuje - wiadomo ze crossik bardziej sie zbieral - ale to zupelnie inna bajka - ja tej mocy i tak nigdy nie wykorzystalam - chyba na maxa nawet nie w polowie. A tutaj "kucy" w zupelnosci jak na moja jazde w zupelnosci wystarczy. Nie wariujemy z kolezankami az tak na MAXA - raczej wykorzystujemy nasze "maszynki" amatorsko - choc poswirowac tez lubimy, zwlaszcza jak wyczujemy solidny grunt pod kolami - a i w grzaskim blotku fajnie sie "wynorac" :biggrin:

 

Dla wszystkich - wszystkiego dobrego - no i jak w temacie, bede juz tutaj zdecydowanie czesciej zagladac, zeby nie powiedziec ze codziennie :flesje: hehe.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Banitka serdeczne gratululacje :) Mam wielka prosbe:podaj mi adres tego mikolaja,wysle do niego list zeby mi za rok podobny prezent sprawil,o boze jak bym sie cieszyl,nie spal bym przez tydziec :crossy: Fotki obejrzalem,podbaja mi sie :) A ta supra i buma 5 to tez Twoja ;)

Cieszymy sie razem z Toba i gratulujemy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !! :) wiem co to za uczucie, dokladnie rok temu spod choinki wyjelam pakunek w ktorym byla naklejka na bak (zeby nie porysac od kombinezonu), a z tylu przyklejony byl kluczyk :lalag: ... to byl moj pierwszy sprzet, wiec mialam oczy jak piec zlotych... weszlam do garazu, a tam dlugo "wybierana" - jak juz bede miala kase :lalag: - CBR 125. Szczesliwie przejezdzilam jeden sezon, ale z czasem mocy mi zbraklo i sprzedalam na jesien... teraz rozgladam sie za czyms mocniejszym, ale bez szalenstw ;)

Gratuluje Ci i troszke zazdroszcze (ale zdrowo) :( ... bo u mnie w garazu narazie pusto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...