Skocz do zawartości

Plan:Zakup skutera


GHOSTRIDER11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic sobie skuter,chcialbym zeby mial jakis potencjal i ew.zeby mozna bylo potem wprowadzic jakies modyfikacje(jak braknie mocy)z racjitego ze jezdze GSXR 750.Ma tobyc taka odskocznia zeby sie czasem powyglupiac albo szybko sie gdzies przemiescic

czekam na wasze propozycje...........myslalem nad czyms takim?????????

http://moto.allegro.pl/item152038053_super...keeway_arn.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze pytam ale po co Ci odkurzacz skoro masz srada 3/4 ;) Powygłupiac sie nim mozesz a o szybki przemieszczeniu nie wspomne :icon_eek: Po co kupowac drugi slabszy motocykl? Jak masz kase to lepiej zmodyfikuj cos w gsx-ie.Bo pozniej sa podwojne koszty,rejestracja,przeglad,ubezpieczenia.No ale skoro sie uparles to kup,ten odkurzacz jest nawet fajny jak na 125.Ja bym na Twoim miejscu nie kupowal,taka mala sugestia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixel, to tak samo jakbys mnie zapytal po co mi ogar w garazu kiedy moge przemiescic sie NSka.

na skuterku bedzie mogl poszalec i w zimie i z w lecie, a jesli juz sie przewroci to kit, bedzie w plecy 200 złotych a nie dwa tysiace.

 

mocy napewno ci braknie, ja bym polecil cos z tych nieco bardziej sportowych odkurzaczy,chociazby peugeota speedfighta II WRC albo cos w tym pokroju. wszystko zalezy oczywiscie od kwoty, ktora mozesz przeznaczyc...;)

nie wiem tez jak tam z twoim podejsciem do moto, alke nielepiej byloby zainwestowac ta kase w jakas biegowke, powiedzmy cos typu MBX albo RG?

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto pewnie masz racje.Ale ghost nic nie pisal o zimie :clap: A jak na zime to jak najbardziej odkurzacz moze byc,ale wlasnie lepsze bylo by cos z biegami i pewnie sami wiecie czemu :flesje: A jak ghost napisal ze do szalenstw i do przemieszczania sie do sradzik pasuje jak w morde szczelil :buttrock: Tez bym Ci ghost polecil jakas RG 80 a jak cos mocniejszego to NSR 125.Pozdrawiam swiatecznie :icon_eek:

 

PS Ghost jaki rocznik tego srada i jaki przebieg ;) Masz gdzies fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek chwilowo nie ma bo moto bylo rozebrane na czesci,polerowalem rame,kola,odnowienie lakieru,no i jeszcze ta sportowa skrzynia,teraz sradikjuz stoi zlozony jeszcze tylko pozostaly mi do wypolerowania kola i bedzie wszystko.Co do skutera to wlasnie wolalbym jakas bezstopniowke tak w okolicy 2 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie skuter,chcialbym zeby mial jakis potencjal i ew.zeby mozna bylo potem wprowadzic jakies modyfikacje(jak braknie mocy)z racjitego ze jezdze GSXR 750.Ma tobyc taka odskocznia zeby sie czasem powyglupiac albo szybko sie gdzies przemiescic

czekam na wasze propozycje...........myslalem nad czyms takim?????????

http://moto.allegro.pl/item152038053_super...keeway_arn.html

Pozdrawiam

sorka, ale nizej nieczytalem a w tym poscie niepisalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze pytam ale po co Ci odkurzacz skoro masz srada 3/4 :) Powygłupiac sie nim mozesz a o szybki przemieszczeniu nie wspomne :crossy: Po co kupowac drugi slabszy motocykl? Jak masz kase to lepiej zmodyfikuj cos w gsx-ie.Bo pozniej sa podwojne koszty,rejestracja,przeglad,ubezpieczenia.

Też mam dwa jednoślady z silnikiem: motocykl, Bandita 600 S, i skuterek, Peugeota SV. Ten pierwszy służy mi do szeroko pojętej rekreacji, turystyki bliższej i dalszej, a także do lansu :D na mieście, ten drugi - do dojazdów do metra, "po bułki do sklepu" oraz, przede wszystkim, do poruszania się po mieście przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Oba pojazdy są mi niezbędne: skuterkiem nie pojadę raczej na zlot do Ostródy czy na wakacje do Zakopanego, a Banditem nie będę jeździł w zimie do pracy. Proste.

 

Nie kupuj chińszczyzny :wink:

Też bym się rozejrzał za jakimś rollerem marki japońskiej lub europejskiej.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie kupiłem nową maszynę - Burgmana AN400, ale nie o tym chciałem pisać - a mianowicie został mi do sprzedania mój stary skuter tj. Suzuki Epicuro - 125.

 

Piszecie, iż szukacie skuta takiego do poruszania się pomieście - mogę z ręką na sercu go polecić. Jest nie duży, ale rónież nie najmniejszy - mieści się świetnie pomiędzy samochodami i daje sobie rady również w wypadach poza miasto.

 

Co prawda koszt jego zakupu przekracza wspomniany budżet ale myślę że warto.

 

Wcześniej ktoś wspomiała o skuterach chińskich - to prawda, jeśli chce się uniknąć problemów to nie warto w nie inwestować - brak części i serwisu - nie wspomnę również o eksploatacji.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany poniżej podaję link:

 

Suzuki Epicuro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...