Skocz do zawartości

Nowy desing mojej Cr125r :D Chwale się:D Black Honda :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie...ja widze tylko ze nowe okleiny itp...ale dlaczego wiekszy przyrost mocy bo ja na fotce nie wiedze jakis smian

HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAH :D :P :biggrin: :icon_mrgreen: :lalag: sorka ale troche mnie to rozbawiło :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no, głębsze prawa aerodynamiki tutaj działają. Motocykl wygląda mi na 2T oczywiscie moge sie mylic, a w takich motorach to liczy sie zeby był jak najbardziej opływowy bo wtedy to on dostaje kopa. Tijo napewno zastosował odpowiedni klej aby uzyskać jak najbardziej gładką powierzchnie. On wie co robi.

P.S. Jutro kupuje nowe szczeki hamulcowe do moje TS50 - mam nadzieje ze bede z kolorowym wzorkiem. hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie...ja widze tylko ze nowe okleiny itp...ale dlaczego wiekszy przyrost mocy bo ja na fotce nie wiedze jakis smian

 

zazdroszczę poczucia humoru! Jak dla mnie 10/10 :D

 

A odnośnie CR to baaaaaaardzo ładnie wygląda! szakunec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mocarnie wyglada :D Ale co lepszego mozna robic zima jak dopieszczac swoj ukochany sprzecik.Ładnie sie prezentuje Cr-ka :lalag: To w takim razie zycze zeby chodzila tak jak wyglada.Pozdrawiam :P

 

kurde stary szacun?

Duzo mocniejsza cr'ka?

zostaniemy przyjaciómi ?

 

POZDRO ZIĄĄ

Kurde rozwalil mnie ten tekst,zostaniemy przyjaciolmi :biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO COMMENT,DEBILE...AvE ,Artur-Arturcr80 i Tijo

 

Nie lubie jak ktos obraza mnie i moich kolegów.

Nie mam zamiaru sie wyzywać poprostu powiem co mnie boli.

Co do samej okleiny to bardzo mi sie podoba.

Tylko po co to wszystko, motocykl jest twój i powinien zadowalać samego Ciebie, ty na nim jeźdżisz ty na niego patrzysz i w 100% to rozumiem. Ale nie rozumiem po co rozpisywać sie na ten temat, w dzisiejszych czasach jezeli ktos chce to dobrze wie ze istnieje mozliwosc zakupienia ładnej kolorowej okleiny która chroni same plastiki a przy okazji ładnie wygląda.

Z tego co wiem to forum jest po to aby znalesc odpowiedź na dręczące nas pytania, najpierw szukamy, jeżeli niema to pytamy. Tworzymy baze informacji. Jak najbardziej pożyteczne.

Pomyśl sobie co komu po takim temacie. Ty pokażesz że masz okleine, kupe osób Ci napisze że jest pjękna, każdy nabije pare postów i zabawa w forum toczy sie dalej.

 

Ja to tak widze i jeżeli kogos uraziłem to szczerze przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj sie na spory przyrost mocy..... i o wiele lepsze prowadzenie.....

Po co pierdolis* bez sensu jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?? Zachowujesz sie jak szczyl (i nie tylko Ty w tym temacie).

Nie lubie jak ktos obraza mnie i moich kolegów.

Nikt Cie tu nie obraza tylko obiektywnie probuje Ci usiwadomic jak sie zachowujesz, a zachowujesz sie jak dzieciak.

 

 

Co do CRy - moim zdaniem wyglada to bardzo dobrze. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestancie się kłucić . Najlepiej zamknąć temat i spokój , po co takie bezsensowny posty. Rozumiem zrobiłem zle zakładając ten temat , spoko , rozumiem. więc dajcie juz na luzz .

 

 

:) :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...