Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wal mnie rozwalil.. :D

 

hehe to lepiej kupic zlom za przykladowo 100zl dac do regeneracji i jak w modre strzelil funfel nowka:)

 

glowice, o matko..

chyba czas najwyzszy sie nauczyc spawac tigiem z przystawka generujaca prad zmienny o wysokiej czestotliwości do alu i kasiowskie przerabiac

:cool:

:)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz do regeneracji i z głowy, no to policzmy, wał 100, regeneracja 400, dwa sworznie bo moga byc wybite po 50zł, czyli juz mamy 600, koszty przejazdu np. do łomianek co robiłem wał to 120, mamy 720,-no a jeszcze w tej warszawie to wypadało by cos zjesc, moze telepizze która uwielbiam to 30zł no moze nie szalejmy chinczyk za 10 wystarczy to juz 730? a powiadacie ze orginał za 800 jest droooogiiii?????Ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz do regeneracji i z głowy, no to policzmy, wał 100, regeneracja 400, dwa sworznie bo moga byc wybite po 50zł, czyli juz mamy 600, koszty przejazdu np. do łomianek co robiłem wał to 120, mamy 720,-no a jeszcze w tej warszawie to wypadało by cos zjesc, moze telepizze która uwielbiam to 30zł no moze nie szalejmy chinczyk za 10 wystarczy to juz 730? a powiadacie ze orginał za 800 jest droooogiiii?????Ciekawe

Sworzni na aukcji nie było. Żarcia też ;]

"błyszczący cesarz duszony z marynowanymi szalotkami oraz potrawka ze smardzów w sosie pietruszkowym, waza małży z kremowym sosem ze smardzów, grasica cielęca zawijana w słoninkę z sosem słodko - kwaśnym, czekolada "Guanaja" na gorąco - 299 zł" Mozna i tak. Moze nawet po takim posiłku zapchamy pojazd dalej niż pojeździ na ORGINALNYM wale %)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://moto.allegro.pl/item204192451_m_72_k_750.html

 

zamieszczam tu o ta akucje, gdyz moj byly EX puszcza w ludzi swoje "wydumki" zwlaszcza pseudo emke, ktora miala byc slynna na jaroslaw "beemka".

 

nie ukrywam- mam zajebista satysfakcje z tego powodu.

w kasce silnik z emki, glowice kasiowskie zjechane boshem odpowiednio, remont silnika "po lebkach" zrobiony...

 

2 motocykle od zaglady ocalone.. :icon_exclaim:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie znasz go dobrze, on i tak je pusci czy predzej czy pozniej..

kasy potrzebuje bankrut-

 

btw. na zdjeciu wlasnie znajduje sie moj wozek.. ktory na jego ku*wa mac szczescie odstawil.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc - to na tej aukcji jest mój były motocykl;

 

On pewnie chce z "milion" za oba sprzęty (biorąc pod uwagę zaproponowaną w treści aukcji zamianę). Moim zdaniem za Drag Stara nikt tego nie zamieni;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kim ciagle nadajecie za jego plecami???

no wlasnie o nim. cwaniak pier*olony.

tak sobie gosc naskrobal praktycznie u kazdego, ze ja na jego miejscu nie wystawilabym nosa z po za domu :biggrin:

 

zginalby w srodowisku weteranow, ciagle skompromitowany przez wlasna glupote

Czy byl na forum?

nie, nie bylo go. jak sie zjawi nawet pod innym pseudem, miastem, numerem to i tak szybko sie da wyczuc ze pisze. jedna herezja..

to nie musisz dodawac "byly"

zapamietam...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...