Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Termin ... termin ... termin ...

 

Brylant i reszta ...

 

Termin jest ustalony, sztywny, jednoznaczny i nieodwołalny ...

 

No tak, ale jeżeli prognoza sie sprawdzi i śniegi odpuszczą po 20-ym Lutego, to w Marcu jedziemy?!!? :icon_mrgreen: A w Marcu to jak w garncu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Roman sie angazuje to ja jestem spokojny - to bardzo odbry organizator i potrafi niezle zadbac o oprawe fotograficzna.

Ze swojej strony moge Wam zalatwic spotkanie z mr forum 2006 a moze nawet pomyslimy o wyprawie do Grocholina ?

Kto nie wie gdzie to jest.... to bardzo wazna miejscowosc pod wzgledem historii naszego forum. Tam wlasnie powstala zwycieska fotka z krowami !

 

E tam zaraz nagana ... to było upomnienie wzrokowe :D

 

Zgodnie z ustaleniami z wywrotowcami z EKG musimy zahaczyć o miasto naszego mistera 4um , żeby wręczyć mu list pochwalny, zobaczyć jak mieszka, jak i posmakować kilkudniowej u niego gościny.

 

Misiu - Ciechocinek to było przedszkole w porównaniu z tym co się w BYDGOSZCZY będzie działo. :biggrin:

miej wasc litosc !! oszczedz miasto !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że miasto zaboru pruskiego, jednak na północ od Warszawy. Na południe pojedziemy w lipcu...

Dolnej granicy wieku nie ma, zaś nieletni tylko pod opieką dorosłych.

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin, panowie.

Wiosenne terminy wymagają noclegów w murach, ciepłowiosenne można pod namiotem.

Pod bydgoszcza jest zaprzyjaźniony duży ośrodek wczasowy w Pieckach (ok. 30,00 za twarz) i tam termin np. kwietniowy jest realny.

 

Może jakiś komitet organizacyjny, jeden dlatych co zlatują się, i któś z miejscowych od kwaterunku i atrakcji. Ja moge pomódz ale i tak potrzebny jest ktoś z większym doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja optuje jednak za planem, że jak jedziemy do Torunia... to i śpimy w Toruniu... a nie pod/nad/za/obok...

 

...może streszczę jak mi się widzi ten wypad...

...szlak piastowski jako sobotnia przejażdżka - dla mnie git - ma pewną... zasadniczą zaletę... nie trzeba go wymyślać, bo już został wymyślony :wink:

...a wieczorem, w ramach kreowania wizerunku złego motocyklisty... siejemy zamęt i zgorszenie... :crossy: 'uduchawiając się' po toruńskich lokalach... pewien Dziad ;) ...kilka postów wyżej nawet rekomendował już jakiś przybytek...

...w niedziele - niedzielny klasyk... czyli dużo kefiru... tabletek z rodziny antipain... a w ramach rozchodzenia kaca... spacer podczas którego celebrujemy toruński gotyk... po czym husaria oddala się do swoich kwater macierzystych...

 

...co na to zainteresowani?

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...