Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy weekend kwietnia wypada w prima aprilis, co może dostarczyc dodatkowych atrakcji. Są też większe szanse na ładną pogodę.

Konkretnie to pytalem sie o wekeend 30.03 - 1.04 (i tego mialem na mysli piszac o ostatnim weekendzie marca), i o 6.04-8.04 (to dla mnie byl pierwszy weekend kwietnia) :clap:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to pytalem sie o wekeend 30.03 - 1.04 (i tego mialem na mysli piszac o ostatnim weekendzie marca), i o 6.04-8.04 (to dla mnie byl pierwszy weekend kwietnia) :clap:

 

Weekend 6.04 - 8.04 to akurat Wielkanoc, wiec moznaby przedluzyc do poniedzialku. Dodatkowa atrakcja - w sobote 7.4 jest tradycyjna swieconka dla motocyklistow w Bydgoszczy.

 

Kto chce spedzic swieta na motocyklowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend 6.04 - 8.04 to akurat Wielkanoc, wiec moznaby przedluzyc do poniedzialku. Dodatkowa atrakcja - w sobote 7.4 jest tradycyjna swieconka dla motocyklistow w Bydgoszczy.

 

Kto chce spedzic swieta na motocyklowo ?

 

hmmm......................większość z nas spędza Święta z rodzinami lub jedzie gdzieś w Polske w odwiedziny.

 

Ja bym proponował termin druga połowa Kwietnia, napewno będzie cieplej niż koniec Marca :clap:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień odpada z powodu Świąt. Tydzień przed, każdy ma zakupy i sprzątanie domu, zaś świętowanie na motocyklu jest dobre dla Angoli lub Chamerykańców. Po świętach będą przygotowania do majówki, w moim przypadku wyjazd na Białoruś (wizy, wałczery, potwierdzenia, inne pierdoły), więc nie będę miał czasu (i nie tylko ja).

Jeżeli ma to być inauguracja sezonu, to wypada marzec ;)

Tegoroczna inauguracja - Zamość - miała miejsce w marcu, tydzień po stopnieniu śniegu, przy temperaturze niewiele powyżej zera lecz warunki pogodowe były akceptowalne ;)

 

Niniejszym dekretuję:

- wyjazd w sobotę 24 marca, godz. 9.00

- powrót w niedzielę 25 marca, po obiedzie.

Miejsce zbiórki dla chorągwi warszawskiej - McDonald na Młocinach.

 

Kamandir Kulik.

 

P.S. Propozycje i próby negocjacji są dozwolone ;)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm......................większość z nas spędza Święta z rodzinami lub jedzie gdzieś w Polske w odwiedziny.

Fuck.. wiedzialem, ze gdzies dzwonia :)

Ja akurat nie lubie swiat rodzinnych, zeby tego mocniej nie nazwac - wiec jak dla mnie to rybka, moze byc i w Wielkanoc :D

 

Ja bym proponował termin druga połowa Kwietnia, napewno będzie cieplej niż koniec Marca :)

Roma locuta (est), causa finita (est) - jak na razie stanelo na 24.03 .. chyba ze faktycznie tydzien pozniej?

Ja jestem oczywiscie za startem w piatek*, ale mozna zrobic tak, ze kto bedzie chcial/mogl to pojawi sie w piatek, a reszta w sobote :cool: :smile:

 

* bo im dluzej, tym lepiej :D

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny Zamość odbył się w dniach 7, 8, 9 kwietnia. To tak gwoli przypomnienia.

Poważnie? O sklerozo moja!

W ramach samoukarania, wymierzam sobie karę deklamowania przyśpiewek i żurawiejek na wieczorku integrującym chorągwie w Toruniu. Śpiewał nie będę, bo kara ma być dla mnie a nie dla Was.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WY SZUJE! Zawsze ustalacie ten termin tak żebym dojechać nie mog ła!!

Tego dnia mam bardzo ważną imprezę. (Tak jak w zeszłym roku podczas Zamościa) Ale tym razem dojadę!! Ustalam grupę wieczorną. Wyjeżdżam z roboty około 18.00 24 marca 2007 r. Kto jedzie ze mną? Jadę SAMA... Będę miała niezłą wałówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze temat bo a nóz widelec mnie rzuci wtedy do kraju ???

A poniewaz przybede ( jakby co ) do Warszawy to .................. chetnie bede plecaczkiem :buttrock:

lub ktos odpali mi sprzeta :cool: :bigrazz: :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to chyba mamy faktycznie trochę niepokolei w głowie. Jeszcze się sezon nie zaczął, nie spadł śnieg, a my już tutaj poumawiani na wiosnę :D . I dobrze właśnie o to chodzi. Nieważne gdzie będziemy ważne, że się spotkamy, ale pomysł z Toruniem jest ok, można będzie odwiedzić przy okazji Ojca Dyrektora i jego wspaniałe rock and roll radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac w Toruniu warto odwiedzic Radio Maryja - to bardzo wazne miejsce.

Moge proponowac daty, ale nie wiem nawet w ktory weekend bede mial zjazd na stidjach, wiec moze sie zdarzyc ze taka niezwykla impreza przejdzie mi kolo nosa na wlasnym podworku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WY SZUJE! Zawsze ustalacie ten termin tak żebym dojechać nie mog ła!!

Tego dnia mam bardzo ważną imprezę. (Tak jak w zeszłym roku podczas Zamościa)!

 

 

Anulka !

 

olej kolejną kiepską imprezę, na której nas nie będzie.

 

JADYMY w PIĄTEK !!!

 

Pa, pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...