Skocz do zawartości

MOTOCYKLE ZUNDAPP K-800 Ks -600


zundapp600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ TYGRYS 111

 

WIDZĘ ZE MASZ ROBOTY PRZY ZABYTKACH NA DŁUŻSZY OKRES CZASU

ZYCZĘ POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI.

W RAZIE KŁOPOTÓW Z ZUNDAPPEM ( JAKOŚ TA MARKA JEST MI SZCZEGÓLNIE BLISKA ) PISZ

MOŻE COS PORADZIMY :notworthy:

 

 

Moja strona

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka zdjec Sahar i jeden Zundapp KS 600 ( chyba ? )

spotkany 26 lat temu w Jedlinsku:

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...harazlozona.jpg

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...aprzyczepie.jpg

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...ZundappK600.jpg

 

Czy to prawda, ze taka 600 na solowym przelozeniu szla 140 km/h ? :bigrazz:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ Ks-600. ZDJĘCIE TEŻ JAKBY Z JEDLIŃSKA . TE DOMKI Z OŚRODKA.

MAM TYLKO JEDNO PYTANIE CZY TO BYŁ TEN NIEZAPOMNIANY JEDLIŃSK........?

UCZESTNICY BĘDĄ WIEDZIELI O CO CHODZI.

O ILE DOBRZE PAMIETAM TO NAZWA ZLOTU BRZMIAŁA RADOM - 82

A TOMKA CBX WZBUDZAŁ OGÓLNY ZACHWYT WSRÓD ZLOTOWICZÓW :)

 

:D

 

CO DO PRĘDKOŚCI 140KM/h SPIERAŁBYM SIĘ .

 

ALE NIE TYLKO JEŻELI CHODZI O ODWAGĘ KIEROWCY , ALE POWYŻEJ 120 NIE JEST TO NIC DZIWNEGO

 

NAWET KATALOG PODAWAŁ CHYBA 125KM/h

 

A SILNIKI TROSZECZKĘ SĄ TERAZ USPRAWNIANE

 

A MOŻE JEST TO REALNE ?????

 

:biggrin:

Edytowane przez zundapp600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjecie z tego "niezapomnianego" Jedlinska:

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...doJedlinska.jpg

 

Tamto z Zundappem 600 jest rok lub 2 wczesniejsze.

Na tym ostatnim Jedlinsku bylem swoim Jaguarem ( widocznym na zdjeciu ), a ormowcy probowali mnie ganiac Starami 66, z marnym skutkiem.

Jesli chodzi o CBXa to chodzi ci o motocykl Tomka Szaniawskiego ?

Jesli tak to jego siostra mieszka w naszym sasiedztwie - swiat jest razem wziawszy dosc maly...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK, WŁAŚNIE O TOMKA SZANIAWSKIEGO. WIDUJĘ GO CZASEM NA MOTO-BAZARACH.

 

A WTEDY W JEDLIŃSKU BYŁEM BARDZO MŁODYM CZŁOWIEKIEK I UJEŻDZAŁEM BMW R-35.

 

ALE JAKOŚ MILE WSPOMINAM TAMTE CZASY. :bigrazz:

 

 

zundapp.net.pl

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEORETYCZNIE NIC , JAK TO NA ZLOCIE CHŁOPCY CHCIELI SIĘ POBAWIĆ CO NIE SPODOBAŁO SIĘ MIEJSCOWYM WŁADZOM . I JAK TO W TAMTYCH CZASACH BYWAŁO DO AKCJI WKROCZYŁO Z..O I PRÓBOWALI ZROBIĆ W/G NICH PORZĄDEK . CO BYŁO DALEJ ? NIETRUDNO SIĘ DOMYŚLEĆ . ZAPANOWAŁ TOTALNY BAŁAGAN............... I OD TEJ PORY CHYBA SKOŃCZYŁY SIĘ ZLOTY W JEDLIŃSKU . TO TAK W TOTALNYM SKRÓCIE.....

 

zundapp.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche to inaczej wygladalo, choc dosc podobnie zaczelo - tzn chlopcy chcieli sie pobawic, popili i zaczeli jezdzic motocyklami po rynku w stanie wskazujacym na spozycie, wzwiazku z tym miejscowa milicja zwinela 2ch i dala do czyszczenia komisariatu :cool:

Ich koledzy wrocili na teren zlotu i szybko zmontowali grupe, ktora poszla na posterunek i "zaatakowala" go kamieniami, petardami i butelkami z benzyna.

Milicjanci zamkneli sie w srodku i wezwali posilki Zomo, ktore jednak do godz 12 natepnego dnia balo sie zajac teren zlotu.

Ja oczywiscie spalem snem sprawiedliwego podczas calego zamieszania, a rano widzac co sie dzieje, razem z grupa kolegow wyjechalem pod nosem milicji ze zlotu i przenioslem sie do innego osrodka chcac wykorzystac weekend.

To rzeczywiscie byl koniec zlotow w Jedlinsku.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na allegro jest zudnapp za 81000. ciekawe ile w nim jest oryginalnych czesci a ile dorabianych?

 

najbardziej mozliwym niemieckim sprzetem WW2 do kupienia dla "Kowalskiego" jest DKW. czyz nie? szkoda tylko ze istnieje zawsze niebezpieczenstwo kupienia ruskiej czesci od Iża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że się podepnę do tematu.

 

Mam namiar roku (przynajmniej dla mnie) :banghead:.

 

Wiem gdzie stoi Zundapp przypuszczalnie K200 (dwusów z napędęm na wał kardana). Piekny stan. W tej chwili dysponuję zdjeciem sprzed 15tu lat które wczoraj przyniósł mi własciciel i wygląda na to, że jedynie tłumiki są założone od CZ a reszta to oryginał Niestety nie posiadam skanera bo chętnie bym wrzucił. Motocykl od kilkunastu lat stoi w garażu pod przykryciem. Prówbowałem znaleźć jakies informacje w necie, ale niestety jest tego bardzo niewiele. Dowiedziałem się tylko, że był produkowany w latach '33-'34. Dlaczego tak krótko?

 

Mam zamiar nabyć ten motocykl, tylko nie mam pojecia ile jest realnie wart. Może Wy będziecie w stanie oszacować jego wartośc? Załóżmy, że jest cały oryginalny, nie na chodzie, w oryginalnym lakierze i chromach w świetnym stanie (jak na swoje lata oczywiście) i w całości. Chodzi mi o kwotę typu 5-10-15 tysięcy...:biggrin: A fotke postaram się w najbliższym czasie wrzucić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...