Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przydałby się jakiś casting na nowe logo, tak uważam.

Kolego, szkoda czasu i serwera.

Ile osób tyle zdań a nawet o jedno więcej :D

Dyskusja na 10 stron a i tak wszystkich się nie zadowoli.

Może aktualne logo nie jest szczytem osiągnięć w symbolice graficznej, ale napewno nie jest brzydkie.

Pamiętajmy, że ważnym a może głównym ograniczeniem zmiany loga jest fakt jego zarejestrowania w urzędzie patentowym. To trwa i kosztuje.

Jakiekolwiek ruchy w tej sprawie - projekty, dyskusja, wybór, dyskusja, rejestracja to od pyty zmarnowanego czasu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, czepiacie się. Skoro logo jest zarejestrowane w urzędzie patentowym to dupa blada i już nic nie da się zmienić, ani kolorów ani kształtu ani znaków. Mnie osobiście pasuje i podoba się takie jak jest. W końcu spełnia swoją rolę i nie przewiduję brania udziału w konkursie piękności znaków rozpoznawczych. Jest oryginalne, inne i rozpoznawalne. I tak ma być. :icon_rolleyes:

Żeby jeszcze ten sklepik ruszył przed sezonem, to zadowoli wszystkich malkontentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są póki co "obowiązujące":

 

http://img184.imageshack.us/img184/1557/logasync6.jpg

 

A kolory są określone - nawet w skali Pantone wyobraźcie sobie... :)

A logo jakie jest - takie jest - no i jest.

 

Pozdrawiam

 

 

Koledzy jeśli macie zamiar wyhaftować te dwie naszywki to lipa.

Ta pierwsza to w życiu nie wyjdzie-już mówie dlaczego.

Wielkość i szczegóły tego motocykla nie wyjdą w hafcie,to nie jest wszywka żakardowa.

Naszywka jak się domyślam ma być gdzieś 11 cm.

Ta druga to owszem .

Napisy żedu 5mm jeszcze są czytelne.

Zastanawiacie się czemu to pisze,ja prowadzę firme-haft komputerowy i dardzo dobrze znam sie na tym.

Zastanówcie się jaką naszywke chcecie.

Co do ceny to ta firma,która ma wam zrobić te naszywki jest bardzo droga.

Poproście ich o odhaft do wglądu iak się zastanowicie która jest do haftowania.

Na dole macie moją stronke www.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Identyczne naszywki były już robione. Sam mam jedną. Tylko bez nicka forumowego - każdy sam sobie będzie haftował ręcznie, co - jak widziałem u innych - naprawdę ładnie wychodzi.

Także może dla Ciebie jest niewykonalne, ale dla innych firm jest.

Również te naszywko będą w sklepie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne naszywki były już robione. Sam mam jedną. Tylko bez nicka forumowego - każdy sam sobie będzie haftował ręcznie, co - jak widziałem u innych - naprawdę ładnie wychodzi.

Także może dla Ciebie jest niewykonalne, ale dla innych firm jest.

Również te naszywko będą w sklepie.

pzdr

Podaj fotkę jak one wyszły skoro tak twierdzisz ze wyszły szczegóły.

To ty nie widzałeś naszywek wykonanych przezemnie.Zobaczysz niebawem jak wygląda prawdziwa naszywka jaką wykonałem na zlot dla domu dziecka w Grotnikach.

Zapytaj się kolegi YARECK.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry więc koleś, ale nie będziesz stawiał mnie, czy Admina pod ścianą i mi mówił, że zanim przewinę swoją osikaną córkę tudzież wejdę na małżonkę mam Ci wyprodukować koszulkę!! To, kiedy powstanie sklep zależy od tego, kiedy go dobrze przygotujemy.

Jak się nie podoba - kupić se środki na rozlużnienie pośladów!!!

Kultura to Ty nie grzeszysz... koles.

Jakbys byl uprzejmy raz na jakis czas dawac znac co w tym temacie sie dzieje,

to mialbys swiety spokoj i nikt nie zawracal by tobie gitary.

Ale jak sie milczy pol roku to sie nie dziw... Jak sie mowi A to trzeba umiec powiedziec B.

 

Poza tym nikomu nie przyszło do głowy, że wstrzymanie wszelkich działań mogło być celowe, aby zgormadzić jak największe zpaotrzebowanie i pewne produkty wyprodukować w większych ilościach aby jednocześnie obniżyć ich cenę??

Jasne :) Ile nad tym myslales?

 

To mi się podoba... :)

Znaczy czesto jadasz w Macu? :)

 

Już dobrze :), uspokoiłeś sytuację i cierpliwie czekamy. Długo było cicho w temacie "sklep" i stąd nerwowe posunięcia niektórych. Jeżeli możesz to informuj chociaz w dwóch słowach o bieżącym rozwoju sytuacji, pls.

pzdr

Jak widac myslisz podobnie jak ja... ja tylko postanowaliem podzialac w temacie czego

szanowny Admin nie skumal.

 

Identyczne naszywki były już robione. Sam mam jedną. Tylko bez nicka forumowego - każdy sam sobie będzie haftował ręcznie, co - jak widziałem u innych - naprawdę ładnie wychodzi.

To ja wole miec od poczatku do konca naszywke zrobiona z nickiem a nie

samemu haftowac... obawiam sie, ze sprzedaz naszywek bez nicka bedzie na niskim poziomie.

Proponuje jednak wprowadzic opcje z nickiem wlacznie... bedzie drozej ale lepiej.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wole miec od poczatku do konca naszywke zrobiona z nickiem a nie

samemu haftowac... obawiam sie, ze sprzedaz naszywek bez nicka bedzie na niskim poziomie.

Proponuje jednak wprowadzic opcje z nickiem wlacznie... bedzie drozej ale lepiej.

W pełni sie z Toba zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym haftowaniem samemu to brzmi smiesznie, domyslam sie ze koszulki tez beda, bo ja mam te pierwsze, ktore pgr jeszcze zamawial i sa za*eb****, nosze je juz tyle lat, nie spraly sie, wszystko jak nowki, jedynie gdzies jakies dziurki ze starosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie sądzę, aby były naszywki z haftowanym nickiem. Nikt nie ustawi maszyny, nie zrobi programu, tylko po to by wyhaftować jedno indywidualne logo. To jest ekonomicznie nie do przeskoczenia.

Będą takie naszwyki, jak zawsze, czyli bez nicka. Każdy może sobie uderzyć do firmy zajmuącej się haftem i sobie zlecić nick.

pzdr

 

Kultura to Ty nie grzeszysz... koles.

Jakbys byl uprzejmy raz na jakis czas dawac znac co w tym temacie sie dzieje,

to mialbys swiety spokoj i nikt nie zawracal by tobie gitary.

 

Nie przypominam sobie, abyś pisał do mnie jakiekolwiek PW, że czekasz na naszywkę. Nie mam możliwości czytać każdego tematu od A do Z.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby były naszywki z haftowanym nickiem. Nikt nie ustawi maszyny, nie zrobi programu, tylko po to by wyhaftować jedno indywidualne logo. To jest ekonomicznie nie do przeskoczenia.

Będą takie naszwyki, jak zawsze, czyli bez nicka. Każdy może sobie uderzyć do firmy zajmuącej się haftem i sobie zlecić nick.

 

Nie przypominam sobie, abyś pisał do mnie jakiekolwiek PW, że czekasz na naszywkę. Nie mam możliwości czytać każdego tematu od A do Z.

 

Indywidualny nick jest jak najbardziej do zrobienia i finansowo mozna sie zmiescic w calkiem rozsadnych

granicach zakladajac, ze naszywek zamowionych bylo by ok. 30.

W tym temacie (kilkanascie postow wczesniej) pokazalem to robiac kalkulacje na podstawie wyceny,

ktora dostalem od czlowieka, ktory produkuje naszywki na potrzeby motobazaru w Wawce itp.

Koszt takiej naszywki to 25zl + udzial w przygotowalni projektu (od 50zl do 80zl od 1 wzoru).

Zatem naszywka z indywidualnym nickiem kosztowala by od 29zl do kilkunastu wiecej...

w zaleznosci od wielkosci zamowienia.

 

Owszem nie pisalem do ciebie PW jednakze byly chyba 2 lub 3 tematy zalozone w sprawie naszywek,

koszulek i innych gadzetow forumowych, w ktorych ktos z Was Adminow sie wypowiadal pare razy.

I byly tam wypowiedzi, ze przygotowujecie sklepik forumowy (fajnie), i ze wszystko bedzie zamkniete

do konca 2006... a teraz mamy koniec lutego... stad obawy forumowiczow (w tym moje) czy zdarzycie.

A sezon tuz tuz... Teraz skoro sprawy sie maja na finiszu to poczekam jeszcze troche i zobacze co tam

bedzie.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pisal co ma firme ze te naszywki sa drogie so gosciu wycenil i ze daloby sie taniej

wiec policz sobie ze chetnych byloby sporo i by zrobili z nickami dobra firma

a taka naszywka bez nicka to kicha

samemu sobie chaftowac i wstrzymywac sprzedaz zeby wiecej ludzi bylo chetnych to jak dla mnie dobry kawal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...