Skocz do zawartości

A moze by tak wlasna naszywka?


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie, logo forum powstało po wielu dyskusjach i na pewno nie tej, istnieje już trochę czasu. Ludzie mają z nim koszulki, kamizelki, breloczki itp itd. To już jest constance i nie mieszaj w temacie loga forum. O naszywce dyskutuj, ale nie o logo!!!

 

Ok... spoko... zatem ile z loga jest w naszywce?

I co mozna w niej zmienic aby nie zmieniac logo?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Umieść na naszywce logo, na tej tasiemce w środku możesz dodać swój nick (tak jest na koszulkach) , jak chcesz to dookoła poozdabiaj czymś i wsio! Chodzi mi o to, żeby logo pozostało takie jak na wzorze. No chyba, że chcesz utworzyć jakieś logo podforum chopperów, ale na tym się nie znam, kontaktuj się z adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są póki co "obowiązujące":

 

http://img184.imageshack.us/img184/1557/logasync6.jpg

 

A kolory są określone - nawet w skali Pantone wyobraźcie sobie... :icon_evil:

A logo jakie jest - takie jest - no i jest.

Pozdrawiam

 

Ok... zatem fajnie... czy mozna prosic o zalozenie oddzielnego tematu i jego przyklejenie

w jakims widocznym miejscu aby nowizjusze tacy jak ja nie musieli przekopywac calego forum,

ktory zawieralby wszystkie zaakceptowane wzory loga, koszulek, bryloczkow i czegotam jeszcze

wraz z podaniem listy wzorcowej kolorow?

 

Dzieki Shadok za zapodanie obu wzorow.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawijajcie bez sensu na temat naszego forumowego loga..jest jakie jest i chyba nie czas aby je zminiac. Jak ktos ma ochote podjąc sie zrobienia naszywki to chwala mu za to,ale nie wywracajcie niczego do gory....sam chetnie naszyje fajne frumowe logo,ale nie mozemy co chwile go zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawijajcie bez sensu na temat naszego forumowego loga..jest jakie jest i chyba nie czas aby je zminiac. Jak ktos ma ochote podjąc sie zrobienia naszywki to chwala mu za to,ale nie wywracajcie niczego do gory....sam chetnie naszyje fajne frumowe logo,ale nie mozemy co chwile go zmieniac.

Każdy ma inny gust, a o gustach raczej trudno dyskutować. Jednemu nie podoba się kolor, innemu cień motocykla. Logo narodziło kiedyś się po długich dyskusjach, jest jakie jest i najważniejsze że w ogóle jest. Moim zdaniem spełnia swoją funkcję, a po to zostało wymyślone. Jeśli będzie możliwość w jakiś sposób to zrobić czy zamówić gotowe, ja na pewno z tego skorzystam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko sprawy techniczne, czyli jak z wyprodukowaniem takiej sztuki dla siebie ??? :icon_mrgreen:

Znaczy sie z wlasnym nickiem czy jak i kto robi z tego naszywki ???

 

Naszywki mozna zrobic chociazby w takiej firmie jak ta: http://naszywki.com.pl/

Nie znam cen i niestety pewnie przy zmienianym nicku i malej liczbie bedzie drogo.

Znam jeszcze jednego prywaciarza, ktory juz mi robil inne naszywki (do gry netowej Ogame)

i projekt mniej skomplikowanej kosztowal 80 zl a potem 1 szt (przy 15 zamowionych) wyniosla

12 zl. Moge mu przeslac te logo i zobaczymy ile zaspiewa.

 

czyli srodek se mozna zmienic??tego loga?

 

Nie tyle srodek co na tej wstazce co masz jest czarne pole i tam mozesz umiescic swoj nick.

Jezeli dobrze zrozumialem wzory to nick powinien byc wpisany biala czcionka.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo kiedy beda zamawiane inne gadgety forumowe, cos sie szykuje, bo moje koszulki, powoli sie zaczynaja spierac, w koncu maja juz dobre 3 lata

 

Narazie nic nie wiadomo poza tym, ze Admin szykuje forumowy sklepik.

Oczywiscie do sezonu jeszcze jest czas wiec w teorii to kwestia tylko wytrzymalosci

naszej (cierpliwosci). Nie wiem jakie wzory zastosuje Admin i jakiej jakosci beda to rzeczy.

Mam nadzieje, ze wysokiej jakosci bo wkurzylbym sie jakby koszulka sie sprala po 10 praniach.

Poki co mozna poczekac jeszcze... ale mam nadzieje, ze niedlugo.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolory tego mozna zminiac??

Jimmy, jak bardzo chcesz to wszystko możesz zmienić.

Tak samo jak kolory flagi polskiej, tyle, że nie będzie to już flaga Polski a w naszym przypadku logo 4um.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...