Skocz do zawartości

Honda CB 750 Nighthawk ( CB750 Seven Fifty )


Rekomendowane odpowiedzi

rybson - inka jest dynamiczniejsza , ma lepsze osiagi i slinik. podwozie natomiast jest takie samo jak w 1200.

nie mam nic do sf ale moim zdaniem inazuma jest lepsza od hondy a takze od zephyra itp.

honda jest oparta na tradycji hondy four i stamtad sie wywodzi .silnik jest super i gwarantuje bezproblemowa jazde. polata i bedzie cieszyc oko wielu milosnikow.ale nie da takich doznan jak jazda inazuma.

to jest motocykl ktory wygladem przypomina klasyka -silnik jednak jest z gsxra i gwarantuje nie tylko spokojne przemieszczanie sie ale tez super zabawe i osiagi ktore wprawia niejednego starszego sporta w oslupienie. cale nadwozie jest mocniejsze niz w cb .takie samo jest w wiekszym gsx1200. a o olejaku suzuki napisano tomy juz wiec nie bede porownywal .zreszta -nie ma jak porownac silnika cb 750 z silnikiem gsxr 750

to tyle

oba motongi sa swietne

ale nie naleza do tej samej ligi

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sevenke, potem sprzedałem koledze a on dalej koledze.....

nie będe powielał kolegów, jestem miłośnikiem rozwiązań dla ludzi firmowanych znaczkiem HONDA, i chyba zawsze będe :)

praktycznie same zalety, wiadomo Sevenka ma swoją wagę ale i moc, super wygodna, mało pali, koszty eksploatacji niemal zerowe, brać, kupować, samorwać i jeździć - nie marudzić :)

a różnice między NTV a Seven Fifty są widoczne gołym okiem :) nie chce mówić że wybrałbym tą drugą bo jest to zbyt oczywiste :)

 

 

 

HONDA rules :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Interesuje mnie spalanie tego motocykla, proszę posiadaczy tego modelu o wypowiedź.

Jadę jutro oglądać taki motor i kto wie...

Jednak ciekawi mnie ile taka Honda spala 6-7 litrów? Nigdzie w necie nie mogę tego znaleźć same CB 900F.

 

Pozdrawiam Thinkyjones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie spalanie tego motocykla, proszę posiadaczy tego modelu o wypowiedź.

Jadę jutro oglądać taki motor i kto wie...

Jednak ciekawi mnie ile taka Honda spala 6-7 litrów? Nigdzie w necie nie mogę tego znaleźć same CB 900F.

 

Pozdrawiam Thinkyjones

". Spalanie na poziomie 90-120 km/h - 4,9l/100km, 130-160km/h - 5,5l/100km "na trasie". Dane na podstawie moich obliczeń z użytkowania. W mieście i na trasie nigdy nie przekroczył 6,0 l/100km,"

 

 

http://www.ryciak.com/?do=cb albo http://www.scigacz.pl/Uzywana,Honda,CB750,...-2003,2094.html

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego jak bedziesz jeździł, i w jakim stanie jest motocykl

może spalać tak jak piszesz 6-7l/100km a może i 9l

 

a konkretnie do czego Ci ta wiadomość?

tak myślę że nie bedziesz się takim motocyklem wybierał na pustynie więc 30km w tą czy w tamtą jeśli chodzi o zasięg nie zrobi Ci róznicy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray odpisał dość konkretnie, miałem kiedyś taką i tak paliła, oczywiście zależy też jak ją będziesz kręcił, można jechać spokojnie i można na wielu tysiącach obr. z tą samą prędkością ,wtedy spali więcej, poza tym kiedyś te motory były młodsze ale generalnie były b.dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich użytkowników hondy.

Chciałbym sie wkręcić w Wasze towarzystwo i dlatego :

 

Chętnie kupię Hondę CB750 SEVEN FIFTY (lub NIGHTHAWK)- w idealnym stanie, taką która nie wymaga wkładu finansowego - najlepiej coś z rocznika między 93-98 lub młodszą. Najlepiej zarejestrowaną i najlepiej z województwa dolnośląskiego.

 

Kwota jaką dysponuję to coś około 8500 zł.

 

Proszę o oferty na [email protected]

 

A może mi ktoś opisać różnice między nighthawk a seven fifty - która lepsza ?

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica przede wszystkim w hamulcach na korzyść Seven Fifty. Nighthawk ( amerykańska wersja CB750) ma jedna tarczę z przodu i brak tarczy z tylu. Poza tym drobne różnice wizualne moim zdaniem tez na kożyść sevenki. Polecam bo mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...