Skocz do zawartości

ktm 450sx


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad kupnem tego motoru,moze ktos jezdzil lub ma podobny.dzieki z gory.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=147227147

konrad

 

Trzy lata temu mialem mozliwosc malego przetestowania KTM'ow o poj 250 - 2T, 450 - 4T, 525, 4 T na torze motocrossowym. 250 - tka fajna, 525 byla najlepsza, 450 mi w ogole nie lezala. Nie bylo co prawda problemow z moca tylko ogolne wrazenie. Jezeli jezdzisz nie wyczynowo i nie jestes ograniczony przepisami o dozwolonej poj. to osobiscie radzilbym Ci 520 - tke albo 525 -tke. Ta roznica niby nie wielka ale naprawde czuje sie to w momencie obrotowym. zwlaszcza jezeli troche wiecej wazysz. O umiejetnosciach nie wspominam, bo przy tej mocy musza one i tak byc. tu nie ma roznicy.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc 520 sa za mocne i przez to trudne w prowadzeniu

E czy ja wiem jak dla mnie EXC 520 to nie jest taki diabeł no moze na poczatku ale jak sie przyzwyczaisz do motorka i go wyczujesz to uważam ze nie powinno być zadnych problemów chyba ze od razu bedziesz mu otwierał opór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dość trudny w prowadzeniu motocykl, jeśli chodzi o enduro, ze względu an czterobiegową skrzynię. Trzeba montować z tyłu małą zębatkę, najlepiej 42T. W motocrossie sprawdza się bardzo dobrze.

pzdr

 

E czy ja wiem jak dla mnie EXC 520

Co ma EXC 520 do SX 520?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość trudny w prowadzeniu motocykl, jeśli chodzi o enduro, ze względu an czterobiegową skrzynię. Trzeba montować z tyłu małą zębatkę, najlepiej 42T. W motocrossie sprawdza się bardzo dobrze.

pzdr

Co ma EXC 520 do SX 520?

Ja bym propnował 520 EXC niż 450 SX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motocykl wygląda ładniej w realu niż na zdjęciach. Wygląda super, prawie jak nówka-widać że był mało jeźdzony, bo nawet dekle są w ogóle nie powycierane od butów. Uczciwie mogę powiedzieć że to jedna z ładniejszych używek jakie ostatnio widziałem.

Jak chcesz mogę zobaczyć szczegóły, zapytać, bo firma Wójcika jest u mnie po sąsiedzku, mogę zrobić dla Ciebie próbną jazdę. Motocykl godny polecenia, prawdą jest to że nie był używany w Polsce-jest kupiony z Holandii.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motocykl wygląda ładniej w realu niż na zdjęciach. Wygląda super, prawie jak nówka-widać że był mało jeźdzony, bo nawet dekle są w ogóle nie powycierane od butów. Uczciwie mogę powiedzieć że to jedna z ładniejszych używek jakie ostatnio widziałem.

Jak chcesz mogę zobaczyć szczegóły, zapytać, bo firma Wójcika jest u mnie po sąsiedzku, mogę zrobić dla Ciebie próbną jazdę. Motocykl godny polecenia, prawdą jest to że nie był używany w Polsce-jest kupiony z Holandii.

Pzdr.

 

Sprzedający czyli M.Wójcik raczej zna się na rzeczy, więc pewnie lipy nie sprzedaje. Ma swoją firmę i pracuje na jej wizerunek. Zawsze lepiej kupić od takiego kogoś, niż od kolesia, który raz czy dwa sprowadził motocykle a nie ma o nich zielonego pojęcia i po zakupie kontakt z nim się urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do 450 SX to swietny motocykl sam mysle o zmianie na ten właśnie model gdyz moj 525 SX niesety okazuje sie za mocny . Co do jazdy w terenie tak jak juz wspomniał Dominik nie ma nawet o czym marzyc ja próbowałem z tymi zębatkiam ale i tak efekt jest bardzo mizerny jeśli ma to być motocykl nie na tor to nie polecam .

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CO ro 450 SX to swietny motocykl sam mysle o zmianie na ten właśnie model gdyz moj 525 SX niesety okazuje sie za mocny . Co do jazdy w terenie tak jak juz wspomniał Dominik nie ma nawet o czym marzyc ja próbowałem z tymi zębatkiam ale i tak efekt jest bardzo mizerny jeśli ma to być motocykl nie na tor to nie polecam

 

Kolega jeżdzi na SX 520 i pozakładał te przełożenia z zestawu szosowego, tam jest bodajże 42 zębatka tył. Ty jeżdzisz na jakich przełożeniach i jak Ci się w ogóle tym sprzętem jeżdzi poza torem?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...