Skocz do zawartości

Yamaha TTR250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam. Temat o motocyklu jak wyżej "Yamaha TT250", przewertowałem forum i nic nie znalazłem na jej temat. Niechce sie rozpisywać o tym ze szukam moto do takiej i takiej kwoty bo doskonale wiem co moge za posiadaną przez siebie kase kupić. Na allegro natknęłem sie na TT 250. W sumie po CR125 moto słabe, ale za to duzo tansze w utrzymaniu. Myślałem o takich motocyklach jak DR350, XR600, KDX,WR,TS 200 a jak będzie mnie stać to może LC4 400. Jednak patrząc na wymienione przezemnie sprzet widać pewne skrajności XR, DR, LC4 motocykle mocne ale raczej ciężkie, KDX,WR,TS - lekkie, dobry zawias, moc też w porząsiu(ok. 38-40km) ale za to są to dwusówy. Za złoty środek można uznać DR350 przez jednych bardzo chwalona przez drugich znienawidzona. W tym towarzystwie Ciekawą propozycją wydała sie TT250, tylko zastanawia mnie to czy swoją poręcznością będzie w stanie nadrobić brak mocy....... Piszcie co na ten temat uwazacie. Pozdrawiam - Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po CR zabraknie Cie tego jebniecia na wysokich za to będziesz miło zaskoczony elastycznością. Motocykl najłatwiej mi porównać do klxa 250. Wagowo i mocowo są praktycznie identyczne. Plusem ttr jest rozrusznik.

U nas ttrem jeździ ponad 100kg koleś i daje ona wszędzie rade w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po CR zabraknie Cie tego jebniecia na wysokich za to będziesz miło zaskoczony elastycznością. Motocykl najłatwiej mi porównać do klxa 250. Wagowo i mocowo są praktycznie identyczne. Plusem ttr jest rozrusznik.

U nas ttrem jeździ ponad 100kg koleś i daje ona wszędzie rade w terenie.

 

A powiedz mi czy brak kopki nie przeszkadza?? Ja w dr nie miałem kopki to czasem przydała by się, gdyby akumlator wysiadł, a w ttym przypadku to plus czy minus w takiej ttr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Suzi TS 200 ma pewna przypadlosc- zwiazana z przepustnica na wydechu - czesto sie "zatyka" i tlok w nia wali - potem klopot- bo remont.

Rada czeste przeglady i czyszczenia tegoz elementu i jezdzenie tylko na syntetykach. Pozdr. Janek.P.S. Nic nie przebije dobrego 4-suwa trwaloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No wlasnie dzisiaj przegladajac allegro tez mnie zainteresowal ten motorek. Niska waga , 30 koni to pewnie juz lepsza fura, zauwazylem ze ma dobre przednie zawieszenie KAYABA :) teraz na allegro jedna taka stoi :

 

http://allegro.pl/item216520677_ttr_250_cz...cne_enduro.html

 

Tylko pewnie jest problem z czesciami tak jak ma kolega wyzej... W sumie to ja zawsze jestem takiego zdanie zeby brac sprzet ktory jest bardzo popularny i dostep do czesci bezproblemowy. Im wiecej tego samego sprzetu tym wiecej czecsci - logiczne. A jak w ttr cos powaznego sie stanie to pewnie trzeba troche poczekac no i troche zaplacic. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...