Skocz do zawartości

Nigdy nie jezdzilem a niedlugo trzeba opanowac crossa 125


HOPE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co przekonywać kogoś do tego czego i tak nie zrobi? Przezcież wiadomo, że HOPE i tak kupi EXC albo SX. Nie lepiej u doradzić jak się ma nie zabić? Przykra prawda, ale więkoszość zaczynała od takich sprzętów na jakie ich było stać. Niektórzy dobrze na tym wyszli, że nie mieli odrazu lekkich crossówek, ale jeśli ma się olej w głowie to wszystko jest możliwe. To i tak dobry objaw, że czuje respekt i wie, że to nie będzie motorynka

 

Ps: RX tak samo jak KDX po odblokowaniuma około 33 konie :wink:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wypowiadają się ludzie którzy uważają ze EXC ma 8KW :| Z całym szacunkiem ale najpierw sprawdzajcie a potem piszcie...Jeśli chodzi o jakieś enduro to moim zdaniem te które wymienił Robak to tylko jedno może być: DT 125 która jest zablokowana. KDX - 30KM, lekka waga, RX - 33KM, też lekka waga. Kupiłem RX 125 po DT 80 LC2 na której przejeździłem półtorej sezonu i RX rządził mną na początku a nie ja nim :] mam go od wakacji i nadal czuje respekt do mocy, bo to jest naprawdę wystarczając do jazdy w każdym terenie, kwestia umiejętności osoby która siedzi na moto...Może jakieś DR 125 bo to 4T więc słabsze i oddaje moc łagodnie i wybacza błędy. Pzdr

Ano dlatego ,ze wiedzą co mówią,zerknij sobie kolego w specyfikację ktm 125 EXC ENDURO ROK PROD 2000 i tam są te dane, które podałemw poprzednim poście.Ja dokładnie sprawdzam co piszę, w przeciwieństwie do niektórych .Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak pisze Mr. Maciek. Ja jeżdże na DT125 od kwietnia, a w sobotę dorwałem sie do SX125. Niby też 125 ale jednak to zupełnie inne motocykle, moc SXa wyrywa ręce i to inna bajka niż DT.

 

Autorowi tematu polecam pojeżdżenie czymś mniejszym, opanowanie podstaw. Tylko żeby Ci do głowy nie przyszło uczyć się na skuterze :wink:

 

Przedewszystkim z głową, wszystko jest dla ludzi i na wszystkim można się uszkodzić. Grunt to konsekwencja, samozaparcie i świadomość swoich umiejętności.

 

Będzie dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Panie Jędrzeju, mamy obaj racje, ponieważ Pan podaje dane motocykla który jest zablokowany(taki wyjeżdża z fabryki) a ja podaję dane motocykl którym jeżdżą ludzie - czyli odblokowany :). Chyba się rozumiemy :) Hope czy jaki tam masz nick, jak mówił Benek, gadajmy co masz robić / kupić żebyś sie nie zabil bo EXC albo SX to pewnie kupisz...Pzdr

P.S.

Benek, zagadaj kiedy na gg. Pzdr

Edytowane przez Mr.Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Na starej Kawie 7 nie nauczyłeś się jeździć, a teraz twierdzisz, że R1 jest OK na pierwsze moto??

 

 

no wlasnie o to chodzi ze to zadna roznica czy na kawie 7 czy na r1 bynajmniej dla mnie, kawe dostalem na jesien a sprzedalem na wiosne i kupilem r1 i sie nauczylem i mysle ze mial bys problem zeby mnie objechac zreszta nie tylko ty, nie twierdze ze jezdze najlepiej ale od wielu osob lepiej

 

p.s a to co opisalem to byla moja pierwsza jazda w zyciu na jakimkolwiek motocyklu wiec chyba nic dziwnego,ale nie pieprze sie i nie placze zeby najpierw aczynac od skutera, pozniej 125,250, 600 i dopiero litr

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałek jak wsiadłem na simsona pierwszy raz i uczyłem się jeździć. Wtedy nie mialem jeszcze 3 biegu (tylko 2, pewien element był źle założony) i jeździłem sobie po polach. Udany start to raczej rzadko, raz mi nawet koło podniosło (nie wiem jak to możliwe) i byłem ciężko zdziwiony. Jak potem jeździłem na dwójce, a dodałem gazu do końca to byłem zdzwiony jak to szybko jedzie :notworthy: (jechał może 30-35 km/h bo miałem mniejszą zębatkę założoną). Tylko jak się dosięga do ziemi to jest inaczej, a jak nie tez inaczej. Też chciałem kupić sete w przyszłym roku (RX, KDX, EXC, WR itp.) ale byłem z tatą pooglądać w olek motocykle wystawe i mój tata uznał, że to za dużo, że one są takie wielkie i że się na tym zabiję :notworthy: Stanęło na 50/80 ccm, czyli raczej RX 50. Na legalu, elegancko i stylowo :notworthy: Zresztą chcę kupić stuningowany tak, zeby z 15KM miał i założe się, że tez będę ciezko zdziwiony :notworthy: (nie jeździłem niczym mocniejszym niż simson na razie). Także daj sobie na razie spokój moim zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram!!

gleby w terenie to norma, nie tylko przy nauce!! poszukaj sobie w dziale enduro tematu o kontuziach, złamaniach itd !! zapewniam Cie, że jeśli nie kupisz ich teraz to zrobisz to po pierwszym poważniejszym urazie

 

___________________________

 

Na rowerze skakalem bez kasku na poczatku. Po pierwszej glebie - wszystko obite, najpierw ja upadlem, pozniej rower na mnie - zebatka przeciela glowe. Nie jezdzilem juz dopuki kasku nie kupilem.

 

 

__________________________________

 

 

od 0-100 km/h w 3 sek ... od 100-0 w 1 sek ! ;]

 

 

Ja je*ie... Jak widze ludzi na scigaczach u mnie to mam dreszcze.

 

 

________________________

 

proponuje poszukac w necie chociaż jednego filmu z exc

 

 

Gdy ogladam te filmiki, cisnienie rosnie :wink:

 

 

_______________________

 

Spoko, bede szukac jakiegos gowna i naucze sie podstaw.

 

 

Ochraniacze, kask i buty beda :notworthy:

 

 

Dzieki za rady panowie! Co z tego ze ktm by stal w garazu jak bym na nim nie jezdzil :bigrazz:

 

Jestem wysoki, 185cm, wiem jak wyglada realnie ktm, stalem obok exc 250 :bigrazz:

 

Z tego co widzialem, co robi 250 na 1 i 2 biegu to jestem lekko zaszokowany... To sie rwie jak poj**ane :bigrazz:

 

Krok po kroku i bede smigal, i zarazem smial

sie z tego ze nie wiedzialem jak moto jest zbudowane ;]

 

 

Nie myslcie ze jestem bogatym gnojem chcacym kupic moto

zeby pokazac innym. Pieniazki nie sa od rodzicow, i latwo nie przychadza.

 

Nie moge sie doczekac moto ;]

 

 

Pzdr i jeszcze raz dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko, że gabarytowo to RX 50 jest taki sam lub większy od KDX 125 :wink:

Znudzi ci sie :bigrazz: trzymaj się dalej 125 :bigrazz:

 

Uznałem, że RX będzie ok, bo zawsze mogę sobie legalnie na miasto wyjechać :bigrazz: A sete i tak sobie kupie :notworthy: W Niemczech starsze roczniki można kupić za bezcen, a jak jeszcze coś trzeba w nich zrobić to już w ogóle :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Panie Jędrzeju, mamy obaj racje, ponieważ Pan podaje dane motocykla który jest zablokowany(taki wyjeżdża z fabryki) a ja podaję dane motocykl którym jeżdżą ludzie - czyli odblokowany :notworthy:. Chyba się rozumiemy :bigrazz: Hope czy jaki tam masz nick, jak mówił Benek, gadajmy co masz robić / kupić żebyś sie nie zabil bo EXC albo SX to pewnie kupisz...Pzdr

P.S.

Benek, zagadaj kiedy na gg. Pzdr

Jeżeli jest tak jak jak piszesz to faktycznie.Sam kiedyś miałem okazję przejechać się bodajże aprillą5o cross,która miała wg właściciela 8 kucy.Niby motorower a wygar miała okrutny,z tym że tam był silnik chłodzony cieczą.Tak z ciekawości Cię spytam, ile mocy można wyciągnąć z tego ktm 125.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...