Skocz do zawartości

Sie musze pochwalić....


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Wam wszystkim za przyłączenie się do mojego euforycznego nastroju :buttrock: .

No może przesadziłem z tą euforią u wszystkich ......połamane żeberka cylindra Baryła :wink: i pierwszy szlif Joasi :icon_mrgreen: .

 

Dzięki tym wszystkim ,którzy dopingowali mnie w postanowieniu zmiany sprzecika oraz tym ,dla których B12 to paździerz :biggrin:

 

I jedziemy nad morze oczywiście.

W to samo miejsce...ale chyba inną drogą...albo ta sama droga tylko pora dnia inna :bigrazz:

Miejscówki będą :lalag:

 

Do Kletna na nowy sezon z fasonem zajade...

 

I jaki wypasiony! I DOHC, i 16 valves, i in-line four! Jak ty chłopie te wszystkie bajery obsłużysz?!

Sam się nad tym zastanawiam .... ale już teraz trenuje muskle co by na mojej sromotnej porażce odwet wziąć.... :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam Was staruszkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nazwozili tego chłamu i wszędzie teraz tego pełno, w EKG, w zakładce naked, enduro... itp...

 

 

Ale: skoro już wtopiłeś, to koniecznie kup ten głośny wydech, fajnie słychać było mojego bandita jak długo ciągnąłem na dwójce - taki grzmot - naprawdę warto, póki urzędasy nie scigają...

I przypadkiem nie zakładaj bagażnika five-stara na kufer tylni, tylko porządny stelaż!

pzdr i miłego smigania -super turystyka zakupiłeś do jazd dziennych (szczególy w odpowiednim temacie)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęcik Pawle zapodałeś. Od kiedy pamiętam mówiłeś o B12 i dopiąłeś swego.

 

Jakiegoś Triumph'a chciałeś qpować. Oryginalnym być się zachciało. Ehhhh...........:wink:

 

A tak przynajmniej masz męski sprzęt do jazdy na codzień i do turystyki.

 

Piękna maszyna, niedługo ją oblewamy... Oj będzie się działo, będzie... :icon_mrgreen:

 

 

 

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez Mar_Cin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulowac sprzeta i przyznac sie ze zazdrosc mnie troche gryzie :icon_mrgreen:

Piekne i mocna moto :wink: Mialem okazje widziec go pare razy w akcji i wiem ze sporo potrawi,i na kolo ladnie idzie,nie martw sie :( Oby sie dobrze i dlugo sprawowal :icon_razz:

Do zobaczenia na trasie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę że ma takie wewnętrzne psiee, takie fuuuj :notworthy: podwajacz jeden no

... i w sumie silnik malowany ... hmm ... sam nie wiem ... siakiś taki ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... taaa ... oczywiście czysta zdrowa ... zazdrość ... ehhh :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...