Skocz do zawartości

Yamaha DT 80 LC 2


Gość krissr114
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krissr114

witam wszytstkich! otóż mam problem!jak jadę swoim moto to jak wcisne sprzęgło i zaczynam hamować i sie już zatrzymuje to mój silnik ma bardzo niskie obroty i zazwyczj gaśnie!!przeczyściłem gaźnik...i na rozgrzanym silniku silniku ustawiłem obroty na 1800 ale jak stał zapalony!i jade na próbe i znów to samo??co moze być nie tak??z góry wielkie dzięki:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sprzeglo nie ciegnie to znaczy ze masz zle gaznik wyregulowany. ja podejrzewam zaduzo powietrza w mieszance pal-pow. czyli ze pierw ma wyskokie obroty kture sa przez chwile a potem maleja az silnik zgasnie.

 

co do sprzegla gazni ci podczas hamowania na luzie?? (nie na sprzegle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krissr114

no właśnie jak uniosłem koło to jak wdusiłem bieg i wcisnąłem sprzęgło to sie koło kręciło...mam pytanie!jak sprzęgło powinno łapać w rączce?na połowie?

 

a czy koło powinno stać w miejscu jak go uniose czy sie lekko kręcić??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym sprzęcie gdy uniesiemy tył i wdepniemy bieg koło będzie się kręcić

 

 

bez zdjęcia pokrywy sprzęgła chyba się nie obejdzie, może to być już zużyty kosz bądź coś nie tak z wysprzęglikiem , niewłaściwy olej też to może powodować

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie :biggrin: Co prawda nie 2t ale tez sprzeglo :biggrin: Otoz na cieplym silniku dzieje sie u mnie tak samo... Wciskam sprzeglo wrzucam bieg i moto mi ewidentnie odjezdza (nie gasnie) :/ Po odpaleniu nawet na cieplym jest dobrze a jak troche przejade i wciskam to znow ciagnie... Dodam ze wtedy nie moge znalezc 'biegu jalowego' i dzwignia od biegow chodzi ciezko. Sprzeglo jest dobrze wyregulowane bo na zimnym silniku i podczas rozgrzewania jest wszystko OK. Czekam na propozycje jak to sprawdzic i co to moze byc.

 

P.S. Mam nieco za duzy poziom oleju jak sprawdzalem moze to od tego?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krissr114

w mojej DT spuszcze najpierw olej i zaleje odpowiednim oraz ściągne kape i zobacze co tam jest!!jeśli wszystko bedzie ok to widocznie bedzie olej do kitu...kto wie co ci niemcy tam na zachodzie leją... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krissr114

no masz kwiatek racje!a mam pytanie gdzie moge dostać dobre i w miare tanie klocki do DT 80 LC 2??

 

jutro zaleje mój motor nowym olejem i zdam wam relacje jak to wygląda!!pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...