Skocz do zawartości

platynki-iskrzą


cinek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzegam przed "piłowaniem" styków. :icon_mrgreen: :cool: Platynki są tylko lekko napylone materiałem trudnoiskrzącym. Jeśli warstwa została zeskrobana do będzie iskrzyć nie ważne jak dokładnie styki ustawisz i dopiłujesz. Kondensator podmień dla świętego spokoju, zwłaszcza że pewnie nie masz czym go sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Platynki są tylko lekko napylone materiałem trudnoiskrzącym

 

 

:) :P :P :clap: :)

 

Może kolega rozwinąć temat ? Szczegolnie mnie interesuje ,czym powinien charakteryzowac sie material "trudnoiskrzący" ? :icon_mrgreen:

 

 

herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platynki są tylko lekko napylone materiałem trudnoiskrzącym.

 

 

 

Witam

:) :P :P :clap: :)

 

Może kolega rozwinąć temat ? Szczegolnie mnie interesuje ,czym powinien charakteryzowac sie material "trudnoiskrzący" ? :icon_mrgreen:

herflik

 

Też jestem ciekaw.. Jesli by tak było to juz po lekkim wytarciu platynek silnik pracowałby gorzej.. a tak nie jest.. Kto Ci o tym powiedział

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziele90 pomyliles przerywacz z kondensatorem a wiec sprostowanie do simsona pasuje kondensator z malucha.

 

przerywacz w malym jest duzy:D w porónwaniu do simsonowskiego :) i rozdziela calkiem innaczej iskre bo na 2 swiece.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziele90 pomyliles przerywacz z kondensatorem a wiec sprostowanie do simsona pasuje kondensator z malucha.

 

przerywacz w malym jest duzy:D w porónwaniu do simsonowskiego :buttrock: i rozdziela calkiem innaczej iskre bo na 2 swiece.. :crossy:

 

 

tak tak sorka ale chodziło mi własnie o kondensator :flesje: a co do tego ze rozdzila prąd to tak jak pisałem wcześniej to czytałem o tym na forum nieprubowałem! (pisali koledzy ze jednak podbno lepiej chodzi spr przy najbliższej okazji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma kadensator od boba i ejst cud miód polecam sprawdzić cewkę kabel WN

klin na wale i zapłon ustaw dobrze a jest w ogóle iskra na świecy ?? ??jak jest i nie pali to simmering od strony magneta bierze lewe powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

W jaki sposob mozna wyeliminowac iskrzenie na platynkach? Dodam ze iskrza bardzo mocno juz przy lekkim kopnieciu starterem i to ze sa nowe.

pozdrawiam

na platynkach nie powinno iskrzeć moze minimalnie bo akurat kiedy się otwierają nastepuje przeskok iskry,a jeżeli iskrzy bardzo to sprawdz kondensator i przerwe na platynkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak narazie zostane przy wymianie platynek z 2 powodow.

1. Nie chce mi sie dlubac tego simmeringu

2. Zauwazylem, ze z platynek iskra ucieka na stojan zaplonu ale tylko wtedy gdy swiece wkrece w glowice

 

Ja jednak narazie zostane przy wymianie platynek z 2 powodow:

1. Nie chce mi sie dlubac tego simmeringu

2. Zauwazylem, ze z platynek iskra ucieka na stojan zaplonu ale tylko wtedy gdy swiece wkrece w glowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...