Skocz do zawartości

Kupiłem KDXa 125 xD


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Fajnie, ze wam sie podoba. A felgi rzeczywiście nie są super pomalowane, ale jak będą pieniążki to zrobie to porządnie :flesje:

Chyba zrezygnuje z dozownika.

I jeszcze jedno pytanko co sądzicie o oleju "Makita" :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Fajnie, ze wam sie podoba. A felgi rzeczywiście nie są super pomalowane, ale jak będą pieniążki to zrobie to porządnie :icon_rolleyes:

Chyba zrezygnuje z dozownika.

I jeszcze jedno pytanko co sądzicie o oleju "Makita" :banghead:

olej makita dobry, mam kosiarke tej firmy i pracuje na tym oleju, czasami tez uzywam go do moto, polecam też olej do husqvarny "low smoke", zajebisty olej a tanszy od np. castrola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć

 

mam instrukcję sprawdzenia pompki oleju

jeżeli interesuje to przetłumaczę i podeślę co i jak

 

jeśli zostajesz przy robieniu mieszanki to

szkoda mego zachodu

 

daj cynk

 

służe pomocą

 

pzdr

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki!

 

Odnośnie tej membrany to kolesiowi chodziło pewnie o ssanie, albo o zawór odcinający paliwo z kom. pływakowej. Teoretycznie jedno i drugie może powodować niepoprawną pracę na wolnych obrotach.

 

Mam nadzieje że jak sie wyrobię z XR 600 lub inną padaką do wiosny to też razem pokatujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozownik w enduro to najgorsza rzecz ;] strace to 5min na mieszanie wachy z olejem w garażu ale jestem pewny i spokojny a nie s*am w gacie bo wężyk się może zagiąć ;] pzdr aha to tylko moja opinia

mi to zajmuje 15 sekund na stacji benzynowej ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek KDX wypasiony.Wyglada naprawde extra tylko zeby jeszcze tak jezdzil ;) Zycze tego z calego serca :banghead: A wlasnie co do dozownika to daj sobie spokoj,jest wlasciwie zbedny.W seata toledo sie zmiesnil do srodka :icon_question: Wow,ale odkrecales co w nim czy tak jak byl wszedł?A toledo to nowe(ten miniwan) czy to starsze(ten sedan) :icon_question: ??

Gratuluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To starsze Toledo :) odkręciłem przednie koło, kierownice, i wszystkie plastiki.

Wie ktoś może cos o regulowaniu mieszanki w kdxie, jak dokręce śrubke do końca to ile obtorót odkręcic żeby był dobrze wyregulowany?

Ciągle mam problem, gdy dodaje nagle gaz to moto się muli na ułamek sekundy i potem normalnie się wkręca, wszystko uszczelniłem i raczej już nie ciągnie lewego powietrza. Na którym ząbku ma byc iglica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...