Skocz do zawartości

:D miało być 800 a będzie 1400


Krzychu.2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale i tak nie zamieniłbym mojej 800 na 1400 (przynajmniej na razie) ;)

Moment to jest cos fajnego, znacznie fajniejszego niz predkosc maksymalna.. :):lalag:

Zas wieksza pojemnosc to wieksza elastycznosc, mniejsze (z)meczenie reaktora podczas targania naszych szacownych 4 liter, a czesto i mniejsze spalanie od malolitrazowek :crossy:

 

800 ma 21' koło i to mi się starsznie podoba...

Mnie osobiscie wlasnie to (=takie) kolo sie nie podoba - mam 19" i to jest maks jaki moge zniesc :) (21" jest 'za chude', wg mnie)

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no zacne moto - gratuluję nabytku.

dozobaczyska

ps ciężko odnieść się do Twojej decyzji post factum - nawet gdy Ci ktoś teraz powie że źle uczyniłeś to i tak nie ma żadnego znaczenia i tym bardziej nie ma co się tym przejmować. Dobry zakup !

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment to jest cos fajnego, znacznie fajniejszego niz predkosc maksymalna.. ;):)

tu zgodze się w całości - prędkość maksmalna nie jest ważna.

 

Zas wieksza pojemnosc to wieksza elastycznosc, mniejsze (z)meczenie reaktora podczas targania naszych szacownych 4 liter, a czesto i mniejsze spalanie od malolitrazowek :D

a tu nie do końca, nie zgodze się że wieksza pojemność =mniejsze spalanie:)

 

Mnie osobiscie wlasnie to (=takie) kolo sie nie podoba - mam 19" i to jest maks jaki moge zniesc :lalag: (21" jest 'za chude', wg mnie)

o gustach się nie dyskutuje- cieniutkie chopperowate jest piękniejsze :P

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku - marzenia to piękna sprawa, a jeszcze piękniejsza to je realizować! Gratuluję :icon_arrow: Koniecznie wrzuć tu fotki moto i te wydechy. Też mam Intruza 1400 i na fabrycznych chodzi bardzo cicho jak na tę pojemność. pzdr, Pastor.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu nie do końca, nie zgodze się że wieksza pojemność =mniejsze spalanie:)

Przeca napisalem, ze 'czesto' a nie zawsze :icon_arrow:

Wszystko zalezy jak jezdzisz, z jakim obciazeniem i po jakim terenie.

 

o gustach się nie dyskutuje- cieniutkie chopperowate jest piękniejsze :icon_arrow:

A ja lubie consensus - czyli cos pomiedzy cieniutkim z choppera a grubiutkim z cruisera.. wypadlo na 19" :icon_arrow:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to wiedze nie daleko...możemy się umówić na jakieś wspólne śmiganie, jeśli nie masz nic przeciwko i jeśli za Tobą oczywiscie nadąże na VS800 :rolleyes:

Niema sprawy jutro pewnie do krosna pojade po 14 a w lecie będziemy jęździć myśle że zloty jakieś Cie interesują mnie korci żeby pojechać na wakacjach na słowacje podobno tam są super zloty, a fotki byłyby dziś ale kabel do aparatu musze załatwić i zaraz fotki będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sprawy jutro pewnie do krosna pojade po 14 a w lecie będziemy jęździć myśle że zloty jakieś Cie interesują mnie korci żeby pojechać na wakacjach na słowacje podobno tam są super zloty, a fotki byłyby dziś ale kabel do aparatu musze załatwić i zaraz fotki będą

Ja teraz już raczej nie jeźdze - zminica straszana, a nie mam jeszcze dobrych spodni tzn. będe miał w przyszłym tygodniu bo juz szyją.

Oczywiście mam zamiar jechać w przyszłym sezonie na Słowacje, tylko myślałem o takim rekreacyjnym wyjeździe tj Słowacki Raj i Tatry, ale o jakś zlot jasne że można zachaczyć bez problemu - wręcz wskazane.

 

Spiknijmy się na gg to pogadamy (jestem zawsze niewidoczny) - Ty kkiedy siedzisz częściej ?

 

Pozdrawiam piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wolne to siedze częściej, wczoraj zrobiłem 80 km, i to fakt jest za zimno ale fajnie było, a zdjęcia już mam ale niemoge załatwić kabla jak załatwie to zaraz zdjęcia będą.

ok spróbuje Cie jakoś złapać.

Wczoraj zimno?? Co ty opowiadasz wczoraj w południe było jak w lecie :P

musisz zakupić jakieś dobre ciuszki do śmigania. Ja wczoraj nie mogłem śmigać bo mój VS stoi juz w garażyku 100km ode mnie - normalnie chodziłem przez to jak w transie i byłem starsznie zdenerwowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeździłem od 15 do 17 to już zimno troche było, fotki będą pod koniec tygodnia bo kabla niemoge załatwić, a mam pytanie co ile sie zmienia rozrząd w tym motorku czy to prawda że w nim co 80 tyś??

 

Ja niesłyszałem żeby ktokolwiek zmieniał w VS 1400 rozrząd. Napinacze są hydrauliczne i łańcuchy bardzo powoli się zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacze są hydrauliczne i łańcuchy bardzo powoli się zużywają.

A sam napinacz..? W Mercedesach on sie tez zuzywa, czasami szybciej, czasami wolniej - ale jak padnie napinacz, to zaraz po nim pada lancuch :icon_mrgreen: Lancuch 'zyje' w zaleznosci od typu silnika i od sposobu eksploatacji, ale powinien spokojnie 200kkm wytrzymac, ale i nie jest niemozliwoscia 500kkm, albo i wiecej.

Jak jest w VSach..?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebrzydki. Podoba mi się takie odchudzone siedzonko :lalag: Amortyzatory od Hondy, miałem takie u siebie przez krótki czas (nie dobijają?), wydeszki z nierdzewki (puste? ) Ale motocykl miał dzwona moim zdaniem. Ogólnie wygląda :) tylko załóż jakies zaślepki do manetek bo wygląda to nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebrzydki. Podoba mi się takie odchudzone siedzonko :lalag: Amortyzatory od Hondy, miałem takie u siebie przez krótki czas (nie dobijają?), wydeszki z nierdzewki (puste? ) Ale motocykl miał dzwona moim zdaniem. Ogólnie wygląda :lalag: tylko załóż jakies zaślepki do manetek bo wygląda to nieciekawie.

jak poznajesz po zdjęciu, że motocykl miał dzwona? ...masz jakieś ukryte talenty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...