Skocz do zawartości

:D miało być 800 a będzie 1400


Krzychu.2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

twardy jest jak cholera, wydechy są puste dzwięk jest super ale musze to zmienić niestety bo już mi chcieli dowód zabrać a te wydechy zostawie sobie np. na zloty. Zaślepki będą i chyba mu kierunki zmienie, a właśnie po czym poznajesz że miał dzwona, mi nic o tym niewiadomo prowadzi sie dobrze i nic niewidać żeby coś było naprawiane, prostowane itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechów to za 2 browary (bo 2 wydechy :) ) zdradzę sekret jak je wyciszyć, poprawić osiągi i zachowac przy tym ładny dźwięk (odezwij się na PW). No chyba, że chcesz sobie zmienić te wydechy na jakieś akcesoryjne końcówki bo do tych kolanek ładnie wszystko przypasujesz.

 

Wydaje mi się,z e motocykl jest po przygodach bo:

 

1. Malownaie nie jets oryginalne - brak naklejek

2. Zmieniona ośka przedniego koła a to element który się nie zużywa

3. Brak kilku zaślepek (ale to moze być wynik niedbalstwa lub dużego przebiegu)

4. Odlew dyfra z lewej strony przy ośce jest chyba zeszlifowany

4. Brak amortyzatorów drgań na kierownicy

5. Brak oryginalnego oparcia

6. Jaka to wersja USA czy europa? Bo nie oryginalne jest również tylne świtatło (jeśli to wersja europejska to loozik ale jak amerykańska to znaczy, ze światło było zbite bo oryginał jest sporo ładniejszy)

7. zmienione amortyzatory i całość przeróbek nastawia mnie podejrzliwie.

 

Ale nie sugeruj się tym, wążne żeby motocykl Tobie się podobał i dobrze jeździł :notworthy: Jeśli motocykl miał jakąś wywrotkę to i jest ładnie zrobiony (nie widać sladów naprawy) to też bym nie wnikał.

 

bodman -> ukrytych talentów to ja mam kilka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytańko wykręciłem baterje i teraz jakim prądem ją podładować i po podładowaniu tak zostawić na zime i nieruszać czy co jakiś czas ją ładować??

 

Bylo kilka tematow o tym na forum. Z tego co zrozumialem sa 2 szkoly...

falenicka i otwocka... jak zawsze :icon_evil:

 

Jedni sugeruja wziac do domu i podladowywac co jakis czas niskim pradem.

Inni sugeruja odpalanie sprzeta co jakis czas do pelnego zagrzania silnika.

Ja osobiscie stosuje te druga metode bo mam mozliwosc pojezdzic po podziemnym garazu pod blokiem :clap:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...