Skocz do zawartości

Buty Probiker Traveller


Rekomendowane odpowiedzi

To co byś polecał na pierwsze obuwie na motor w przystępnej cenie i twoim zdanie godne polecenia???

 

przede wszystkim nie wiem jaka jest roznica miedzy pierwszymi a piatymi butami. to nie motocykl ze moze ci rece powyrywac. po drugie okresl sie co to wg ciebie jest przystepna cena. a co do polecania butow w miare uniwersalnych to swietnym butem jest SMXr z alpiny. SMX4 tez spoko ale R lepsze.

 

smxr

http://www.alpinestars.com/moto/boots_smxr.html

 

smx4

http://www.alpinestars.com/moto/boots_smx4.html

 

R sa bardzo wygodne i niezle trzymaja staw skokowy. wykonanie wysokiej jakosci tak wiec bedziesz sie nimi cieszyl przez wiele lat. dostepne sa wszystkie czesci zamienne (podeszwy klamry itd) w dobrych cenach tak wiec w razie zonka mozesz naprawic taki but. cena jak sie postarasz to okolo 800zł

 

natomiast osobiscie nie mialem na nogach wygodniejszych butow niz smx plus ale to juz bardzo indywidualna sprawa.

 

vertigo i vertigo corse tez ludzie chwala ale mnie nie spasowaly w ogóle

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zadzialalo prawo murphiego: buty okazaly sie za male!!!

 

rada dla chetnych dokonac zakupu, po zmierzeniu dlugosci stopy(chodzi tu o dlugosc calkowita, niejako rzut z gory - od koniuszka piety do konca palucha) i porownaniu tego z podana rozmiarowka nalezy wybrac numer wiekszy niz by to wynikalo z tabeli(tak mi sie wydaje, nie wiem na 100 % bo jeszcze ich nie odeslalem, a zrobie to jutro, i jak mi przysla wieksze to jeszcze dopisze...)

 

co do samych butow: mimo, iz sa ciasne, to sa wygodne, nigdzie nie uciskaja, troche slabo trzymaja piete, ciasne, a ta i tak lata troszku.

wykonanie dosc solidne, jest to skora, tak wynika z oznaczen producenta, na piszczelu sa solidnie wzmocnione, na kostkach sa bardzo sztywne, ale nie kamienne wzmocnienia(ciezko to zgiac reka, ale da sie), pieta nie jest wzmocniona, podeszwa gumowa, gumowe wzmocnienia na zmiane biegow

 

jutro sle paczke, dam znac co i jak kiedy juz do mnie wroci

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

<Co innego urzywac buty na codzien a co innego od swieta jak w wypadku plecaczka. Osobiscie mam

Alpinestar zarowno na droge jak i na enduro. jastem za bidny, zeby kupowac g**no wiec kupuje raz a porzadnie. zwlaszcza ze jak jade w dluzsza trase to jestem graniczony wielkoscia bagazu a na drugie buty na zmiane miejsca nie ma.

 

Mojej zonie ktora tez jezdzi od swieta kupilem jakies tam butki na targach za 10 € i tez wystarczy. Gdy jednak sama zacznie jezdzic w gre wejda tylko Daytona Goretex albo Alpinestar.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

<Co innego urzywac buty na codzien a co innego od swieta jak w wypadku plecaczka. Osobiscie mam

Alpinestar zarowno na droge jak i na enduro. jastem za bidny, zeby kupowac g**no wiec kupuje raz a porzadnie. zwlaszcza ze jak jade w dluzsza trase to jestem graniczony wielkoscia bagazu a na drugie buty na zmiane miejsca nie ma.

 

Mojej zonie ktora tez jezdzi od swieta kupilem jakies tam butki na targach za 10 € i tez wystarczy. Gdy jednak sama zacznie jezdzic w gre wejda tylko Daytona Goretex albo Alpinestar.

 

pozdrowienia

 

 

Stać cie na K1200S to i stac Cie na porządne a co za tym idzie b.drogie buty no i oczywiście całą garderobę.

Dla plecaczka kupiles za 10euro? Ne ma co oszczedzac na ukochanej osobie. Jedno co jest dobre to macie w Niemczech Louisa i Polo a tam można wyrwać naprawde wiele żeczy za dobrą kasę.

A propos juz troche pojezdzilem w Travelerach i nadal nie mam im niczego do zarzucenia. Przejechałem w nich z jakies 600km.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlacze sie do dyskusji na temat używalności butow. jesli o mnie chodzi, to w najblizszym czasie nie mam w planach nie wiadomo jakiej turystyki, ekstrapolujac dotychczasowy przebieg smiem twierdzic ze jak dla mnie to te buty sa w zupelnosci zadawalajace, mialem je w reku, sa na pewno lepsze niz jakiekolwiek niemotocyklowe

 

spory na temat jakosi towarow sa moim zdaniem nie na miejscu, jesli mowimy o roznych półkach cenowych i jakosciowych, nikt nie wybiera deawoo(bez urazy, to tylko przyklad, moja rodzina wlasnie Deawoo jezdzi) dlatego ze mu sie podoba, wybiera je dlatego, ze nie stac go na mercedesa

 

wlasciwe natomiast jest okreslenie czy dany towar wart jest swej ceny, w tym przypadku Probikery Travellery nie moga sie wstydzic(przynajmniej po tescie organoleptycznym) jesli beda jeszcze wygodne w spacerze z garażu do domu to juz lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlacze sie do dyskusji na temat używalności butow. jesli o mnie chodzi, to w najblizszym czasie nie mam w planach nie wiadomo jakiej turystyki, ekstrapolujac dotychczasowy przebieg smiem twierdzic ze jak dla mnie to te buty sa w zupelnosci zadawalajace, mialem je w reku, sa na pewno lepsze niz jakiekolwiek niemotocyklowe

 

spory na temat jakosi towarow sa moim zdaniem nie na miejscu, jesli mowimy o roznych półkach cenowych i jakosciowych, nikt nie wybiera deawoo(bez urazy, to tylko przyklad, moja rodzina wlasnie Deawoo jezdzi) dlatego ze mu sie podoba, wybiera je dlatego, ze nie stac go na mercedesa

 

wlasciwe natomiast jest okreslenie czy dany towar wart jest swej ceny, w tym przypadku Probikery Travellery nie moga sie wstydzic(przynajmniej po tescie organoleptycznym) jesli beda jeszcze wygodne w spacerze z garażu do domu to juz lux

 

i tu sie zgodze w zupełnosci,za taka jaka trzeba zapłacic za te buciki nie kupi sie jakis super hiper butów i chyba nikt tego nie oczekuje i nie ma co porównywac tych butów do butów firmowych kosztujących znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale po kiego wała wydawać pieniadze na takie buty skoro one w zaden sposób nie spełaniają wymogów bezpieczenstwa-jesli nie usztywniają newralgicznych miejsc a do tego rozkleja sie po 2 miesiacach jazdy to ja dziekuje za takie buty. Wole pozyczyć albo zaoszczędzić i kupic inne (czyt w miare dobre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale po kiego wała wydawać pieniadze na takie buty skoro one w zaden sposób nie spełaniają wymogów bezpieczenstwa-jesli nie usztywniają newralgicznych miejsc a do tego rozkleja sie po 2 miesiacach jazdy to ja dziekuje za takie buty. Wole pozyczyć albo zaoszczędzić i kupic inne (czyt w miare dobre)

No dokładnie.Buty mają być nie tylko wygodne ale i bezpieczne.Przyzwoite buty(z jakąś ilością protektorów) można dostać za 300-350 zł(a nawet mnie- teraz w Polo są Nitro za 50E https://www3.polo-expressversand.com/Shop/t...&GroupGuid=1197 )Tez kiedyś chciałem te buty kupić ale po zastanowieniu się jednak odpuściłem,potem celowałem właśnie w przedział cenowy ok 300-400zł i pewnie bym takie kupił ale naszczęscie w wakacje troche popracowałem i z bólem serca(w końcu to 850zł :smile: ) kupuje Sidi Vertigo ale przynajmniej będzie to zakup na lata i nie będe myślał żeby jak najszybciej zmienić je na coś lepszego(w tym przypadku i tak tylko by Corsa wchodziła w gre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez wlasnie w tym przypadku dostaje sie to minimum(kostka, piszczel - to nie jest z papieru), poza tym spelniaja walory uzytkowe: wysokie - chronia od wiatru -> ma wystarczyc, jak sie rozwala to sie zklei, jak przyjdzie wieksa kasa to wymieni na nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam te butki pasują. Za cenę którą zapłaciłem nie kupiłbym nic, a lepsze takie niż adidasy. Że nie usztywniają itp. to cóż zrobić, adidasy są jeszcze gorsze. Nie są to napewno buty sportowe, tylko turystyczne.

 

Dla mnie wady to:

-zbyt szeroka góra buta

-gumowa podeszwa która jest czasem śliska (np. przy błocie może slizgać się po podnóżku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zastanawiam nad takimi butami. Do tej pory smigalem sobie w zwyklych polbutach..... teraz doszly buty zimowe za kostke. Tylko ciekawe, ile takie buty wytrzymaja, dosc duzo jezdze, nie chce, zeby sie rozlecialy w polowie drogi do Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna podstawowa zaleta: CENA.

 

Butów nigdy nawet w ręku nie miałem, ale mam zamiar kupić takie dla swojej laski, która wsiada od święta jako plecak. Lepsze to niż kozaczki :(

 

Gdzie kupić??? Też nie wiem bo się dopatrzyć nie mogę. W najnowszym motocyklu masz kupon rabatowy na te buty -20% (cena normalna 122zł). Tylko jakoś nie mogę się doczytać w jakim sklepie :bigrazz:

ten sklep to moto-akcesoria jak juz ktos wspomnial tylko zastanawia mnie skad oni ta cene normalna wytrzasli - 122zl :clap: . Te buty na chwile obecna kosztuja 198 zł klik. Najlepsze jest to ze przed promocja w gazecie czyli rabatem 25%, te buty na moto-akcesoria kosztowaly 179zł. na czas promocji w motocyklu cene podniesli o 20pln.

Ogolnie to tez sobie chyba sprawie te buty ale nie przez moto-akcesoria ze wzgledu na takie przeklamania celem przyciagniecia klientów. wole kupic od sprawdzonej osoby i dac zarobic pewnemu uzytkownikowi tego forum niz im.. no chyba ze ta cena 122zl jest prawdziwa.wtedy lykne te buty nawet bez rabatu 25% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeżdżę w tych PROBIKER - TRAVELLER i nie są takie złe, są wygodne i cena też odpowiednia, fakt może nie są nie wiadomo jakim szczytem wyglądu i extra bezpieczeństwa ale na pewno chronią nogę, a to najważniejsze, ogólnie jestem zadowolony.

ps. na początku też jeździłem w adidasach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...