Skocz do zawartości

Stroj na sciga


Rekomendowane odpowiedzi

Karol jak mi znajdziesz "kangura" za 3500 to biorę od ręki :buttrock:

przeca Tadzio "Posen Diesel" ma kangury AN z tytanowymi wstawkami w zblizonym przedziale cenowym (cos ponizej 4 jesli dobrze pamietam, chyba ze to bylo 4.5.. dowiedz sie w kazdym razie), calkiem wypas, az zal ze nie bylo jak szukalem swojego

 

ps. poprosze znizki za reklame :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś konkretnie odpowiedzieć na moje pytanie?? Ponawiam prośbę, o wypowiedzi osób w temacie, że mam kupić kombinezon za 1,2k i kask za 500 to już sam wykombinowałem.

 

PS. Lubie porządek, paznokcie piłuje jak baba zamiast obgryzać, półbuty mam wypastowane, a adidasy zawsze mam upieprzone, rozchodzone z porozrywanymi sznurówkami. Fleja ze mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlączam się pod temat. Co byście polecili powiedzmy na ścigacza (FZ6) w cenie do 2tys.

 

Warunki:

- Kombi 2-częściowe, skórzane z kompletem ochraniaczy(używka)

- Kask dobrej jakości i marki (może być używka)

- Rękawice (Nówki - chyba logiczne)

- Buty (hmm... powiedzmy, że mogą być używki, ale niechętnie)

 

Na marginesie. Czy garb przy kurtce ma jakąkolwiek funkcję przócz aerodynamiki?

 

Proszę o wypowiedź osoby, które mają o tym pojęcie.

Polecam FLM i sklep POLO możesz to wszystko kupic nowe za 2 tys pod wartunkiem ze pomyslisz i moze jeszcze załapiesz jakąś promocje po drodzea takich jest troche Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale kupowanie stroju za te 3000 zł kłóci się z sensem kupowania moto do 8000 zł :biggrin:

Strój będzie warty prawie 50% wartości motocykla :biggrin:

 

kiedys kumpel sprzedawał wypasionego dainesa ( nowką ok 4k) kupił go goścu i latał na etz251 :buttrock:

liczy sie bezpieczeństwo i ochrona , poprzewiewa Cie w jeansach bedziesz zdychał za pare lat :buttrock:

kombika qpuje sie na 4-6 lat a motocykl zmieniasz co sezon :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :banghead:

Na razie nie zarabiam samemu, wiec musze ostroznie wydawac kasę ... :(

Nie twierdze, ze bede smigac w "jeansach", ale na 100% nie uda mi sie namowic rodziców na kombi za 4000 zł, na cały strój chce wydac max 1000 zł - kask już mam :D

 

Pozdrawiam szramer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kurtka i spodnie w 2 częściowym kombi są spinane zamkiem.....

 

Tak poza tym w temacie kombi do 1000zł to w Padanie jest teraz ciekawa wyprzedaż i za nowe kombi wołają 999zł :icon_mrgreen:

 

http://www.padana.pl/new/katalog/index.php

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :icon_mrgreen:

Na razie nie zarabiam samemu, wiec musze ostroznie wydawac kasę ... :biggrin:

Nie twierdze, ze bede smigac w "jeansach", ale na 100% nie uda mi sie namowic rodziców na kombi za 4000 zł, na cały strój chce wydac max 1000 zł - kask już mam :)

 

Pozdrawiam szramer ;)

jak dobrze poszukasz to znajdziesz taniej.. ja w kwietniu kupilem kombi arlen nessa za 1500 nowke( normalnie ok 2700). takie samo jak ma kolega Sligier w avatarze. tak naprawde to za dwa kola mozna kupic juz calkiem wypasiony kombinezon - sprawdz goscia ''andykomorka'' z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym w temacie kombi do 1000zł to w Padanie jest teraz ciekawa wyprzedaż i za nowe kombi wołają 999zł

 

http://www.padana.pl/new/katalog/index.php

 

Czy ten kombi jest ok czy nie? (w sensie jakie ma plusy i minusy) :) Jestem na kupnie a cena atrakcyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko:

- czy kombinezony 2 częściowe przypina się do siebie tzn. spodnie do kurtki?

oczywiscie, bez tego to by troche bez sensu bylo - poza tym kurtki w 2pc kombi sa bardzo krotkie, ogolnie ciezko latac nawet jeansy + taka kurtka (pomijajac, ze bez pelnego ubrania to "od swieta" mi sie jedynie zdarza latac)

jak ktos zamierza jezdzic w samej kurcte to lepiej niech poszuka dluzszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...