Skocz do zawartości

Apel do malolatow !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ! W zwiazku z postem o smierci jednego z nas ,ktorego znalem osobiscie,oraz dlatego,ze nasz kolega i jednoczesnie moj syn:simsonfun o malo niebyl w tym aucie chcialem prosic Was endurowcy i inne "brudasy" pomyslcie czasem o waszych rodzicach i przyjaciolach robiac rozne numery.Ja w waszym wieku robilem takie rzeczy,ze teraz wlos staje jak sobie przypomne .Teraz majac juz troche wiecej wiosen widze jak wazne jest by swirujac nie wylanczac myslenia.Robcie to dla siebie i Waszych rodzin. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie wielu sadzi ze sa niezniszczalni, oby nie bylo za pozno gdy sie przekonaja ze tak nie jest....

 

jezdze motocyklem jak i samochodem, powiedziec moge ze przeraza mnie jazdy wielu kolegow, po prostu nie wiem po co narazac swoje zyciem a przede wszystkim innych.

chcesz szalec to rob to w miejscu w ktorym krzywde mozesz wyrzadzic tylko sobie.

ja odkrecam tylko w terenie, bo wiem ze narazam tylko swoje zdrowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, można szaleć ale zawsze z głową.

Myśle że każdy kto chociaż troszkę myśli, wie że w stosunku do wszystkiego trzeba mieć jakiś umiar.

 

pysiak... chociaż w takim temacie postaraj sie pisać poprawnie... naprawdę wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój egzaminator na pożegnanie powiedział: "nie daj się zabić". Weźcie kierowcy i motocykliści to pod uwagę. Mołojecka fantazja to jedno, a rehabilitacja, powrót do zdrowia - to drugie. Lub też niebieski szlak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem moze ja jestem jakis inny ale ja nie jezdze szybko samochodem, bo po pierwsze mam krotko prawko a po drugie boje sie. Nie wiem czemu ale qrwa boje sie ze jesli cos sie stanie to nie bede potrafil zapanowac nad sytuacja i w wypadku poslizgu zatrzymam sie tylko i wylacznie na drzewie. Dziwne myslenie ale przynajmniej nieszkodliwe dla zdrowia.

 

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robcie to dla siebie i Waszych rodzin

... i ludzi, którym możecie zrobić krzywde

jakies pół roku temu naszły mnie przemyślenia, co ja wyprawiałem na ulicach ... szczerze to się dziwie że tu jeszcze pisze

młody człowiek wsiada na moto/do auta i zaczyna czuc się jak młody Bóg

tylko nie ma się co oszukiwać, totalny brak umiejetności i brawura robią swoje !!

uczcie się na błędach innych

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widząc śmierć kolegów motocyklistów w tak młodym wieku zastanawiam się nad sensem kupowania kolejnego motoru.Najgorsze jest to że, giną nie na motocyklach lub nie z własnej winy.Wiem, ze jak kupię motor to nie ma innej opcji żebym nie odkręcał na maxa manety i to być może problem ale śmierć czeka wszędzie to jak nie wypierdole motorem to mnie samochód pierdolnie więc trzeba na siebie uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widząc śmierć kolegów motocyklistów w tak młodym wieku zastanawiam się nad sensem kupowania kolejnego motoru.Najgorsze jest to że, giną nie na motocyklach lub nie z własnej winy.Wiem, ze jak kupię motor to nie ma innej opcji żebym nie odkręcał na maxa manety i to być może problem ale śmierć czeka wszędzie to jak nie wypierdole motorem to mnie samochód pierdolnie więc trzeba na siebie uważać.

 

 

Rozwaliłeś mnie tym postem :banghead: Zobacz o czym jest temat, kto go założył i w jakim celu i zobacz jeszcze raz na swojego posta... :banghead:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie trzeba znalesc zloty srodek, wiedziec gdzie znajduje sie granica w przeciwnym wypadku moze byc niebezpiecznie. Wiadomo ze taki sport jak enduro bez ryzyka i adrenaliny nieistnieje ale musimy znac swoje mozliwosci... niestety jak pokazuje zycie w wielul przypadkach nie mamy zadnego wplywu na rzeczy ktore dotycza naszego zdrowia... badz zycia...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...