Skocz do zawartości

Plany na sezon 2007


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku byłem po raz pierwszy w Bieszczadach motocyklem. Urzekł mnie klimat tego miejsca, super widoki i swietne drogi do jeżdzenia.

Początko planowalem powtorzyć ten wypad nba wiosnę ale stwierdziłe że już rtaz tam byłem więc moze cos innego. Wpadłem z kumplami na świetny pomysł aby objechać całe pogorze Polski. Chcemy wyruszyc wzdłuż wschodniej granicy do Przemysla, Ustrzyk ( po benzynkę :) ) nastepnie wzdłuż granicy południowej przez Pieniny, do Zakopca i przez Kraków do Lublina ( ewentualnie przez Beskidy jeszcze).

Wstępna trasa to około 1400 km a;e sie pewnie wydłuży. Wycieczka pewnie potrwa 5-6 dni, bo uwzgledniamy spacery po górach i po bieszczadzkich knajpach :)

Jako że nie jesteśmy wybredni co do noclegów to pewnie kosz sie zamknie w 600-650 zł.

Dzisiaj dostałem już sakwy, namiot tez juz jest tylko wiosny jakoś nie widać :icon_mrgreen:

Termin to najprawdopodobniej wekend majowy( ma trwać 9 dni )

 

 

 

Dobar to teraz Wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie w tym temacie to sie dowiesz gdzie smigamy :icon_mrgreen:

Po co w kólko sie powtarzac skoro jak ktos gdzies jedzie to wlasnie wpisuje gdzie i zaprasza chetnych

ja w kwietniu/maju do Szkocji :)

czerwiec do Polski :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: majówka na Białorusi, Grodno - Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona :biggrin: :biggrin:

:D czerwiec, pierwszy tydzień, Ukraina - Kresy I i II RP :biggrin: :biggrin:

:biggrin: sierpień, znów Białoruś, nieco w głąb kraju.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: majówka na Białorusi, Grodno - Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona :smile: :biggrin:

:icon_exclaim: czerwiec, pierwszy tydzień, Ukraina - Kresy I i II RP :cool: :smile:

:icon_mrgreen: sierpień, znów Białoruś, nieco w głąb kraju.

 

 

Kamandir totalnie po wschodniemu wsiąkł :)

 

Ja mam główne zadanie na najbliższy czas - kupić moto.

 

A potem: w czerwcu 2007, razem z Kamandirem :icon_razz: Ukraina. W międzyczasie - wrzesień 2007 chyba Turcja, ale moto wypożycze na miejscu na krótszy wypad (3-5 dni). Potem - lato 2008 - Szwecja i może dalej.

 

A w dalszej perspektywie, po zmianie moto na ciężkie enduro-

1. Kraje nadbałtyckie i Sankt Petersburg

2. Kazachstan, Uzbekistan i Turkmenistan.

3. I jeszcze - okrążyć Morze Środziemne (moje marzenie życia).

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka - nie wiem :icon_mrgreen:

 

Czerwiec (pierwszy tydzień) - Ukraina z Tomkiem i resztą. :smile:

 

Czerwiec - może Londyn z żoną, na ślub koleżanki :icon_twisted:

 

Lipiec - może Włochy z żoną. :icon_exclaim:

 

Sierpień - może znów Hiszpania ale tym razem przez Włochy lub Szwajcarie :smile: lub Bałkany :biggrin: lub dookoła Polski:)

 

Plany planami a wiadomo że wszystko wywróci sie do góry nogami :icon_razz:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że w wiekszości wybieracie sie w dalsze trasy. Ja chyba w tym roku zadowolę sie śmiganiem po Polsce, w maju tak jak pisałem całe pogórze w lecie Mazyury i pomorze. Moje Honda z racji swpich małych gabasrytów i niewielkiej mocy nei nadaję sie na dalsze wojaże, ale planuje w najbliższym czasie kupic jakiegoś turystyka, ewentualnie turystyczne enduro. A gdy to już uczynie to spełnie moje marzenie i pojadę na Krym, a potem pewnie bedzie nowe marzenie i nowy cel itd.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamieściłem temat w tym dziale, zmierzam objechać Polskę dookoła. To będzie mój pierwszy daleki objazd i pewnie na przyszły sezon wystarczy. Trzeba przetrzeć się do dalszych jazd. Może za 2 lata gdzieś w Europę pojadę, a za 3 marzy mi się Azja. Czas pokaże. Póki co trzeba się nauczyć jeździć, więc Polska będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* maj :icon_biggrin: Czarnogora

* czerwiec :banghead: Ukraina

* cerwiec/lipiec :crossy: Alpy

* wakacje :icon_arrow: ...tu kilka mozliwosci... moze polnoc (z naciskiem na Norwegie); moze Turcja; moze Krym; ...moze znowu Rumunia; ...a moze dopiero na jesieni katynski

 

...a poza tym plany w-endowe... tu m.in. 'w 80h dookola Polski', 'wielka petla bieszczadzka', 'kaszuby/pomorze', ...etc

 

...jestem ciekaw ile z tych palnow, po konfrontacji z rzeczywistoscia, uda mi sie zrealizowac... ale coz planowanie tripow dobra rzecz... przynajmniej troche minimalizuje skutki zimy w zyciu psychicznym motórzysty :D

 

pzdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puki co nie mam wiekrzych planow poza wypadem w alpy na ok tydz, potraktuje to jako szkole jazdy bo w tym roku tylko zrobilem sobie "smaka"

a poza tym to jakies spontany-takie sa najlepsze

 

ps. Ale najpierw musze sprzeta nowego kupic :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad iżami<najmłodszy motor rocznik 1962> z Kalisza, poprzez MRu międzyrzecz a poźniej Świdwin, Rogow, Kołobrzeg, Ustronie Morskie i Piła i powrót do punku startu. Przygotowania pełną parą. Trasa coś koło 1000km, może to dla niektórych mało no ale cóż.

 

P.S Pozatym pare wypadów nad jeziora;]

P.S nasz wypad przy waszym taki jest malutki;d hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jakoś wczoraj rozmawiałem z WIEWIÓRKĄ z 4um, że moze skoczymy w wakacje do Monachium.

Jeszcze swoim rumakiem nigdzie dalej niż w Warszawie nie byłem, w tym roku urlop źle zaplanowałem i też nigdzie nie byłem więc czas gdzieś bryknąć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...