Skocz do zawartości

Przywitajmy nowego moderatora :)


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no gratulacje...

odpowiednia osoba na tym stanowisku :flesje:

mam nadzieję Hubercie że ta odpowiedzialna i pełna wyrzeczeń funkcja :icon_razz: , :biggrin: nie podłączy Cie do kompa na stałe, i wiosną zaczniemy nasze MGH-owskie latanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję Hubercie że ta odpowiedzialna i pełna wyrzeczeń funkcja :buttrock: , :) nie podłączy Cie do kompa na stałe, i wiosną zaczniemy nasze MGH-owskie latanie

 

Przyspawanie mnie do kompa na stałe? Marne szanse :biggrin:

Nad przyszłym rokiem prace już trwają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nowego Moderatora :banghead:

Życzę bogactwa opisów z wypraw w tym dziale forum, oraz cierpliwości do całej bandy podrózników motocyklowych :cool:

Tomek Kulik - specjalizacja Białoruś i Ukraina :eek: :eek:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Choć trochę czasu już upłynęło od tego ważnego wydarzenia, ale w celu jego godnego uczczenia postanowiłem osobiście pogratulować (podlizać się :bigrazz: :icon_mrgreen: ) Hetmanowi, któremu stołek ten należał się i tak, jak psu zupa :biggrin: ;)

Jak wszystkie znaczące wydarzenia w MGH, tak i to znalazło wyśmienitą oprawę w jedynie słusznym miejscu, znanym wtajemniczonym, jako "Knajpa u Akera" (zadziwiająca mobilność tego lokalu tym razem nie miała miejsca :cool: ). Kameralne grono, w którym jaśniała gwiazda jedynej białogłowy :notworthy: , rozkoszowało się zacnym napitkiem do późno-wczesnych godzin, tym samym wypełniając jedną głównych misji Towarzystwa :crossy:

 

Z podziękowaniem i pozdrowieniami

powracający z chwilowego niebytu

M. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trochę czasu już upłynęło od tego ważnego wydarzenia, ale w celu jego godnego uczczenia postanowiłem osobiście pogratulować (podlizać się :bigrazz: :icon_mrgreen: ) Hetmanowi, któremu stołek ten należał się i tak, jak psu zupa :biggrin: ;)

Jak wszystkie znaczące wydarzenia w MGH, tak i to znalazło wyśmienitą oprawę w jedynie słusznym miejscu, znanym wtajemniczonym, jako "Knajpa u Akera" (zadziwiająca mobilność tego lokalu tym razem nie miała miejsca :cool: ). Kameralne grono, w którym jaśniała gwiazda jedynej białogłowy :notworthy: , rozkoszowało się zacnym napitkiem do późno-wczesnych godzin, tym samym wypełniając jedną głównych misji Towarzystwa :crossy:

 

Z podziękowaniem i pozdrowieniami

powracający z chwilowego niebytu

M. :flesje:

 

 

Karwa jego. jaka knajpa, jakiego Akera. Nic nie wiem, nigdzie mnie nie było.

Już zapominacie o drużynie północ ???

A feee, trzeba was zdeprecjonować, jak jakiś stary telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa jego. jaka knajpa, jakiego Akera. Nic nie wiem, nigdzie mnie nie było.

Już zapominacie o drużynie północ ???

A feee, trzeba was zdeprecjonować, jak jakiś stary telefon

 

Zanim zabierzesz się za deprecjację sam przestań się alienować ;) :) A może nie doszedł sms z nowym nrem telefonu? :icon_mrgreen: :P

Spotkanie miało charakter wybitnie spontaniczny (obowiązywał tryb 24-godzinny z zastrzeżeniem unieważnienia bez podania przyczyn), za to pojawią się, być może, hmm..., pewne nowe możliwości.. :)

Jeśli nadal szukasz wewnętrznego fuj, może trzeba porozmawiać?.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro_N ... hmmm wiśniówka spowodowała chwilowy zanik świadomości ? Były dwie białogłowy, choc jedna przez krótszą chwilę :banghead: Nowy Moderator został zaakceptowany :wink:

 

Istotnie Prot - chwilowy zanik świadomości - to była śliwowica :icon_biggrin:

A druga białogłowa zakręciła się tak szybko, że zanim część z nas zdołała się zorientować, to juz jej nie było :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...