Skocz do zawartości

Podjalem decyzje o rozlozeniu mojego Intrudera na srubki..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rama etc. odebrane. Pomalowane wpierw podkladem, potem kolorem koncowym.

Niestety nie udalo mi sie uzyskac na fotkach koloru _rzeczywistego_ (ni chuchu nie umiem tego zasranego cyfraka zmusic do kolaboracji :icon_mrgreen:), na fotce ramy jest to kolor nieco ciemniejszy niz ten na glowce. Na wzorniku byl jeszcze ciemnieszy, tak wiec zadowolony z efektu koncowego jestem na 90%, tym bardziej ze pudlo na aku mialo byc pomalowane na czarno ale matowo, a jest nieco blyszczaco :D (ale tego elementu tak mocno nie widac, wiec niech tam..). Jutro ide do lakiernika z reszta bambetli.

Fotki:

1. Rama

2. Wahacz (oczojebny kolorek, no nie? ;))

3. Opakowanie akumulatora

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pitole !!!!!!!!!!!!!

Ale zes kolorek wybrał :clap:

Ten na fotkach jest przeklamany, jak juz pisalem - gdyby taki byl w realu, to nie odebralbym tylko kazal robic jeszcze raz :icon_mrgreen:

To jest taki ciemny niebieski.

 

Ale za to bedziesz widoczny :lalag:

Dzieki wielkie, wole byc mniej widoczny niz walic kolorem po oczach :D

BTW: Kolor na glowce ramy jest najbardziej zblizony do tego, co jest w realu..

 

A bak i blotniki na jaki kolor ???

Zblizony do tego, jaki byl.

Bede chcial uzyskac kolor z palety MB o kodzie 929, w realu wyglada on tak (+/-):

500SEC w lesie, v1, 500SEC w lesie, v2 (to jeszcze przed renowacja), a tak wyglada po calkowitej blacharce nadwozia i malowaniu calosci - voila! (tez nie do konca naturalny kolor; chromy i listwy nie sa zalozone, a felgi zostaly zalozone sekunde przed zrobieniem fotki, stad tak to wyglada/odstaje..)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie chyba Ci aparat nawalił :crossy:

Bo ten Misiek to calkiem fajny kolorek ma :clap:

A ja na ten przyklad, Panie Kolego, jezdem zdania ze lepiej jest byc widocznym na ulicy.

Mialem zółte, czerwone, pomaranczowe samochody ( Garbuski :crossy: )

Jasne motorki i teraz tez mam pomaranczowego Draga :clap:

Poza tym, nie lubie jezdzic w kamizelce odblaskowej i dlatego wole jak mnie wczesniej widza ............ i czasami slysza :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie chyba Ci aparat nawalił :clap:

Bo ten Misiek to calkiem fajny kolorek ma :)

Cyknalem kilka fotek jednego z elementow Intrudera.. i teraz kolor jest juz prawie taki, jaki widzi ludzkie oko (moze minimalnie jasniej w realu to wyglada):

Foto1, Foto2, i na tle dzisiejszych zakupow - Foto3.

A calosc zawartosci paczki wyglada tak: Foto4

 

A ja na ten przyklad, Panie Kolego, jezdem zdania ze lepiej jest byc widocznym na ulicy.

Mialem zółte, czerwone, pomaranczowe samochody ( Garbuski :crossy: )

Jasne motorki i teraz tez mam pomaranczowego Draga :clap:

Poza tym, nie lubie jezdzic w kamizelce odblaskowej i dlatego wole jak mnie wczesniej widza ............ i czasami slysza :biggrin:

Motor ma odblaskowe elementy, na spodniach (goretex i cordura) tez takie mam, i pewnie na kasku napis tez bedzie odblaskowy - wystarczy tego walenia po oczach :crossy:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...