Skocz do zawartości

Podjalem decyzje o rozlozeniu mojego Intrudera na srubki..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D lojejku!! ale kolorek!!

super gites!! :icon_mrgreen:

Tak nawiasem mowiac, to ten w/w element w oryginale powinien byc czarny :)

.. ale poniewaz byl przez nieznanego Picassa pociagniety na niebiesko, a ja nie potrafilem na szybko go zindentyfikowac, to wyszedl jak widac. Zamontuje go i ocenie, czy moze pozostac w kolorze - jesli okaze sie, ze niezbyt, to ponownie pojdzie do piasku i malowania :banghead:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pakujesz w nigo niezla kase .................

No i kolor juz jakis inny :D

Ale mnie to samo czeka w marcu: nowy oleum do silnika, do lag tez trza zmienic, swieczki, filtry, plyn hamulcowy, klocki.

Musze jeszcze ta cholerna nozna dzwignie poprawic, bo strasznie sie rusza :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no... nie! Zostaw taki!

Bedziesz bardzo sie wyrozniac wsrod braci motocyklowej wlasnei dzieki niemu!

Nie lubie sie wyrozniac. A juz na pewno nie dzieki 'pomocy' czegokolwiek i kogokolwiek :bigrazz:

BTW: I tak jestem wystarczajaco charakterystyczny :eek:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie sie wyrozniac. A juz na pewno nie dzieki 'pomocy' czegokolwiek i kogokolwiek :clap:

BTW: I tak jestem wystarczajaco charakterystyczny :crossy:

 

Hehe no i dobrze ale z drugiej strony mialbys bardzo charakterystyczny motorek

a to tez bardzo wazne. I jak ktos zauwazyl juz na tym forum dobrze jest taki motorek

w innych kolorkach widoczny noca!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mowiac, to ten w/w element w oryginale powinien byc czarny :)

.. ale poniewaz byl przez nieznanego Picassa pociagniety na niebiesko, a ja nie potrafilem na szybko go zindentyfikowac, to wyszedl jak widac. Zamontuje go i ocenie, czy moze pozostac w kolorze - jesli okaze sie, ze niezbyt, to ponownie pojdzie do piasku i malowania :)

 

Hej Jarek!!!!! Odjazdowy kolor - jedyny w swoim rodzaju, będzie to jedyny i unikatowy Intruz. Z niecierpliwościa czekam na kolejne zdjęcia. Nie potrafie sobie wyobrazić jak juz go złożysz jak będzie wyglądał. Podziwiam Cie za Twa cierpliwość i upór w dążeniu do celu - masę kasy wydasz na niego.

PS. Jak dokończysz dzieła udostepnisz nam kosztorys ? Jestem bardzo ciekaw - za to pójdę (pojadę) do piekła. Pozdrawiam. puchal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak dokończysz dzieła udostepnisz nam kosztorys ? Jestem bardzo ciekaw - za to pójdę (pojadę) do piekła.

Spoko. Jak na razie to piaskowanie kosztowalo mnie 60 zl, malowanie ramy etc. 80 zl, uzywana ale w stanie fabrycznym wiazka elektryczna 180 zl, nowy aku Boscha 120 zl (stary IMO byl juz za stary, wiec odszedl do krainy wiecznych lowow). Do tego materialy eksploatacyjne (500 zl) - ale ich nie licze, bo i tak musialbym ich uzyc.

Malowanie 'blacharki' ma mnie kosztowac cos kolo 500 zl, polerka przedniego zawieszenia plus kola cos pomiedzy 100 a 200 zl.

Nie jest zle - tym bardziej, ze mam chetnego kolege, ktory da mi ile bedzie trzeba kasy jak zdecyduje sie sprzedac :flesje:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jak na razie to piaskowanie kosztowalo mnie 60 zl, malowanie ramy etc. 80 zl, uzywana ale w stanie fabrycznym wiazka elektryczna 180 zl, nowy aku Boscha 120 zl (stary IMO byl juz za stary, wiec odszedl do krainy wiecznych lowow). Do tego materialy eksploatacyjne (500 zl) - ale ich nie licze, bo i tak musialbym ich uzyc.

Malowanie 'blacharki' ma mnie kosztowac cos kolo 500 zl, polerka przedniego zawieszenia plus kola cos pomiedzy 100 a 200 zl.

Nie jest zle - tym bardziej, ze mam chetnego kolege, ktory da mi ile bedzie trzeba kasy jak zdecyduje sie sprzedac :flesje:

a ile kosztowało rozłożenie go na czynniki pierwsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie predko, bo Jaro bardzo go dopiesci :P

Do wiosny ma w koncu czas .............

Jutro jestem umowiony z lakiernikiem. Ale podobniez lakiernicy maja teraz sporo roboty*, wiec termin realizacji moze byc dluzszy niz sie spodziewalem :biggrin:

Do konca tygodnia rusza skladanie tego, co zlozyc mozna - czyli np. reaktor znajdzie sie z powrotem w ramie, zalozy sie wiazke, bedzie zrobiony przeglad srubek, i ew. zakupy brakujacych.. byc moze niektore ze srubek oddam do chromowania, reszta bedzie z kwasiaka.

Mam nadzieje, ze do konca roku zakoncze zabawe :biggrin:

 

* coby sie zgadzalo, bo probowalem namowic na kolaboracje mojego kolege lakiernika, ktory robil mi SECa.. i ma roboty na 2-3 tygodnie :biggrin:

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...