Skocz do zawartości

Podjalem decyzje o rozlozeniu mojego Intrudera na srubki..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest zle - tym bardziej, ze mam chetnego kolege, ktory da mi ile bedzie trzeba kasy jak zdecyduje sie sprzedac :notworthy:

 

SPRZEDAĆ!!!!!!!!!!!!!! Tak wypieszczony i wypielęgnowany egzemplarz!!!!!!!!!!!!! :notworthy: Przeciez to jak rozstanie z kobietą (chyba ze sie ja nie kochało i że to.................zła kobieta była) Ja nie odważyłbym sie nigdy na taki krok, jeżeli włożyłbym w to tyle pracy i serca. Rozstanie z Intruzem - niech to tylko nie będzie tytuł Twojego posta w przyszłości. Licze na Ciebie !!!! :notworthy: Pozdrawiam. Puchal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAĆ!!!!!!!!!!!!!! Tak wypieszczony i wypielęgnowany egzemplarz!!!!!!!!!!!!! :notworthy:

(..)

Rozstanie z Intruzem - niech to tylko nie będzie tytuł Twojego posta w przyszłości. Licze na Ciebie !!!!

Spokojnie - jesli nawet sprzedam, to zaraz potem kupie VS1400 :notworthy: (nawet mam jednego takiego na oku :notworthy:)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - jesli nawet sprzedam, to zaraz potem kupie VS1400 :biggrin: (nawet mam jednego takiego na oku :icon_mrgreen:)

to nie lepiej kupić od razu H-D za 80tys.(bo słyszałem teraz modne jest mieć motocykl) przecież na tym VS-ie nie zrobiłeś nawet 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG tylko jak będziesz kupował VS 1400 to weź kogoś kto sie zna na motocyklach bo znowu wpadniesz na mine ;) i kupisz jakieś żebro i spłodzisz kolejną nowele.

Gdybys mieszkal nieco blizej mnie, to Ciebie bym poprosil :notworthy:

BTW: Wezme kogos - samemu sie nie wszystko zobaczy, a i emocje czesto biora gore. O ile sprzedam to co mam teraz - bo troche szkoda roboty, osiagi malego wcale nie sa takie zle, a cena duzego jednak DUZO wyzsza.. zas jezdzic spokojnie mozna i na malym Intruderze.

IMO nie byla to taka znow mina (tylko to kurewskie malowanie po calosci - gdyby nie to, nie musialbym wybebeszac grata).. a dzieki temu sporo sie dowiedzialem o motocyklach :bigrazz: I jak widac z postow, nie tylko ja - mysle, ze ta w/w nowela ma jakies tam walory edukacyjne.

 

to nie lepiej kupić od razu H-D za 80tys.(bo słyszałem teraz modne jest mieć motocykl) przecież na tym VS-ie nie zrobiłeś nawet 200km.

Nieeee.. za mlody jestem na H-D :notworthy:

A tak powaznie, to motocykl ma mi sluzyc _okazjonalnie_ a jako taki nie jest warty 80k zl :crossy:

I jeszcze powazniej: mam zamiar nieco malym VSem pojezdzic.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG tylko jak będziesz kupował VS 1400 to weź kogoś kto sie zna na motocyklach bo znowu wpadniesz na mine :biggrin: i kupisz jakieś żebro i spłodzisz kolejną nowele.

 

Ale za to jak odstawi kolejny motorek! A my znowu bedziemy podziwiac i wzdychac :bigrazz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...