Skocz do zawartości

PO DELIKATNEJ PRZEWROTCE


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co wy chcecie od koleisa. handluje i tyle.

[...]

Kazdy kupujący chce miec igiełke, ale zapłacić chciałby jak za rozbitki.

 

Chyba w ogóle nie skumałeś, o co chodzi :)

Handluje? OK.

Nie uciekł do Anglii? OK.

Sprzedaje uszkodzone? OK.

Kłamie na temat stanu motocykla? ku**ewsko daleko od OK. Niech spie**ala.

 

Jeśli motocykl przywalił przodem, to koleś mówi: "motocykl przywalił przodem, to i to jest do zrobienia, ale dlatego też cena jest niska". I to jest OK. Natomiast jeśli mówi: "mucha na niego nasrała", to nie jest OK.

 

Jeśli silnik cieknie, to koleś mówi: "silnik cieknie". I to jest OK. Ale jak mówi, że "lać i jeździć" to sk***iel kłamie, a to nie jest OK.

 

Gdybyś wiedział wcześniej o tych usterkach, nie straciłbyś kasy i całego dnia na oglądanie gówna.. To się nazywa UCZCIWOŚĆ KUPIECKA.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem kiedys ogladac motor z kumplem, przez telefon koles mowil stan idealny (a mowilem mu ze jade z gosciem co sie zna i ze i tak wylapiemy wszystkie problemy i zeby od razu nam powiedzial prawde)... dojezdzamy na miejsce i okazuje sie ze totalna padaka ... bita, po wiekszym wypadku, brakowalo kilku elementow (pokryw itd.), wydech do wywalenia, ukrecona sruba wydechu (na laczeniu z silnikiem), silnik skladany na silikonie (ale trza przyznac chodzil miodzio - jedyna rzecz ktora dzialala poprawnie he he ). Masakra, tak patrze na te ogloszenia i wszystkie stan idealny haha , plakac sie chce i troche to zniecheca czlowieka... przynajmniej sie dowiedzialem jak rynek motocyklow wyglada w Polsce, przykry widok.

 

ps/ zapomnialem dodac ze ten motor w idealnym stanie mial spawana glowke ramy :icon_mrgreen:, nawet nie chcialo mi sie na to wsiadac, a sprzedajacy dalej klamal w zywe oczy :/ co za buce. stracilem caly dzien i kase na paliwo + uszkodzilem felge jadac do pajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Dawno temu,jak kupowałem moją drugą jawę też obejrzałem kilka w "stanie bdb".

Zrezygnowany dzwonię do ostatniego gościa w zasięgu poszukiwań,

i mówię,że już padaczek się naoglądałem, więc niech mówi prawdę bo jestem już zmęczony i wk....ny.

Koleś mówi mi wszystko co chcę wiedzieć.Dojeżdzam na miejsce i widzę to co powiedział.

Dziś jesteśmy bardzo dobrymi kumplami. :icon_mrgreen:

 

Jednak kiedy ją sprzedawałem,podałem niską cenę(chcąc się szybko pozbyć -900zł)

Nie zależało mi na odzyskaniu kasy a włożyłem w nią bez kitu ponad 1500zł w ostatnie 3 miechy( nowe opony, zapłon elektr, linki, sprzęgło, lakier).Wszystko było na glanc, nie zakładałem sprzedaży.

Mogłem za nią podłożyć jaja.

I wiecie co?

Nie było chętnych!!!!

Wszyscy chyba myśleli że to mina.

A pierwszy kupiec z miejsca ją zabrał.

Więc nie zawsze niska cena mówi o stanie moto.

 

Przy kupnie obecnego moto też miałem szczęście do uczciwego człowieka.

Czego i wam wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uczciwy sprzedajacy to jak zloto;) mi z 3 kupionych do tej pory jednosladow trafilem na 2 przeuczciwych a pierwszy to byl romet, dziadek wsadzil w remont 600zl i nie chcial mi sprzedac bo powiedzial ze zlom i jak cos to na wlasna odpowiedzialnosc albo on wywiezie na zlom a sprzedal bo stracil cierpliwosc do rometa;) wsadzajac 600zl w remont a na koniec zle zalozyl starter po czym silnik sie zblokowal i nie chcial ani do przodu ani do tylu naprawilem w domu w 15 minut i naruchalem nim naprawde sporo:) drugi moto juz mz no to spzredajacy zapomnial powiedziec ze 4 bieg niezawsze wchodzi... akurat gdy kupowalem bylo ok-nawet nie wiem czy wpinalem 4 bieg bo to byla zaduza moc po romecie ale juz w domu sie dowiedzialem ze na 10 prob okolo 6 konczy sie luzem zamiast biegu- nie mialem o to pretensji wychodze z zalozenia ze widzialy gały co braly nikt mnie nienamawial zebym kupil ta etz, za to pozniej zrobilem ponad 6tys km bez awari:)wiec zlosc przeszla, no i ostatni moto ktorego teraz jestem posiadaczem sprzedajacemu nie mam nic do zarzocenia no pozatym ze linke sprzegla trzebabylo zmienic ktora kosztowala az 18zl-chyba nie wiedzial albo zapomnial powiedziec(ta linka to zart kupujac uzywke nie wolno sie nastawiac ze to bedzie nowka z salonu i zawsze cos trzeba zrobic o czym nie poinformowal albo nawet sam nie wiedzial spzredajacy) :icon_mrgreen: :) :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...