Skocz do zawartości

PO DELIKATNEJ PRZEWROTCE


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PO DELIKATNEJ PRZEWROTCE cytat z ogłoszenia :icon_razz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M324727

 

jak na moje oko trzeba by przenieść do działu pojazdów dwuśladowych

 

bez komentarza

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ciekawe co w takim razie znaczy "po mocnej przewrotce" ?! :/

Paranoja ...

Nie no koła ma, silnik tez....taka gleba parkingowa :icon_razz: tylko cos te przednie amortyzatory się cofneły.

P.S. Dlaczego temat jest w skradzionych/podejrzanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem uo tego kmiota w skierniewicach po R1.. Zrobiłem ponad 400km na marne bo sie okazało ze zdjęcia nie ujawniały uwszystkich uszkodzeń a przez tel zostałem zapewniony ze nic wiecej nie jest uszkodzone.. Na miejscu doznałem szoku.. Motor cały skasowany.. krzywy.. nie było części nieuszkodzonej.. silnik ciekł z kazdej strony, nie chciał zapalić a jak juz to zrobił i stukał i gasł.. plastiki przed wypadkiem byly malowane.. przebieg 70tys... a na ogloszeniu 30... I te jego teksty.. cwaniak i burak!!!.. Ja do niego ze przez telefon zostalem zapewniony o lepszym stanie technicznym i w związku z tym musiałby zejść z ceną .. a on do mnie: "jak ja bym tak wybrzydzał włochowi to by mnie wyrzucił".. Wnerwiłem sie i zrwóciłem mu drobną uwage, że nie jesteśmy we włoszech a ja nie kupuje po cenie złomu...i tak sie skonczyła nasza rozmowa.. Przez tego idiote straciłem cały dzień.. i troche kasy

 

 

PS Gość specjalnie zostawia takie uszkodzenia zeby nie można było sie przejechać.. Np sprzedaje akumulatory a w r1 był totalnie rozładowany a jak chciałem kupić nowy zeby sprawdzić moto to kręcił ze nie ma takiego.. Pozniej kazałem ojcu zadzwonic do niego z pytaniem o akumulator i sie okazalo ze ma.. Czasem dziwnym trafem peknieta jest linka sprzegla albo rozwalona opona..A warto dodać ze ma serwis.. to dlaczego tego nie zrobi?? Dziwne

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motor-service.otomoto.pl/index.php?...show&id=M296681

 

następne gówn.... tym razem po przewrotce :flesje:

 

Ten gościu jawnie kpiny sobie urządza! Albo terminy mu się mylą.

 

w ogóle można taki złom sprzedawać??!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motor-service.otomoto.pl/index.php?...show&id=M296681

 

następne gówn.... tym razem po przewrotce :flesje:

 

Ten gościu jawnie kpiny sobie urządza! Albo terminy mu się mylą.

 

w ogóle można taki złom sprzedawać??!! :D

Kurde widziałem tego złoma we wrocławiu na Oldtimerze... Zebym wiedział ze to jest tego pajaca to bym z nim porozmawiał... musiałem go nie poznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motor-service.otomoto.pl/index.php?...show&id=M296681

 

następne gówn.... tym razem po przewrotce :)

 

Ten gościu jawnie kpiny sobie urządza! Albo terminy mu się mylą.

 

w ogóle można taki złom sprzedawać??!! :icon_razz:

 

 

nie chce nic mowic ale polowa forumowiczow ktora kupila motocykle nie wie ze kiedys tam one tak wygladaly albo podobnie :clap: :clap: :clap: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos cos normlanie powiedzial :crossy: RYBSON zgadzam sie z Toba w 100% kurde jezeli nie chcecie kupowac to po h** kogos obgadywac?? Koles robi swoje to niech robi...zaloze sie ze jak by ktorys z forumowiczow pojechał do makaronii i znalazl takiego sprzeta po dzwonie za pare groszy to by go wciagnal i nie przezywal pozniej na forum jakiego zloma chce sprzedac tylko staral sie puscic za jak najwiecej zlotowek dla pierwszego lepszego łosia...Wiec jak mowi moja panna:" Chce wam sie tak pier**lic ?? " koniec cytatu.......to byłem ja Złoty :banghead:

 

PS.A co do tekstu kolesia ze makaron by go wygonil jak by zaczal wybrzydzac to racjia bo oni sie nie bawią tak jak polacy jak cos nie pasuje to wypie***** za brame i po klopocie...raz jak kupowałem viagre 535 to jak makaron uslyszal ze idzie na eksport do polski schował motocykl i powiedzial ze nie sprzedaje....Po prostu tam tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos cos normlanie powiedzial :icon_biggrin: RYBSON zgadzam sie z Toba w 100% kurde jezeli nie chcecie kupowac to po h** kogos obgadywac?? Koles robi swoje to niech robi...zaloze sie ze jak by ktorys z forumowiczow pojechał do makaronii i znalazl takiego sprzeta po dzwonie za pare groszy to by go wciagnal i nie przezywal pozniej na forum jakiego zloma chce sprzedac tylko staral sie puscic za jak najwiecej zlotowek dla pierwszego lepszego łosia...Wiec jak mowi moja panna:" Chce wam sie tak pier**lic ?? " koniec cytatu.......to byłem ja Złoty :icon_razz:

 

PS.A co do tekstu kolesia ze makaron by go wygonil jak by zaczal wybrzydzac to racjia bo oni sie nie bawią tak jak polacy jak cos nie pasuje to wypie***** za brame i po klopocie...raz jak kupowałem viagre 535 to jak makaron uslyszal ze idzie na eksport do polski schował motocykl i powiedzial ze nie sprzedaje....Po prostu tam tak jest.

 

Wszystko fajnie .. Nawet chętnie kupie uszkodzony .. ale!!!! Jak sie ktoś umawia przez telefon to kur... sie umawia a nie podrywa napienke więc ściemnianie o innym stanie technicznym nic nie pomoże jeśli ktos zna sie na rzeczy(dla mnie uszkodzona owiewka to uszkodzona owiewka a nie lampa silnik bak siedzienie i felga)... Gość opowiada bajki.. I dlatego nie chce żeby ktoś bez doświadczenia z motorami pojechał, napalił sie i kupił złoma.. Silnik stukał jak stara kosiarka a ten do mnie, że świece do wymiany..I co jeszcze?? A co do włocha.. Chłopie tu jest Polska jak sie nie myle więc kupno\sprzedaż jest na polskich warunkach.. Po cholere miałbym kupić motor skasowany za 2000 zl taniej niż cały jeśli włoże w niego 4000zl... U makaroniarza kupujesz za śmieszne pieniądze więc nie ma co porównywać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...