Skocz do zawartości

Old Timer Bazar Wrocław


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylem dzisiaj na old timerze . Jak zwykle na koncu odbywaja sie popisy stuntu ;) Dlugi czas nic sie nie dzialo . Jeden koles na RM jezdzil sobie na gumie . raz wjedna raz w druga .

Podczas jednego z takich rajdow Auto ochrony postanowilo go uspokoic. Oczywiscie publicznosc byla przeciw .... :icon_eek: Zajechali mu h**e droge . Nakrecilem to niestety za duzo nie widac ale zawsze cos :banghead: publicznosc malo nie rozniosla tych 3 ochroniazy hahaha ich samochod maloz nie wyladaowan kolami do góry

 

 

FILM http://www.filefactory.com/file/d6717f/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem jakieś 3 metry od tego moto jak sie polożyło... Tak mi ciśnienie podnieśli ze sam miałem ochote rozładować złość na tych ochroniarzach!!! Co za idioci... Dużo nie brakowało a gość naprawde by został zlinczowany... Jednego strzała oberwał... Tak sie postresował, że wskoczył do busa i nawoływał kolegów przez CB..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ochrona ktora stwarza zagrozenie .... :icon_question: do czego to dochodzi.....

Z tego co podslyszalem jakis lysy koles mowil ze szkada ze ten koloes nie wyjdzie .... z Kolei ktos inny krzyczał zeby go wychłostac :icon_twisted: ja bylem jak najbardziej za . Nawet 2 jedna z pań z tym kolesiem co latal na tej Cebrze probowala go uderzyc ......

Edytowane przez Pawik NSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ochrona zareagowala. To nie tor do popisow. Na poprzednim Bazarze we Wrocku jakis pseudo stunter tak sie popisal ze jadac na kole wyp...lik w siatke ogrodzeniowa ta ze motocykl znalazl sie za siatka a kierowca przed siatka. Organizator mial troche problemow. Wyobraz sobie jakie problemy mialby organizatar gdyby to byla ciezki lub smiertelny wypadek. Byloby juz po Bazarach. Bazar to nie miejsce na popisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechałem na bazar z tym kolesiem, któremu ochrona wyjechała. Stałem obok mojej byłej TZR-y i pilnowałem stoiska, a nagle dowiaduję się, że gość miał glebę. Odleciał tylko błotnik i dogadali się z ochroniarzami co do odszkodowania, więc skończyło się to dość dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko ale żeby wjężdżać w motocykliste samochodem ??!! to jest chore!!!!! a jakby podczas tego zajścia włąśnie zginoł kierowca RM?? to by dopiero było ochroniaże a zablili człowieka szkod aż emnie tam nie było miałem być ale życie inaczej sie potoczyło pozdro :crossy: ;) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ochrona zareagowala. To nie tor do popisow. Na poprzednim Bazarze we Wrocku jakis pseudo stunter tak sie popisal ze jadac na kole wyp...lik w siatke ogrodzeniowa ta ze motocykl znalazl sie za siatka a kierowca przed siatka. Organizator mial troche problemow. Wyobraz sobie jakie problemy mialby organizatar gdyby to byla ciezki lub smiertelny wypadek. Byloby juz po Bazarach. Bazar to nie miejsce na popisy.

 

okey ale pomysl co by bylo gdyby ten na tej RM sobie cos zrobil..... przecież ochroniaz mogł wyjsc z auta i zatrzymac go wcywilizowany sposob. anie odrazu zajezdzac mu droge !! po*eby!

 

Dzisiaj przyjechałem na bazar z tym kolesiem, któremu ochrona wyjechała. Stałem obok mojej byłej TZR-y i pilnowałem stoiska, a nagle dowiaduję się, że gość miał glebę. Odleciał tylko błotnik i dogadali się z ochroniarzami co do odszkodowania, więc skończyło się to dość dobrze.

 

Szczescie w nieszczesciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu przypomina mi się filmik gdzies u ruskich jak to jakis patrol milicji zajechał droge gosciom dajacym na gumie i jeden centralnie w radiowoz przywalił az przeleciał pare metrow a ze było tam spoko gapiów motocyklistow to gdyby nie posiłki to tego milicjanta ( czy jak im tam :icon_eek: ) pewnie by zlinczowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ochrona zareagowala. To nie tor do popisow. Na poprzednim Bazarze we Wrocku jakis pseudo stunter tak sie popisal ze jadac na kole wyp...lik w siatke ogrodzeniowa ta ze motocykl znalazl sie za siatka a kierowca przed siatka. Organizator mial troche problemow. Wyobraz sobie jakie problemy mialby organizatar gdyby to byla ciezki lub smiertelny wypadek. Byloby juz po Bazarach. Bazar to nie miejsce na popisy.

 

Mogli wyjechać jak gość przejechal a nie jak wlaśnie podnosił koło... Pozniej inny na cbr latal i było ok a świrował przy naczepach od ciezarówek wiec w razie gleby nie bylo by za ciekawie... Nie chce sie kłucić pisząć swojego zdania na ten temat ale są inne sposoby na zatrzymanie motocyklisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku naprawde było spokojnie. Na gumie latali w miejscu bezpiecznym, nikomu nic nie groziło. Ta ochrona to się na mecze piłkarskie nadawała, a nie na spokojny motobazar.

 

A mimo ładnej pogody - jakoś tak mało interesujących rzeczy znalazłem.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...