Skocz do zawartości

Stałem się właścicielem CEBULKI


Ynciol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałęm się podzielić informacjami!

 

Mam, posiadam, zakupiłem...wkońcu mam moto :P Szukałem dzwoniłem, zbierałem info, kupowałem gazety, sznupałem po stronkach, aż wkońcu znalazła się ta MOJA hehe.

 

Aby ją kupić przemierzyliśmy bezkres asfaltu (800km) i dotarliśmy do miejsca gdzie asfalt się skończył i to własnie tam czekała na mnie ona! Sprzedawca (jak się okazało burak jakich mało) nie popisałał się umiejętnościami marketingowymi hehe po tym jak moto nie zapaliło burczał pod nosem "te pierdolone szroty, złomy jedne", "sku... świece" hmm to miało mnie zachęcić ... wątpie. Jeszcze jedną rozbieżnością jakie mnie napotkały przy zakupie to różnica w pojmowaniu znaczenia słów "cena do negocjacji". Dla sprzedającego 80 zł to grube negocjacje a 180 ( na których stanęło) to czyste szaleństwo. No cóż mimo niechęci jakie wzudzał sprzedawca, po oględzinach fachowców z którymi pojechałem (ja jestem laikiem ...jak narazie, wielkie dzięki dla BROWARA i WOJTKA) doszliśmy do wniosku, że zostanę jej nowym właścicielem.

 

I tak też się stało :) :icon_razz: Stoi piknie w garażu i czeka na wiosenne słoneczko :P

 

Więc do zobaczenia RYBOL 666 :flesje: tym razem na moto :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki motoszwędacze!

 

co do targowanie... jak chcialem urwac jeszce tylko 50 zł gostek chcial mnie na butach wyrzucić z garażu. hehe jak pisałęm burak nie z tej ziemi. Ale z ceny za sprzet jestem zadowolony :biggrin:

 

Co do fotek jak wczoraj ją przywiezliśmy to smmignąłem rundkę (bardzo krótką) bez tablic i kasku. Póżniej śmignęliśmy coś zjeść a do jedzenia piwko i drugie i trzecie itd... wiec fotki mogly by byc lekko niewyrazne hehe ale dzis postaram sie cos zrobic i sie wklei spokojnie

 

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

 

Ynciol Gratulacje! po raz któryś tam :clap: życzę niezawodności sprzęta.

Mam nadzieje, że jakoś udało mi się pomóc przy zakupie.

 

A co do gościa to jak będą Borki to odbijemy z 30 km z trasy i gościowi się zrobi z ogrodu "jesień średniowiecza" za to jak traktuje motonitów !!

 

Pozdro i do wspólnego śmigania wiosną !! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol , zdradż nazwę miejscowości , w której kupiłeś moto , bo coś mi się zdaje , że znam tego sprzedawce.Jeśli to ten , o którym myślę , to i tak cud że cokolwiek udało Ci się stargować ale trzeba mu przyznać , że zawsze ma dobre ceny na moto i raczej nie sprzedaje złomów , na których można się zabić , a jeśli tak , to na ogół informuje , że moto raczej na części.Jeśli natomiast o niego samego chodzi , to rzeczywiście burak :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradż nazwę miejscowości , w której kupiłeś moto

 

To Stary Węgliniec,

 

trzeba mu przyznać , że zawsze ma dobre ceny na moto i raczej nie sprzedaje złomów , na których można się zabić

 

a to mnie bardzo pocieszyło :buttrock:

 

Co do fot to są zrobione (na tyl ena ile warunki pozwalałyz niezbyt ciekawą scenerią ale cebulka jak sie patrzy) tylko teraz jakoś trzeba je wrzucić i udostępnić! Ma może ktoś coś albo oradzi mi jak to zrobić?

 

BROWAR jeszcze raz SZACUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol , zdradż nazwę miejscowości , w której kupiłeś moto , bo coś mi się zdaje , że znam tego sprzedawce.Jeśli to ten , o którym myślę , to i tak cud że cokolwiek udało Ci się stargować ale trzeba mu przyznać , że zawsze ma dobre ceny na moto i raczej nie sprzedaje złomów , na których można się zabić , a jeśli tak , to na ogół informuje , że moto raczej na części.Jeśli natomiast o niego samego chodzi , to rzeczywiście burak :buttrock:

Znaczy sie sprowadza na zamowienie? Handlarz? Ynciol, dolaczam sie do gratulacji. Milego smigania :clap:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fot to są zrobione (na tyl ena ile warunki pozwalałyz niezbyt ciekawą scenerią ale cebulka jak sie patrzy) tylko teraz jakoś trzeba je wrzucić i udostępnić! Ma może ktoś coś albo oradzi mi jak to zrobić?

www.imageshack.us

www.winogrono.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...