Skocz do zawartości

MZ + podgrzewane manetki ??????


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was moze probowal zamontowac? akumulator to wytrzyma?

pozdrawiam :buttrock:

Wydaje mnie sie ze akumulator to spokojnie powinien wytrzymać przecież ony cechuja się małym

poborem energii nie wiem po ile teraz chodzą ale za 150 złotycy powinieneś kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie sie ze akumulator to spokojnie powinien wytrzymać przecież ony cechuja się małym

poborem energii nie wiem po ile teraz chodzą ale za 150 złotycy powinieneś kupić

wczoraj uslyszalam od znajomego ze podobno akumulator nie wytrzyma. Ja baba wiec sie nie znam, to pomyslalam ze podpytam. Moze komus sie udalo i dziala :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was moze probowal zamontowac? akumulator to wytrzyma?

pozdrawiam :buttrock:

Mozna podlaczyc ogrzewane manetki w ten sposob aby grzaly wtedy jak jest ladowanie (zgasnie kontrolka ladowania) Mialem tak zrobione w rusie z maluchowska pradnica i nie mialem problemu z niedoladowaniem aku.

Mala analiza schematu alektrycznego MZ i dodatkowy przekaznik zalatwia sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mz ma altek 12V 180W

Zapłon pochłania 40-60W

zarówka przednia do 65W

zarówka tył 5W

stop 21W

kierunek 21W

w sumie 193W.

Ale taka sytacja sie zadko zdaża:P

 

Nigdy nie hamowałeś z włączonym kierunkowskazem np. przed skrzyżowaniem do skrętu w prawo?

W książce "Jeżdżę motocyklem MZ" kiedyś wyczytałem że instalacja jest obliczona na dodatkowe obciążenie do jazdy z wózkiem bocznym, czyli dodatk. światło pozycyjne i kierunkowskaz. I tyle dobry alternator wytrzyma. Ile pobierają manetki- tu jest pytanie. Bo ładowania nie podkręcisz - alternator na wale, nie zmienisz przełożenia. Żeby sie nie okazało po zamontowaniu że motocykl gaśnie przy każdym zmniejszeniu obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...