Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylo trybuna trawiasta "D"

 

W zeszlym roku zrobilem sobie spacer po kilku trawiastych i tam najlepiej. na krzesla nie ma sensu brac. na trawniku jest klimat.

 

A jest moze ktos chetny zaatakowac tylko na niedziele??

 

wystartowac jakos bardzo rano zeby na ta 10 byc na miejsu?

 

 

Może ja i nawet miał byś po drodze bo ja jestem z okolic katowic, problem tylko w tym że jadę na F1 tydzień wcześniej i nie wiem jak z kasą będzie, ale dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie szybkie pytanie, bo nam wyjazd sponsoruje Dialog, jade w piatek wracamy w sobote, teraz 29-30 czerwca, czy wiecie moze ktory team jest sponsorowany przez Dialog ;) bo nie wiem komu trzeba bedzie kibicowac :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie szybkie pytanie, bo nam wyjazd sponsoruje Dialog, jade w piatek wracamy w sobote, teraz 29-30 czerwca, czy wiecie moze ktory team jest sponsorowany przez Dialog :icon_twisted: bo nie wiem komu trzeba bedzie kibicowac :icon_twisted:

 

Dobre! :-)

 

Dialog sponsoruje zespół WSM startujący w Motocyklowych Mistrzostwach Polski i to właśnie na to wybierasz się w następny weekend [dwie rundy MMP odbywają się w Czechach!], a nie na MotoGP.

 

To tak dla ścisłości bo nie chciałbym abyś się zawiódł licząc na spotkanie Rossiego i spółki ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje :icon_rolleyes: nie wazne, wazne ze czeszki beda, a one wyzwolone sa no i ze bedzie smierdzialo paliwem :rolleyes:

 

Raczej nie może a na pewno i choć atmosfera oraz rozmach organizacyjny w przypadku porównania MotoGP i MMP to dwie zupełnie inne bajki (niestety, na niekorzyść MMP), to jednak życzę udanej zabawy i smacznego piwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre! :-)

 

Dialog sponsoruje zespół WSM startujący w Motocyklowych Mistrzostwach Polski i to właśnie na to wybierasz się w następny weekend [dwie rundy MMP odbywają się w Czechach!], a nie na MotoGP.

 

To tak dla ścisłości bo nie chciałbym abyś się zawiódł licząc na spotkanie Rossiego i spółki ;-).

 

 

Dialog nie sponsoruje wcale zespół WSM!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie ile mniej więcej kosztuje taki weekend w Brnie. Pytam, ponieważ chcę sie tam wybrać w tym roku i chciałbym wiedzieć na jakiej wysokości kwotę muszę być przygotowany....

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=42947&st=40

W powyższym linku znajdziesz trochę na temat pól namiotowych.

Z plecaczkiem zmieściliśmy się spokojnie w 1000 zł za wszystko.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Racji sprzętu jaki obecnie mam itd wybieram się ze znajomi samochodem, więc koszta benzyny będą znacznie niższe bo dzielone na 3/4 osoby i będzie to około 100zł. Bilety na naturalną trybunę po 25 euro podobno sa bardzo dobre, bo sporo widać z tych trybun. Mamy już więc 200zł. Ile poza tym muszę mieć na jakieś jedzenie itd bo wiadomo, że jakąś wałówkę się weźmie ze sobą...

 

Boniek napisałeś, że 1000zł w 2 osoby. Nie wiem ile benzyna i jakie bilety miałeś, więc pytam prócz biletów i benzyny ile kapitału mnie to mniej więcej wyniesie.

 

Dzięki za odpowiedź. Sorry za uciążliwość itd, ale pracuje żeby zarobić na sprzęt i bardzo chciałbym jechać na GP i muszę bardzo dokładnie przekalkulować czy stać nie a jedno i drugie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek napisałeś, że 1000zł w 2 osoby. Nie wiem ile benzyna i jakie bilety miałeś, więc pytam prócz biletów i benzyny ile kapitału mnie to mniej więcej wyniesie.

Bilety miałem za 20 ojro, mój sprzęt wciągnął średnio jakieś 5,5/100 także paliwo można policzyć ok. 300 zeta. Na jedzenie za wiele nie poszło bo głównie się siedziało na torze i nie myślało o żarciu :icon_twisted:

Przykładowe ceny na kempingu niedaleko Brna możesz zobaczyć na http://www.campingradka.cz/

Ja najprawdopodobniej tam wyląduje w tym roku. Dolicz parę piwek na dzień, jakiś souvenir kupiony na torze i to chyba wszystko :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja kupiłby te bilety po 25ojro czyli 100zł, benzyna nas też wyniesie koło 100zł czyli jest już 200. Jedzenie i picie się weźmie z Polski chociaż trochę bo podobno ceny są kosmosy to myślę, że 500zł się zamknę jelcze czyli całościowo 800zł styknie czy nawet mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...