Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mar Cin, oj obawiam się, że jadąc z nami to ty trójki nie wrzucisz, na tym twoim byku ,ale sam wybrałeś.

Leśnik forever

 

Myślę, że będzie wesoło. Zapowiada się niezła ekipa więc warto nawet na dwójce z Nimi jechać.

 

BTW, Pepe prowadził do Kletna coś lekko ponad stówę i było OK. Teraz też będzie lajtowo.

 

Dołączaj do nas Leśnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widze ze spotkanie juz na dobre zapisalo sie w niektorych terminarxach. i dobrze.

 

co do spotkania wieczorem z soboty na niedziele to jesli sa chetni to sie cos zorganizuje.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim kochanym plecaczkiem przybywamy z Pomorza a co za tym idzie bedziemy dzień wcześniej zeby nie być za bardzo zmordowanym.

Więc spędzenie sobotniego wieczoru w miłym towarzystwie i fajnym miejscu mile widziane :icon_rolleyes:

 

P.S.

Mam nadzieje ze jakaś grupa z 3miasta i okolic sie zbierze bo w grupie raźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :clap: :D

 

Ja oczywiście postaram się przybyć, ale dziwi mnie jedno gdyż dziś przeczytałem w SM 14 kwietnia jest Ogólnopolskie Otwarcie sezonu Bemowo 2007. Dwie tak poważne uroczystości w jeden weekend??

 

 

to zajefajnie wreescie zacznie sie cos dziac :buttrock: :crossy: :crossy:

 

moze zrobi sie jakis wypadzik zaraz po rozpoczeciu na bemowie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam "alll 4umowiczów"Co prawda 14 kwietnia to jeszcze trochę czasu ale już teraz można przemyśleć aby w-wa północ łódż.pitrków bełchatów no i łask spotkali się w piotrkowie np przy logistyce IKEI i razem ruszyli 14 np 0 7 rano w stronę jasnej góry na z góry zaplanowane miejsce czyli górce przeprosnej i jedną wielką manifestacją radości i integracji braci moto wjechali na rozpopczęcie sezonu 2007.CO wy na to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde to mam dylemat grupa Goodna jest zbyt godna a za Gerardem nie nadąże :crossy:

polatałby sobię człowiek już :) :(

 

:crossy: :crossy:

 

Baryl

dasz rade

jak chcesz to zacznij kompletowac TRZECIA GRUPE

ja sie do niej pisze :)

wiec sa juz 2 sprzety :crossy: :crossy:

pewnie sie ktos jeszce dolaczy :)

Edytowane przez Andrzej Gwiazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar się tam zjawić :flesje: obym tylko dojechał bo moja przygoda z motocyklami dopiero się zaczyna i to będzie moja pierwsza dłuższa podróż :/

Nie pękaj :notworthy: dasz radę!!!

 

Witaj w stadzie jednośladów :biggrin: :wink:

 

Do zobaczyska w Częstochowie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...